IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

delf14
2. čer 2010

holky kolik jste měli hcg v krvi po 114 dech od ET?

ahojkyy
2. čer 2010

delf - 970IU

delf14
2. čer 2010

hm tak to mám docela málo co

lenca78
2. čer 2010

delf - ja mela 760 13.den

hcg byva hoooodne individualni, takze jakekoliv srovnani nemá smysl. Vzdyt i v tabulce obvyklych hodnot jsou velke rozptyly. Hlavne, ze to tam je🙂

delf14
2. čer 2010

hm leni no budu ti věřit jen aby se to nezačalo snižovat ☹

lenca78
2. čer 2010

delf neboj, mas dost. Nektere holky maji treba jen 100. Pujdes jeste na krev?

marmar79
2. čer 2010

delf - já myslím, že to bude v poho. Já měla bohužel těch jednotek mnohem méně, takže když vás teď čtu, kolik jste toho měly, tak se začínám hodně bát ☹

delf14
2. čer 2010

marmar a ty jsi měla koli?a kdy jdeš na utz?

lenca78
2. čer 2010

marmar - neni duvod se bat. byla jsi na krvi jen jednou? mne vzali kontrolni naber a za par dni jsem mela nekolik tisic. Dulezite neni , jakou hodnotu mas na zacatku, ale spis jestli roste po par dnech.

marmar79
2. čer 2010

Já byla na krvi jen jednou, 13. den po ET a měla jsem 156. Na ultrazvuk jdu až 17.6. Tak to já se přestanu nervovat a budu raději myslet pozitivně na mimi.

delf14
2. čer 2010

no já si asi zajedu v pondělí na krev asi pro sichr jestli to roste

lenca78
2. čer 2010

mne holky taky napred v CARu jen objednali na utz za tri tydny po pozitivnim testu. Jenze pak asi za pet dni jsem si tam byla pro recept na leky. A sestricka se sama od sebe navrhla, ze me posle znovu na krev, at vidime, jak to roste. Tak jsem sla. Jinak kdyby mi to nenabidla, tak bych nic nedelala a proste pockala na ten ultrazvuk 🙂

takze holky, hlavne klidek a nenervovat se. Jo a nemyslete si, ze tim prvnim ultrazvukem to nervovani skonci. Ani omylem 🙂)

delf14
2. čer 2010

no nervozita nekončí nikdy leni to ani náhodou prostě dvěmi čárky to začíná a neskončí to nikdy

lenca78
2. čer 2010

jo jo, delf, je to tak. ted se budu bat jeste tak 7 mesicu 🙂

delf14
2. čer 2010

to jo

liny
2. čer 2010

dasty no 10DC jedu do Caru tak už aby to bylo 😀

delf14
2. čer 2010

to uteče liny uvidíš a pak budu mačkat vše co mám aby to vyšlo,ted je mačkám dasty 😝 a pak je budu mít pro tebe

liny
2. čer 2010

lenco jj ono to uteče jak voda hlavně když se ten čas tráví v práci ....

liny
2. čer 2010

je delf ty jsi tady .-)

liny
2. čer 2010

delf díky jsi hodná to se tedy umačkáš 😵

liny
2. čer 2010

k narozeninám mi dnes každý přál kupu dětí bylo to milé slyšet i od lidí,kteří o tom nemají ani páru čím procházíme....

liny
2. čer 2010

tak já se mažu věnovat partnerovi přeji krásnou dobrou noc ať Vás blechy štípou celou noc 😀

delf14
2. čer 2010

dobrou liny pěkně se věnuj 😝

ahojkyy
3. čer 2010

ahojky holky, pekné ráno 🙂
delf - nie je to málo, je to fakt individuálne. Dôležité je skontrolovať to, či to stúpa, ja som bola na kontrolu po týždni. ahojkyy

delf14
3. čer 2010

dobré ráno ikdyž teda zas deštivé.
ahojkyy no asi zajdu na krev jako samoplátce v pondělí at vím jak to vypadá

dasty79
3. čer 2010

dobré ráno všem 🙂

Včera jsem měla návštěvu, tak už jsem se k vám nedostala....

delf - máš krásnou hodnotu HCG a zrovna tak Marmar má taky krásný číslo 🙂 Tak se nenervujte, je to zbytečný 😝

dasty79
3. čer 2010

delf - vyprdni se na krev.Testíky pěkně tmavnou, tak je vše ok 🙂
Taky je u vás zase tak hnusně???

dasty79
3. čer 2010

liny - tak pěkně vyhlížej mrchu,ať už můžeš 10dc do CARu 🙂 No vidíš, jak to uteklo 🙂 a teď budem všechny držet pěstičky jen tobě a uvidíš,jak to vyjde 🙂 🙂 🙂

delf14
3. čer 2010

no dasty povíme si kdo se bude nervovat 😉 taky tu je hnusně hrůza

dasty79
3. čer 2010

delf - no to je fakt, já se pořád něčeho bojím.Loni jsem vše brala v poho,ale od té doby co mě řekli - že je konec, tak teď se nervuju kvůli všemu.... 😒
Ale tobě určitě testíky pořád tmavnou, tak se neboj.A jestli cítíš nevolnosti - tak to je jasný 🙂