IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

petulke
12. čer 2010

@dasty79 dasty já včera byla 8+3 😠

delf14
12. čer 2010

no dasty já a sobě taky nic nepozoruji ale vpbec jen občas zabolí břicho jako na kámy

liny
12. čer 2010

ahoj holky :o)

dasty ještě nevím vše se dozvím až ve čtvrtek ráno

liny
12. čer 2010

delf tfuj tfuj (to je pro štěstí aby žádná ms nedorazila) 🙂

delf14
12. čer 2010

ahojky liny kočko

delf14
12. čer 2010

no já doufám že né teda ještě jsem testka ve čtvrtek pro sichr,jestli čáka třeba nespadla ale byla tam dřív než ta kontrolní 😝 tak mě to malinko uklidnilo,to víš bojím se jen aby bylo vše ok víš jako vnitřně cítím že je to ok a prckové tam jsou,nebo prcek teda ale j myslím,že prckové.

liny
12. čer 2010

delf musí to být v pořádku držím pěstičky

ahojkyy
12. čer 2010

ahojky baby. A ja sa po všetkom tom, čo tu píšete bojím. A po kontrole petulke..
snáď to bude oki.
Je vyššie riziko pri dvojičkách, že neprežije počiatočný vývoj, alebo aj u jedného? Neviete?

ahojkyy

liny
12. čer 2010

ahojkyy v tomhle směru info nemám.... vyšší riziko je u dvojčátek jasné,ale u jednoho by to mělo být lepší. Je to individuální.

lenca78
12. čer 2010

@dasty79 ahoj dasty, budu ti v pondeli drzet palce. Ja v prvnich par tydnech nemela taky zadne priznaky, krome toho dvoudenniho krvaceni 🙂 priznaky zacaly az tak od 7tt

lenca78
12. čer 2010

@delf14 neboj se, delf, urcite tam prcek/prckové budou. Doktorka mi rikala, ze nemuzou "vypadnout" - na to jsem se ji ptala minule, pry nemuzou vypadnou ani po transferu, to by odesly s krvacenim a to bych si vsimla. Pozdeji hrozi to, ze se prestanou vyvijet. Ale to me zase utesovala, ze je to lepsi ted nez treba ve 20tt. Za chvili pujdes na kontrolu a budes vedet. Taky pridas obrazek, vid?

lenca78
12. čer 2010

@ahojkyy to riziko nevim, jen vim, ze tehu s dvojcatky je obecne narocnejsi, ale jestli je i vetsi riziko ohledne preziti, to netusim. Stejne nam nic jineho nezbyde nez se celou dobu bat 🙂
Ale nejaka slecna psala, ze nekdy ve 20tt, kdyz vylouči takove ty zavazne choroby typu Downuv syndrom, se konecne prestala bat, protoze od te doby uz miminko jenom sili a jde o to ho co nejdele v sobe udrzet. Tak treba potom si oddychneme 🙂

ahojkyy
12. čer 2010

ono je to ťažké.. ostáva len veriť. ahojkyy

delf14
12. čer 2010

@lenca78 no pokud mi dá tak ano a když né tak ho znásilním a je to 😀
ahoj ahojkyy

ahojkyy
12. čer 2010

ahoj delf. Znásilním?? 😀

delf14
12. čer 2010

no jasně on y stál za hřích 😀

ahojkyy
12. čer 2010

😀 ja sa na dnes lúčim, idem si hovieť s manželíkom pri grilovačke 🙂

pekný večer všetkým.
ahojkyy

delf14
12. čer 2010

teda ahojkyy ty se máš 😀 užij si to

dasty79
12. čer 2010

tak jak jste si užili parný den?

My jsme dělali na zahrádce a teď navečer jsme si ogrilovali klobásky a dali Lambrusco 😝

dasty79
12. čer 2010

petulke - seš 8+3,ale víš že je vše ok 😉 Tak se nestresuj a věř tomu, že je vše ok 😎
Vidíš, tys minule taky přišla o 2 mimísci, tak já můžu být ten samej případ a můžu přijít o tři 😒
A vy jste taky neměli žádný mrazáčci a muselas vše podstoupit znovu?

dasty79
12. čer 2010

liny - tak ve čt na tebe budu myslet,ať to dopadne, tak aby to v červnu všechno pěkně klaplo 😵

dasty79
12. čer 2010

lenco - díky, že na mě budeš myslet, seš taky hodná 🙂

dasty79
13. čer 2010

ahoj holky - koukám, že opět nikde nikdo.... ☹

Včera jsem si musela udělat radost - víte co jsem si nechala udělat?Propíchnout nos a mám v něm malou naušničku 😀
Jak puberťačka 😀 ale u nás v práci to maj i ženský, kterejm je přes 40.Tak jsem si to dala taky 🙂 Je to takovej adrenalin 😀

78marcela
13. čer 2010

Tak my dneska udělali první testy. Vím, že je brzy, ale navnadila mě sestra, že sedmý den po transferu měla už slaboučkou čárku. Tak jsme dnes testovali taky. A rovnou dva testy. Na Rapiclearu nebylo nic, na mamatestu byla taková úplně slaboučká čárečka, udělala se asi do dvou minut. Něco, jak měla delf14 tu první fotečku testu. Já to vyfotit nemůžu, přítel má foťák v práci.
Ale asi to je jenom nějaká šmouha, že jo, když na tom druhém nic nebylo a oba mají citlivost 10.

delf14
13. čer 2010

teda dasty ty jsi éro 😀
marcelo no páni tak to by bylo supr no uvidíš zítra ale je lepší když budeš testit jen jedním testem jen tak poznáš rozdíl je to lepší držím pěstičky at to je ta pravá čáka

78marcela
13. čer 2010

Díky moc, delf...sama jsem zvědavá, ale moc nedoufám...jestli vydržím, tak zkusím za dva dny, když nevydržím, zkusím zítra a uvidí se.

delf14
13. čer 2010

o marcelo já kdaž objevila první čárku byt i ducha tak jsem byla schopná testit 2x denně 😀 ,ale jako fakt taky jsem to htěla zkusit až za dva dny ale nevydržela hned druhý den jsem byla na wc a testila jak o život

marmar79
13. čer 2010

Ahoj holky!
Marcelo - potichoučku gratuluji k čárečce a hlavně ať sílí.
Delf- jak se citíš? Já jsem v poho, v pátek ráno jsem si pro jistotu udělala testík, jestli tam ještě čárečka bude a byla, objevila se rychle a byla silná. Ale i tak u mě nervozita stoupá, jestli bude vše O.K. Ty jdeš v úterý na UTZ, že? Tak to budu držet palečky.

delf14
13. čer 2010

ahojky marmar zrovna jsem si říkala kde se nám touláš,no já ani nevím zas mě přepadají pochybnosti už dva dny hlavně večer mě bolí břicho na krámy tak se trochu bojím ve čtvrtek jsem testla taky po sychr,ale testovací tam byla dřív než kontrolní,ale čevík hlodá zda je vše ok

petulke
13. čer 2010

@dasty79 jojo dasty musely jsme včechno podstoupit znovu, mrazaáčky jsme neměli.

@78marcela gratuluji, tak at jen sílí 😉

@delf14 delf neboj oni se zavrtávají hloubš a hloubš a dělají si prostor 😉

@marmar79 17.6. se blíží 😉