IVF, ET a KET v září, říjnu 2014

kytka12
20. črc 2014

Plánujete v září nebo říjnu IVF nebo KET? Je tu mnoho diskuzí ve kterých se ztrácím, proto zakládám toto téma. Snad se navzájem podpoříme. Mě čeká KET a plánuji ho až na září, až se trošku zmátožím po odběru vajíček. Těšíte se na IVF popř. KET jak k tomu přistupuje partner? Podporuje vás nebo to moc nechápe?

renda12
1. říj 2014

@zofielinda 4-2-4 takhle

lentikalena
1. říj 2014

Ahoj holky dnes je to 9.den a test pořád ukazuje jednu čárku ☹ Vypadá to,že se asi nezdařilo ☹

zofielinda
1. říj 2014

@renda12 to vkládáš? A jak ti je po něm? To si doma? To snad ani nemůžeš sednout za volant.

zofielinda
1. říj 2014

@lentikalena já půjdu na krev v pátek a netestuji

dashi
2. říj 2014

Ahoj holky, tak hlásím, že mám od včera jednoho mímese u sebe 😉 a teď čekat, čekat a čekat 😉 Na rozdloučenou jsem dostala foto embryjka 😉 Jinak po utroši jsem celá nějaká nafouklá 😝

evcann
2. říj 2014

@renda12 to se i může taková dávka??? no ty bláho tak to jsem jeste neslyšela teda, to je nářez

@lentikalena to je škoda, ale tak ještě to může vylouknout 🙂, třeba nějaky citlivejší testík 🙂

Koukám, že si všechny necháváte zavést jedno, to já jestli budou tak chci dvě, pro větší jistotu, tenkrát jsem to tak taky udělalo a udrželo se jedno, tak ted to udelam znova 🙂

michaela28
2. říj 2014

Holky, prosím Vás, vy co užíváte s Utrogestanem i Prednison, do kdy se ten Prednison bere. Jsem dnes 18.den po transferu, v pondělí HCG 283, 13.10 mám jít na ultrazvuk. Jen mi vypadlo, co s tím Prednisonem. Díky 🙂

dashi
2. říj 2014

@michaela28 zavolej si do CAr 😉 tam ti vše řeknou

suzik161
2. říj 2014

@lentikalena Neboj se,ona se ještě ukáže. Já je měla vždy již 7. den a jak jsem vždycky dopadla 😒 u tebe si dává čárka na čas. Znám jednu holčinu a neměla čárku ani 15.den a těhotná byla a dneska má krásnou holčičku u sebe. Držím ti palce!!!!

meyryen
2. říj 2014

@michaela28 většinou se bere do 16tt🙂

januleh84
2. říj 2014

@zluva děkuji mrknu na to,ale včera v noci jsem dostala tlaky do podbřišku,špinim stále,dostala jsem nějakou injekci do svalů a v pátek jdu na další. Nějak mám pocit že to na poprvé asi nevyjde. ☹

renda12
2. říj 2014

@zofielinda jo 4 zavádim,2 zapíjím a večer zas 4 vkládám tak mám naštěstí dovolenou ,ale u tak mi to je nepříjemný chtěla jsem něco jiného,ale žeprý toto je nejlepší předtím jsem měla takovou pastu ,to bylo lepší ,ale pak mi nakonec vrátil toto .tak po tom vložení se snažím aspoň 3O minut ležet a pak normálka 🙂

renda12
2. říj 2014

@evcann asik jo já před ket měla 4,1,4 a tak ted mi to zvedl ještě o tu jednu tak uvidíme nic mi to nedělá jen jsem unavená ,ale to píšou v tom letáku že po větší dávce ječlověk unavený tak jak to vemu vždy spím tak 30minut a pak je to dobré no do 13.října mám ještě času dost 🙂

renda12
2. říj 2014

a ta dávka je možná i protože mám zavedené dvě embrya a byla jsem už na několika pokusech a nic tak uvidíme

evcann
2. říj 2014

@renda12 ty jo tak to musíš usínat, me stačí ty 3 nebo 5 za den a jsem total 🙂, težko říčt čím to, já mám za sebou taky několik IVF i Ket a vždyt dve embryjka. Tak hele jeslti to pomůže tak proč ne, to za to rozhodně stojí 🙂

lentikalena
2. říj 2014

@suzik161 Ahoj děkuji za podporu jsi moc hodná,ale v pondělí se to dozvím na 100% jak to dopadlo.A když to nevíjde tak máme jednoho mrazáčka zamraženého 😉 tak snad bude zdatnější.A když ani ten né tak to chceme rozjed znova ještě jednou,protože ted mám první pokus.A co ty holka?

lentikalena
2. říj 2014

@evcann zkusím to.

karmeta
2. říj 2014

Ahojky holky, jsem dnes 8 den po ET. Prostě jsem nemohla vydržet a dneska ráno jsem si udělala test. Dle CAR si ho mám udělat až v pondělí. Byla tam, byla krásně vidět, ale slabší než ta kontrolní. Myslíte že by to mohl být ještě Pregnyl nebo mám mládě v břušku? 😀 Díky za odpvědi.

kapr
2. říj 2014

@karmeta myslím že se všechny shodneme, že máš miminko u sebe 😉

renda12
2. říj 2014

@evcann přesně tak uvidíme kor když jsem doma tak mi to nevadí jen ten druhý den jsem byla v práci šla jsem na 5 ráno a to byl mazec to jsme málem usla ,ale pak jsem šla domů a hned jsem to dospala 🙂 jak říkám beru vše krom toho občas bolení břicha nic se neděje,ale to ještě brzo na zákroku jsem byla v pondělí ve 14:10

karmeta
2. říj 2014

@kapr díky za odpověď 😉 Moje první ivf vyšlo napoprvé,tak to asi vyšlo i teď.Ale máme jasný problém u partnera,vůbec se spermie nepohybují dopředu,tedy progresivní pohyb 0%, tak máme velké šance.Moc vám všem tady přeju štěstí a myslete pozitivně, každá se určitě dočká v ten správný čas 💗

evcann
2. říj 2014

některé pisatelky zde opravdu nechápu, co je účelem jich napsání sem k nám do skupiny, no budiž jim jejich záměr splněn

@renda12 no to věřím, já bych usínala za chůze :D

@lentikalena určitě, neztrácej hlavu 🙂

elvie
2. říj 2014

Všem držím pěsti. My jdeme na krev 6.10.Ale musím říct, že ty hormony se mnou teda cloumají, náladovost jak vyšitá. Ale jsem spíš pesimista, pořád zvažuju, jestli mám testovat, ale mám strach, že budu zklamaná. Mám taky utrogestan - beru 4-0-4. Je to jak lepidlo, ještě, že jsem doma. I když to taky má své, člověk pořád přemýšlí, v práci bych se víc zabavila.

karmeta
2. říj 2014

@evcann Klidně jsi mě mohl jmenovat.No prostě když si v tom co jsem napsala chceš najít to špatné,tak si to najdeš.Škoda.Hodně štěstí,já taky nemám nic jisté...

dashi
3. říj 2014

a jeeee, zase se řeší kdo a co napíše 🤐

sasanka033
3. říj 2014

@meyryen ahoj!!! 🙂 psala jsem ti uz daaaavno do IP🙂 jak se maaaaas? co je novyho?

meyryen
3. říj 2014

@sasanka033 Ahoj Sas🙂 vím, že psala a ja dělala mrtvého brouka a ze strachu se bala kamkoliv psát, že jsem těhotna a neskutečne stastna🙂 sledovala jsem tvoje počínání v Cube ....je mi to lito:(

sasanka033
3. říj 2014

@meyryen coze??? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 gratulujuuuuuuuuuu 😀 tak chci detaily!!!!!🙂 klidne pis do IP🙂

sasanka033
3. říj 2014

@meyryen my uz jsme ted u langerovy, poslala nas znova na imuno do plzne - no dyt to znas. a za dva tejdny jdu na dalsi laparku ☹ presne po roce od laparky u apo.

evcann
3. říj 2014

@sasanka033 Jeslti je to ta Langerová jak jsem k ni chodila tak ta je perfektni 🙂 ta hodne pomuze, brala bych ji hned znova, ale je v jinem Caru