IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

liny
13. dub 2010

Záleží jakou máš pojišťovnu, nám to schválily do 14 dnů mám VZP

beatris
13. dub 2010

liny - díky, tak to bude na dlouho,než on bude mít volno.....No co se dá dělat.
Pojišťovnu máme oba ČESKOU PRŮMYSLOVOU....
Byli jsme na IUI - takže partnerovo spermio zkoumali a vědí, že má dobrý.
Tak to taky bude muset na vyšetření????Do toho CARu chodíme už dlouho,ale
zatím jsme byli jen na IUI (poslední před 14dny).

liny
13. dub 2010

Bea- pokud už někam chodíte tak to nebude tak papírově tragické, a při IUI jste oba podepsali nějaký dokument ne? To už asi partnerovo vyšetření nebude potřeba.

eustoma
13. dub 2010

pred IVF i tak partner musi podpisat nove dokumenty. ale to je jedna navsteva. potom sa spermijky mozu nechat zamrazit, ze sa nemusi cakat na to kedy bude mat manza volno, proste spermijky mozu byt pripravene 😉

liny
13. dub 2010

my podepsali jen jeden dokument při vstupní prohlídce a teď až kvůli zamražení

beatris
13. dub 2010

ne to my nechceme zamražené spermije -určo jsou lepší čerstvý!!!! 😀 Na to si čas udělá.Ale teď bude muset taky dávat vzorek????I když tam chodíme do toho CARu ?????To je něco na něj......

A byli jste při píchání injekcí na neschopence????????

beatris
13. dub 2010

Já jsem blbá 😀 oni ty spermoše asi musej zamrazit, že?????
jo při IUI jsme podepisovali oba souhlas 🙂

beatris
13. dub 2010

Omlouvám se za ty blbý otázky -ale já jsem v tomhle úplnej nováček

liny
13. dub 2010

bea - nemusejí to záleží na Vás, partner také dnes dával čerstvé 😀 ,při injekcích se nebývá na neschopence to až po IVF, nebo jak se kdo cítí po OPU. Mě se dnes ptali zda chci neschopenku ode dneška nebo až od IVF. Nechám si až od IVF což bude od tohoto víkendu,akorát mě teda teď nějak bolí břicho asi to doznívá po té narkóze.

liny
13. dub 2010

bea taky si tohle všechno procházím poprvé 🙂 a pevně věřím,že to bude stačit 😎

eustoma
13. dub 2010

no ja na neschopenke vobec nebudem. nastastie mam relativne volny pracovny cas.

my sme pospisovali pri prvom vyzetreni v CARe dokumenty, potom sme podpisovali pri IUI, a teraz pred IVF nam dali zase ine dokumenty k podpisu. u apolinara nam povedali, ze pred kazdym zakrokom musime dat suhlas, ani poriadne necitame co podpisujeme 😉, teda citame, ale boli tam len take vseobecne veci.

spermijky nemusia zamrazovat, ked rano pride manza dat cerstve 😉. zase ked je casto na cestach, tak sa hlavne musis vonom trafit do toho kedy budes mat ovulaciu. sice to bude nejako koordinovane, ale predsa sa nemusite strafit.

beatris
13. dub 2010

Holky a co narkoza?Nebylo vám pak špatně?A jak dlouho trvá odběr vajíček?
a IVF se taky provádí v narkoze?
Prosím a jak to probíhá - pícháte si koik dní a pak za jak dlouho jdete na odběr???a po odběru za jak dlouho na iVF?

beatris
13. dub 2010

a přibíráte?????

beatris
13. dub 2010

liny - tys dnes byla na odběru vajíček????a jak se cítíš???

eustoma
13. dub 2010

zatial odpoviem na otazky, na ktore viem 😉.
ja som na opu este nebola. ale picham od 2 DC, potom idem 6 DC na kontrolu a podla rastu folikov sa urci kolko sa bude pichat a kedy bude dalsie kontrola, pripadne sa rovno uz naplanuje odber vajicok. pokial viem tak iba odber je v narkoze, potom IVF je uz bez narkozy. vlozenie emriji, zavisi na tom ako sa emrijka vyvyjaju. ale co tu citavam tak je toot cca 1-2 dni po odbere.

beatris
13. dub 2010

eustoma - děkuji a přeju ať máš zítra // - jak jsem se zde dočetla.To bys měla úplně super!!!!! 🙂

eustoma
13. dub 2010

😉 to uvidime. som dnes nejaka unavena ale to je tym ze som v noci moc toho nenaspala. a zatial nemam ani priznaky mrsky, ani tehu priznaky. tak uvidime. joj ale bola by parada 😉

eustoma
14. dub 2010

ahoj holky, tak som testovala a nic 😢, teda bola tam iba / 😢. ale mrska furt nikde a pretahujem uz 3 den. nezostava nic len cakat, pockam tyzden, ked do tyzdna nedorazi budem to riesit. dufam ze sa mi nerozhodil zase cyklus 😢.

garp776
autor
14. dub 2010

eustoma: a utrouš si vysadila?

eustoma
14. dub 2010

ja som utrogestan ani nebrala, tento cyklus som nebrala ziadne lieky, ani hormony. teda okrem pregnylu.

garp776
autor
14. dub 2010

a co si takhle zaskočit na krev?

liny
14. dub 2010

aho holky jak se dnes daří? Já toho mám v práci až nad hlavu 😒 , za hodinu budu d¨volat do CARu abych se domluvila na ET

liny
14. dub 2010

Beatris - jj včera jsem byla na OPU, do večera mi bylo dobře,ale pak trochu bolest břicha,která tak nějak nepřestává. Takže rychlé pohyby nehrozí... snad to bude v pohodě.

garp776
autor
14. dub 2010

ahoj liny...tak dej pak zprávu jak jsou na tom embrýsci! 🙂

liny
14. dub 2010

garp určitě budu informovat, chjo modlím se aby se vyvíjeli tak jak mají....

garp776
autor
14. dub 2010

..tak co liny..nějaké zprávy?

eustoma
14. dub 2010

jj, krv je moznost, ale nejak moc teraz testiham, tak to necham na buduci tyzden.

garp776
autor
14. dub 2010

eustoma..nestíhat je prima, alespoň nevyšiluješ..stále držím palce, ať se ti to poslední IUI podaří..

liny
14. dub 2010

tak z 9 dozrávajících vajíček jich je použitelných 7, 2 už jsou zmrazené a v pátek si mám zase zavolat abychom se domluvili na ET zda v sobotu nebo v neděli, prý by pak ještě další embroušky dala zamrazit k těm dvěma 🙂

garp776
autor
14. dub 2010

liny..tak to je krásné! a už jsou tedy oplodněná?