IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

delf14
25. kvě 2010

tak se ho zeptej pokud by se stále dělili a vypadalo to dobře tak si stůj za svím,ty si to platíš né oni

dasty79
25. kvě 2010

Hlavně,aby zítra byly vajucha, já se tak bojííííííííííííííím......

dasty79
25. kvě 2010

Taky jste byly holky tak na nervy???

delf14
25. kvě 2010

😀 že váháš dasty všichni byli nervní vzpomen si na mě jak jsem plašila

petulke
25. kvě 2010

dasty máš jich tolik, že určitě ti zavedou dva a ještě něco zamrazí, nebooj 😉

delf14
25. kvě 2010

určo zamrazí máš jich dost.

dasty79
25. kvě 2010

Jo zatím jich je dost.Ale co jich bylo a hodně jich už není.No stejně s tím nic neudělám, co má být to bude... 😉

delf14
25. kvě 2010

jo jo dasty

ahojkyy
25. kvě 2010

dasty - ja som mala tiež 8, potom 7 vajíčok. Dohoda s embryológom bola, že ak bude min. počet 4, necháme PK. Je to moje prvé a dúfam, že posledné IVF. V deň ET už boli len tie dve, ktoré mi zaviedli, ostatné sa vraj prestali vyvíjať. Asi embryológ to vie posúdiť, či je lepšie urobiť ET alebo PK.

ahojkyy
25. kvě 2010

ja sa na dnes lúčim, baby, držte sa, budem postupne čítať a hlásiť zmeny. Dúfam, že do 2.6. z mojej strany žiadne nebudú 🙂 ahojkyy

delf14
25. kvě 2010

pa pá ahojkyy

dasty79
25. kvě 2010

Holky díky za vaši podporu 🙂
Dnes vařím, uklízím,.....je tady pěknej bugr - tak musím něco udělat, když se pak budu flákat.

delf - tak tys ležela jen 3dny?

ahojkyy - nevím, podle čeho embryolog tak soudí, kdy bude ET a jestli bude PK - uvidím zítra

delf14
25. kvě 2010

no ležela ten první jo docela druhý tak taky normál a pak už né ono se to moc nedá s kájou víš.

delf14
25. kvě 2010

ale když můžeš tak polehávej aspon tři dny u mě to nešlo bohužl.

marmar79
25. kvě 2010

dasty - já jsem taky polehávala 2 dny, 3. den mě to už přestalo bavit 🙂 Pátý den jsem začala chodit do práce. Zpočátku jen na půl dne a teď od pondělí už makám celých osm hodin. Docela to jde, akorát jsem odpoledne více unavena než obvykle.

liny
25. kvě 2010

dasty79 gratuluji k úrodičce tak to vypadá slibně 🙂 budu držet pěsti a ta PK je opravdu dobrá věc mě ji tedy v Caru doporučili hned na první IVF. Tak by nebylo na škodu embryologovi říct,že by jsi ji chtěla taky přece jen už je to zase o něco větší jistota....

delf14
25. kvě 2010

ahojky liny vítej,když tě vidím tak mám radost ale opravdu.

liny
25. kvě 2010

delf ty jsi zlatá 🙂 děkuju tohle hned člověka povzbudí 😉 jak Ti je? Zítra ráno budeš dělat test? Nezapomeň na koš ju 😀

delf14
25. kvě 2010

taky se divím že neudělají automaticky PK u nás to řekli hned a mají s tím lepší procenta na úspěšnost,ale asi každý to dělá jinak hold jim musíme věřit 😉

delf14
25. kvě 2010

jasně koš je poloprázdnej tak nebudu tak dlouho lovit 😀 píšu co cítím 😉

liny
25. kvě 2010

Taky je u Vás aprílové počasí? Z ničeho nic se setmělo a strašný slejvák a teď krásně svítí sluníčko, to je na můj nízský tlak to nejhorší co může být ☹

delf14
25. kvě 2010

jasně u nás to je taky tak chvilku tak a pak zas tak už mě to vitáčí jsem zvědavá kdy kája hynee rýmu z toho 😠

dasty79
25. kvě 2010

Ahoj liny - ty ses na nás přišla podívat?To je super, ráda tě vidím.
Červen už je příští týden 🙂 a to musíš znovu stimulovat a nebo jdeš na KET?

marmar - tys taky polehávala jen 2dny?Koukám, že málokdo ležel těch 5dní co se doporučuje...

liny
25. kvě 2010

dasty půjdu na KET pokud bude co transferovat, nanuky máme dva,ale otázka je zda to rozmražení přežijí a jaký pak bude vývoj

liny
25. kvě 2010

dasty já ležela těch 14 dní poctivě doma, sem tam jsem odjela nakoupit atd...ale jinak jsem opravdu polehávala u filmů

lenca78
25. kvě 2010

ahoj holky, tak se vas snazim docist. Nejak to nestiham, co chodim do prace 🙂 Zaludek je trochu lepsi, dneska jsem si dala v Praze cestou z prace mastnyho langose z buface na prepalenem oleji a svete div se - je mi po nem mnohem lip nez po zeleninovych salatech. Tak asi zacnu jist nezdrave a bude to v pohode 🙂

dasty - ja jsem taky nelezela, tak prvni dva dny, pak jsem to flakala, doma jsem byla 4 dny a hned do prace na plnej uvazek. Delam v kancelari, tak to jde.

liny - to je hezky, ze uz pristi mesic zacinas. To budes brat asi ty same leky jako jsem brala ja pro stimulaci sliznice. To je pohoda, lepsi nez pichani. To je asi jedina vyhoda pri cyklu s darkyni - nemusim se trapit injekcema a i ty leky jsou mnohem levnejsi. Zato ta darkyne se trochu prodrazi 🙂

alenta10
25. kvě 2010

😢 tak nic holky...nevyšlo!!!!!

delf14
25. kvě 2010

alenta to mě mrzí ☹ snad to příště bude lepší moc ti to přeji

marmar79
25. kvě 2010

alenta to je mi líto, přeji at to příště vyjde.

alenta10
26. kvě 2010

Dobré ránko delf 14 a marmar 79!!!Děkuji za pochopení,ale nevím,dnes je mí ještě hůř než včera...ach jo!!!Zajímalo by mě,kdy je dobré zkusit to znova?Myslím,co říkáte vy?Někdo tvrdí,že hned,někdo že až za půl roku?Co říkáte na protokol s tím sprejem do nosu???A mám endometriozu...tak jestli to nejni tím,já fakt nevím???Tak dík za rady a informace smutněsmutná Alenta