• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF, ET a KET v září, říjnu 2014

26. září 2015 
@evcann já šla na krev asi v 10 tt a rovnou na glykémii, měla jsem zvýšenou hodnotu a druhý den to samé, takže rovnou k dietoložce a bylo jasno z týdeního měří glukometrem. Ale máme to v rodině, moje mámča jí taky měla u 3 dítěte a už jí zůstala no a taky vyšší věk :unamused:
6. led 2015 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashi jo takhle, tak to drzim palce at to zvladnete co nejlepe
6. led 2015 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dashi valčím v pohodě, teď mám nějakou velkou rýmu, tak snad se mě brzo pustí. U nás vybíral jména manžel, ale teď jak jsme byli na tom utz, tak prohlásil, že se musí podívat do kalendáře ještě. Tak uvidíme jak to dopadne :slight_smile: to tě obdivuji, já bych to nevydržela :slight_smile: aco ty?
6. led 2015 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky takže shrnutí:
11.den- hcg 30,6
15.den- hcg 230,6
19.den -hcg 1017
Myslíte že se můžu začít pomalu radovat? Zpočátku jsem byla klidná a teď začínám byt nervózní.
7. led 2015 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@78marcela JUPÍIÍÍ!!! To už prostē musí vyjít!!!
7. led 2015 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela no holka kdybych jsem nenakoukla tak to ani nevim, skoda, ze kdyz se nekdo neoznaci, ze to i tak nehlasi, ze tam neco pribylo. Já myslím, že se můžes radovat, stoupa to jak má :slight_smile:
Strach a nervni uz ted bude porad, já jsem taky.
Jinak já dnes byla na kontrole a mimi odpovida 10tt a vse jak ja ma byt, jen neslo moc dobre zachytit na fotku, ale srdicko blikalo, ruce, nohy má, doktorka rikala, ze je spokojena, takze ja taky :slight_smile: Průkazku jsem uz dostala.
7. led 2015 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@78marcela Tak to je paráda, moc gratuluji :slight_smile:
7. led 2015 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evcann jj tak už vidím :slight_smile:
7. led 2015 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela a kdy jdeš na ultrazvuk? :slight_smile:
7. led 2015 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela superrrrr, gratuluji!! Bude to dobré neboj! Jak tedy, budeš doma?
7. led 2015 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky , dlouho jsem tady nebyla a nestačím se divit! Strašně moc vám to všem ze srdce přeju a blahopřeju.
@hanule80
@kapr
@78marcela
@suzik161 no ani mi všechny těhule nejdou označit :grinning:
7. led 2015 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@suzik161 dnes jsem si volala na výsledky, tak řekla paní doktorka, že mě chce vidět v pátek, tak asi v pátek mi dá neschopenku. Včera jsem tam byla a řekla, že je to jasné a že bez diskuze ji dostanu.
@kapr asi v pátek, dělala mi i včera ale nic tam nebylo, tak snad v pátek už bude vidět náznak něčeho..
7. led 2015 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela Super, budeš si to užívat doma, v klidu. Je to dlouhé, ale nějak se zabavíš, neboj. V pátek, tak super, budu držet palce, moc :dizzy_face:
7. led 2015 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majda21 však ty jdeš koukám do finále :slight_smile: to snad není ani možné? si pamatuji jak jsem se třásla jak ti to dopadlo a to bylo chvilku před námi.... :fearful: :slight_smile:
7. led 2015 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela a jaký jsi týden?
7. led 2015 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr podle ms bych měla být 5+3, na KET jsem byla 18.12. Ale vzhledem k tomu, že ještě 11. den po KET bylo hcg pouze 30, tak myslím, že budu o týden nějak posunutá dozadu. Nevím, co se tam bobeš tak dlouho flákal :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. led 2015 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
7. led 2015 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela krásné hodnoty to jsou, vim, že jedna kamarádka mela tu startovací hodnotu po ivf taky nízkou a dopadlo to ok.holt si nemohl najít to pravé místečko :slight_smile:

@evcann krásná fotecka! Gratuluji k prukazce! :slight_smile:

Holky já mám šílenou virózu, tak mám o bobisky strach, snad to ustoji, i mi jeden den dost tvrdlo břicho, vždy když mi šla horečka nahoru.Tak az se ztoho vyhrabu tak asi skocim k mudr aby mi mimisky zkontroloval.
7. led 2015 v 16:20  •  čeká miminko, termín má v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanule80 no jenom aby si to pravé místo nenašel někde ve vejcovodu..ale snad ne, stopá dobře na to aby to bylo mimoděložní...
7. led 2015 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@78marcela Tak sice raději ještě potichoučku, ale moc moc gratuluju :slight_smile:
7. led 2015 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzik161 já mám taky pořád nějakou vyrozu :frowning2: jj, já si říkám, když jsem na mimčo čekala tak dlouho, že těch "pár" měsíců vydržím a nechám se překvapit :wink: jinak v pondělí razím na genetiku, na odběr plodovky :unamused: sice mám testy ok, ale já si říkala,že to podstoupím už kvůli věku :wink:
8. led 2015 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dashi budu držet palce, aby bylo vše v pohodě. Já mám v pondělí další ko, a v úterý druhou část genetiky, ale bude to dobré. Minulý patek jsme byli na vlastní náklady v Budějovicích na genetice :slight_smile:
8. led 2015 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzik161 určitě to bude ok, já mažu taky do ČB, docela se těším, aspoň navštívím rodiče a kamarády :wink:
8. led 2015 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kapr Ono to hrozně rychle utíká... Než se otočíš, je tady nový týden a další a další...
Hlavně, aby nám to všem dobře dopadlo, když už jsme kvůli prckům ušli takový kus cesty :wink:
Teď je takový klid před bouří :grinning:
8. led 2015 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majda21 to ráda slyším, že to utíká, mě totiž zatím vubec :slight_smile:, ale myslím, že až za sebou budu mít ten 12tt a screening tak budu o poznaní klidnější a nebudu se tak pozorovat a začne to utíkat :slight_smile:
8. led 2015 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majda21 já zrovna hledám nějakou hezkou těhu košilku myslím na spaní a do porodnice. A je to tedy prekérka. Většina s infaltiníma obrázkama, nebo nechutné střihy a délky. :unamused:
Jelikož už mám tu zkušenost, tak vím co chci a něco sehnat je běs. Jako na nošení s břichem ok. i k porodu. To košilka na ramínka se sukýnkou do půlky stehen v pohodě. Ale k chození na chodbě kolem cizích lidí? To bych si přišla jak nahá :slight_smile:
8. led 2015 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr tak se nebudeš promenádovat na chodbě jen tak v košilce a vezmeš si přes sebe třeba župan, no jenže ted mi došlo, že to šlo u mě když jsem rodila v mrazech, ale v červenci asi ne :grinning:
8. led 2015 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcann jo frajerko, já mám stejný termín jako se synem a já si ty vedra dala :wink:
8. led 2015 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcann bez větráku nad hlavou se nedalo existovat. Všechny mimina dehydrovaná...vzduch se ani nehnul. A já sebou ten klasický tlustý župan:slight_smile: Takže jasně že se dívám i požupánku. Ale též tedy žádná sláva. Jak pro staré-mladé. Nic šik. :grinning:
8. led 2015 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kapr jaj tak to se mám na co těšit, dalo mi to fušku i v mrazech natož v létě, jeste mám čas, ale taky se budu muset pak po nějaké poohlédnout, dej pak tip až seženeš
8. led 2015 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek