IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

liny
15. dub 2010

garp no super zprávička 🙂 tak ať se OPU vydaří. Já mám číslo rovnou na emryoložku,ale nebudu ji prudit a vydržím do zítřka 😎 teda doufám 😀

liny
15. dub 2010

dasty já čekala ma shcválení 14 dní u VZP

delf14
15. dub 2010

mě taky říkal oktor tak těch 14 dí

liny
15. dub 2010

jj ... mě i těch 14 dní přišlo strašně dlouho 🙂 ,ale pak se to rozjelo a o víkendu mě čeká ET 🙂

delf14
15. dub 2010

mohu se k vám přidat holky ráda bych si povídala s někým kdo bude ve stejné situaci jako já a abychom mohli bojovat společně 😉

liny
15. dub 2010

jasně,že můžeš 🙂 vzájemná podpora je naprosto bezvadná věc

delf14
15. dub 2010

teda lini ty se máš o ti budeme držet pěstičky a necháš si dvě zavést?

dasty79
15. dub 2010

delf -ahoooooooj,ne nepřestěhovala jsem se sem - jen jsem se chtěla něco zeptat zkušenějších 🙂

liny - tak ať ET vyjde 🙂

dasty79
15. dub 2010

Já mám českou národní 222 -, tak jsem zvědavá jak dlouho budu čekat.Už bych chtěla začít..... 🙂

To je na vše čekání - hrůza

liny
15. dub 2010

delf necháme jen 1, necítím se na dvojčátka....když to nevyjde tak na druhý pokus dáme 2

liny
15. dub 2010

dasty díky 🙂

delf14
15. dub 2010

taky jsem o tom tak lini přemýšlela,že bych zkusila jen jedno a pak dvě no uvidíme teprve budu stimulovat tak uvidím snad to doklepu na opu kéž by

liny
15. dub 2010

delf a jaký máš problém jestli neva že se ptám..

delf14
15. dub 2010

nevadí to .klidně se ptej.u nás to je tak na půl přítel má špatnou morfologii a já něco s vaječník.a vy?

liny
15. dub 2010

neprůchodné vejcovody 😒

delf14
15. dub 2010

hm to je blbé tedá

ahojkyy
15. dub 2010

ahoj delf14, tak ja som cakala na schvalenie tiez 14 dni, ma VZP.
liny - preco nedate dve? zvysili by ste si pravdepodobnost.. ja som tiez na zaciatku nechcela, ale ked si predstavim, ze to IVF bude neuspesne.. tak sme si povedali: radsej dve ako ziadne.. aj ked neviem, ako to uzivime a zvladneme, ak to vyjde 😀

ahojkyy
15. dub 2010

aspon baby viete, aky mate problem. u nas to zatial nezistili. vraj aj IVF je postup, pri ktorom sa na niektore komplikacie moze prist, napr. ak sa to neoplodni a zisti sa pravdepodobna alergia na spermie.. lebo imunologia im pripada drahe vysetrenie, robi sa vraj az po neuspesnych IVF cykloch. Takto je to drahe vysetrenie pre nas..

delf14
15. dub 2010

ahojkyy ty ještě nemáš asi dítě vid?

delf14
15. dub 2010

a ty máš jaký protokol?Já dlouhý

garp776
autor
15. dub 2010

ahoj holky,
já mám krátký protokol-Gonal, my máme z důvodů azoospermie dárce, u mne kromě malých ložisek endometriozy snad nic(odstraněny po laparce). Jinak my jsme rozhodnutý nechat si vložit 2, v případě, že budou jen 3 embrya, tak všechny 3..no uvidím, co navrhne embryoložka 😔

liny
15. dub 2010

ahojkyy s partnerem jsme se rozhodli,že na první pokus zkusíme jen jedno...kdyby to náhodou nevyšlo tak až pak dvě. Vím už teď ,že bych byla ve stresu celé těhu kdybych čekala dvojčátka...ano je to krásné,ale já se na to opravdu necítím. Zatím jde vše jako po másle tak snad to ¨tak půjde i nadále. Proč bych nemohla mít štěstí jako spoustu dalších,kterým se to povedlo na první pokus 😎

liny
15. dub 2010

tak jsem to vydržela (díky pracovnímu shonu) nezavolat dnes embryoložce abych se dozvěděla jak se daří těm 5ti mrňouskům... a zítra už budu volat tak jak jsme domluvené jsem netrpělivá 😀

delf14
15. dub 2010

teda garp ty jsi odvážná
gratulka liny,že jsi to vydržela a nezavolala,zítra dej hned vědět jak jsi dopadla,ikdyž já si to přečtu až večer mám raní a dělám dvanáctky

liny
15. dub 2010

delf ojoj v pátek mít dvanáctku to je dost náročné co děláš? Určo napíšu hned po 13h jak se to dozvím

delf14
15. dub 2010

pracuji ve fabrice jedné bohužel.ted máme právě pracovní víkend tři dvanáctky ranní no ale lepší než když máme tři noční to je pak opruz teda to ti povím

delf14
15. dub 2010

právě se bojím toho,že až budu stimulovat jak to bude ono u nás si jen tak odejít pryč třeba na záchod na dýl je emyslitelné a když se to má píchat ve stejnou dobu je děs

ahojkyy
15. dub 2010

dell14 - nie, nemám žiadne dieťatko. Poznáš to, najprv kariéra, potom sme sa sťahovali do prahy, všetko má čas. A teraz sa nejak nedarí. Je mi 31 v květnu. Zatiaľ sa snažíme 3 roky.
to s tým pichaním - fakt keď si to zabehneš, je to chvíľka. ja som v čase stimulácie cestovala a stihla som to za pár minút na toalete, dá sa to. len získať cvik. ahojky

ahojkyy
15. dub 2010

sorry, nie dell ale delf14. moc se omlouvám 🙂

delf14
15. dub 2010

dobrý v pohodě ahojkyy,ono je to těžké když by jsi už jedno měla tak by jsi taky váhala zda si dát dvě a nebo jen jedno,já už třeba jedno mám mladou slečnu která byla počata normálně a ted kdybych měla mít dvojky no nnevím jestli bych to zvládla hlavě psychicky víš 😅