• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF, ET a KET v září, říjnu 2014

26. září 2015 
@kapr ja 8 den po et hcg 45
28. říj 2014 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@delinkka Tak to je krásný!! :wink: tak držím palečky, ať se to hezky násobí!
28. říj 2014 v 09:06  •  čeká miminko, termín má v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. říj 2014 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den všem!
Jak se vám daří? U mne čárka na testu sílí, tak se modlím každý den :slight_smile: Mám teda ale problémy s trávením, bolí mi žaludek, jídlo mi vždy dlouho tlačí v žaludku, převalovala jsem se dlouho do noci, než se mi to sklidnilo po večeři...To vůbec neznám...Vůbec nevím jaké bylinky na trávení bych mohla...musím se na to pak u dr.poptat, jestli třeba mátový čaj 1xdenně bych mohla...
29. říj 2014 v 08:10  •  čeká miminko, termín má v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@delinkka super:slight_smile: to jsi už byla na krvi? :slight_smile:
29. říj 2014 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanule80 a kdy jdeš ty na krev?
29. říj 2014 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr jdu v pondělí. už aby to bylo...
29. říj 2014 v 08:41  •  čeká miminko, termín má v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanule80 neboj, uvidíš že to bude v pořádku :wink: já jdu v pátek na ultrazvuk, tak snad uvidím bublinku :slight_smile:
29. říj 2014 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já si tak trochu oddychnu až bude srdíčko :slight_smile: naposledy bublinka byla, ale prázdná :unamused: ale bobískovi nebo bobískům musíme věřit, že to vybojují :wink:
tak v pátek tu budu vyhlížet na novinky :slight_smile:
29. říj 2014 v 09:02  •  čeká miminko, termín má v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanule80 no to já si teoreticky oddechnu až před Vánocemi. :unamused: jednou jsme i srdíčko měli a docela dlouho a v 10tt už nebylo. Ale na druhou stranu se to dalo očekávat. Tam byl problém i s HCG od začátku.
Já jsem se teď naopak hrozně uklidnila. Prostě je tam a bude to v pořádku. Cítím to. :slight_smile:
29. říj 2014 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanule80 me porad vecer tlaci žaludek a nevim jestli jist nebo nejist nebo co s tim. A obcas me boli v krizich ..
No a taky jdu na ulz a krev v pondeli.snad hcg povylezlo a uvidím tam maleho bojovnicka :slight_smile:
29. říj 2014 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@delinkka ten žaludek mi zlobí taky hodně, ještě teď mi tam leží oběd a nechce se to uklidnit a strávit... To já v pondělí budu mít jen náběr krve a utz asi až za týden, ale už si to nepamatuji přesně...
29. říj 2014 v 18:23  •  čeká miminko, termín má v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanule80 tak at je hcg co nejvyšší :slight_smile: já už se nemužu dočkat..nervozita stoupá a nervy už mám napochodu... :unamused:
30. říj 2014 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@delinkka neboj se ničeho :wink: :slight_smile: Musíme jim věřit :slight_smile: ....taky mne dneska popadla panika, jestli tam zítra bude bublinka, ale prostě bude. Už ji úplně vidím :slight_smile: takovou kulaťoučkou malinkou :grinning:
30. říj 2014 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evcann a jak ty ženo? nic nenapíšeš :wink:
30. říj 2014 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr jee ty se máš že už zítra uvidíš malého mimíška :slight_smile: já si do pondělka musím počkat...a ty testuješ doma ? kolikáta den jsi po et ?
30. říj 2014 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr už to čtu..hcg je celkem jasné :slight_smile: tak to je supeer :slight_smile:
30. říj 2014 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@delinkka no myslím, že je hezké :wink: dneska vlastně 19. den od ET, ale čtyřbuněčného. :slight_smile: Tak snad to bude v pořádku. Také jsem jak na houpačce. jeden den v klidu, druhý stres, jestli mne nepřestaly náhodou bolet prsa a že už mne dlouho nepíchlo v podbřišku :confused: :slight_smile: zítra jdu vlastně o týden dříve než v Caru. Má gyn je moje kamarádka, takže ta tvrdí, že u Hcg nad 1000 už musí být vidět gestační váček. Tak aspoň budu mít doufám!!! klid že tam je a za týden v Caru mi to jen hezky potvrdí a uvidím jak roste :wink:
a kdy že jdeš ty?
30. říj 2014 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@delinkka jo v pondělí :slight_smile: a to jsi jaký den?
30. říj 2014 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr Ahoj, tak tohle si říkám taky, ráno otevřu oči a sahám na prsa :grinning: zda ještě bolí... Dvakrát jsem kýchla a pokaždé mi tak děsně rýpne v podbřišku, ostrá bolest mi projede v místech slepáku na pravé straně, to vůbec neznám :unamused: nic příjemného...
30. říj 2014 ve 14:02  •  čeká miminko, termín má v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@delinkka pondělí se blíží, sice pomalu, ale jde to. naštěstí máme o víkendu samé akce, tak nebudu mít čas o hcg přemýšlet :grinning: ale určo v pondělí ráno cestou do CAR budu vyklepaná jak ratlík...
30. říj 2014 ve 14:03  •  čeká miminko, termín má v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanule80 ufff tak to jsem si oddechla, že nejsem jediná :grinning: jojo, také mne píchá. Jinak holky já jsem se už tak hecla, že když jsem teď byla pro kapky v lékárně pro synka, koupila jsem si ještě testy :fearful: :astonished: a musela jeden udělat. Ufff pořád tam je a docela tlustice :slight_smile: prostě na hlavu. Taky se uklidňuji že dnes to bude frmol. Domu, umýt vlásky, poklidit a večer véča se známými a ráno v 6 tradá na cestu.....asi nedospím :unamused: :slight_smile:
30. říj 2014 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr ty jo paráda, já bych taky nedospala, šíleně bych se těšila, snad budu brzo taky :slight_smile:. Jinak já nic nového. Včera jsem dobrala ten Norethisteron a ted čekám až přijde ms a vesele do stimulování. Gonal je už připraven v lednici a čeká jen na mě. Tak snad už to nabere spád.
30. říj 2014 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnešní odpolední
30. říj 2014 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcann tak honem honem :slight_smile: ať funíme v létě pospolu :slight_smile:
30. říj 2014 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kapr budu se snažit :slight_smile:
30. říj 2014 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapr dnes jsem 12den od et blastocysty. A na testu slaby prouzek...uz at je pondeli.holky my to dame a v lete si budeme posilat fotky drobečků bojivnicku :slight_smile:
30. říj 2014 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanule80 taky budu v pondeli vyklepana a naštěstí jfe semnou muj chlap tak opora bude :slight_smile:
30. říj 2014 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdy ze je videt gestacni vacek?
30. říj 2014 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@delinkka tak taky paráda

@kapr týýýý joooo ja už chci alespon stimulovat, už me to nebaví, stále čekam na ms a nic nic nic
31. říj 2014 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek