IVF, ET a KET v září, říjnu 2014

kytka12
20. črc 2014

Plánujete v září nebo říjnu IVF nebo KET? Je tu mnoho diskuzí ve kterých se ztrácím, proto zakládám toto téma. Snad se navzájem podpoříme. Mě čeká KET a plánuji ho až na září, až se trošku zmátožím po odběru vajíček. Těšíte se na IVF popř. KET jak k tomu přistupuje partner? Podporuje vás nebo to moc nechápe?

delinkka
28. říj 2014

@kapr ja 8 den po et hcg 45

hanule80
28. říj 2014

@delinkka Tak to je krásný!! 😉 tak držím palečky, ať se to hezky násobí!

delinkka
28. říj 2014

@hanule80 Děkuji 🙂

hanule80
29. říj 2014

Hezký den všem!
Jak se vám daří? U mne čárka na testu sílí, tak se modlím každý den 🙂 Mám teda ale problémy s trávením, bolí mi žaludek, jídlo mi vždy dlouho tlačí v žaludku, převalovala jsem se dlouho do noci, než se mi to sklidnilo po večeři...To vůbec neznám...Vůbec nevím jaké bylinky na trávení bych mohla...musím se na to pak u dr.poptat, jestli třeba mátový čaj 1xdenně bych mohla...

kapr
29. říj 2014

@delinkka super🙂 to jsi už byla na krvi? 🙂

kapr
29. říj 2014

@hanule80 a kdy jdeš ty na krev?

hanule80
29. říj 2014

@kapr jdu v pondělí. už aby to bylo...

kapr
29. říj 2014

@hanule80 neboj, uvidíš že to bude v pořádku 😉 já jdu v pátek na ultrazvuk, tak snad uvidím bublinku 🙂

hanule80
29. říj 2014

já si tak trochu oddychnu až bude srdíčko 🙂 naposledy bublinka byla, ale prázdná 😒 ale bobískovi nebo bobískům musíme věřit, že to vybojují 😉
tak v pátek tu budu vyhlížet na novinky 🙂

kapr
29. říj 2014

@hanule80 no to já si teoreticky oddechnu až před Vánocemi. 😒 jednou jsme i srdíčko měli a docela dlouho a v 10tt už nebylo. Ale na druhou stranu se to dalo očekávat. Tam byl problém i s HCG od začátku.
Já jsem se teď naopak hrozně uklidnila. Prostě je tam a bude to v pořádku. Cítím to. 🙂

delinkka
29. říj 2014

@hanule80 me porad vecer tlaci žaludek a nevim jestli jist nebo nejist nebo co s tim. A obcas me boli v krizich ..
No a taky jdu na ulz a krev v pondeli.snad hcg povylezlo a uvidím tam maleho bojovnicka 🙂

hanule80
29. říj 2014

@delinkka ten žaludek mi zlobí taky hodně, ještě teď mi tam leží oběd a nechce se to uklidnit a strávit... To já v pondělí budu mít jen náběr krve a utz asi až za týden, ale už si to nepamatuji přesně...

delinkka
30. říj 2014

@hanule80 tak at je hcg co nejvyšší 🙂 já už se nemužu dočkat..nervozita stoupá a nervy už mám napochodu... 😒

kapr
30. říj 2014

@delinkka neboj se ničeho 😉 🙂 Musíme jim věřit 🙂 ....taky mne dneska popadla panika, jestli tam zítra bude bublinka, ale prostě bude. Už ji úplně vidím 🙂 takovou kulaťoučkou malinkou 😀

kapr
30. říj 2014

@evcann a jak ty ženo? nic nenapíšeš 😉

delinkka
30. říj 2014

@kapr jee ty se máš že už zítra uvidíš malého mimíška 🙂 já si do pondělka musím počkat...a ty testuješ doma ? kolikáta den jsi po et ?

delinkka
30. říj 2014

@kapr už to čtu..hcg je celkem jasné 🙂 tak to je supeer 🙂

kapr
30. říj 2014

@delinkka no myslím, že je hezké 😉 dneska vlastně 19. den od ET, ale čtyřbuněčného. 🙂 Tak snad to bude v pořádku. Také jsem jak na houpačce. jeden den v klidu, druhý stres, jestli mne nepřestaly náhodou bolet prsa a že už mne dlouho nepíchlo v podbřišku 😕 🙂 zítra jdu vlastně o týden dříve než v Caru. Má gyn je moje kamarádka, takže ta tvrdí, že u Hcg nad 1000 už musí být vidět gestační váček. Tak aspoň budu mít doufám!!! klid že tam je a za týden v Caru mi to jen hezky potvrdí a uvidím jak roste 😉
a kdy že jdeš ty?

kapr
30. říj 2014

@delinkka jo v pondělí 🙂 a to jsi jaký den?

hanule80
30. říj 2014

@kapr Ahoj, tak tohle si říkám taky, ráno otevřu oči a sahám na prsa 😀 zda ještě bolí... Dvakrát jsem kýchla a pokaždé mi tak děsně rýpne v podbřišku, ostrá bolest mi projede v místech slepáku na pravé straně, to vůbec neznám 😒 nic příjemného...

hanule80
30. říj 2014

@delinkka pondělí se blíží, sice pomalu, ale jde to. naštěstí máme o víkendu samé akce, tak nebudu mít čas o hcg přemýšlet 😀 ale určo v pondělí ráno cestou do CAR budu vyklepaná jak ratlík...

kapr
30. říj 2014

@hanule80 ufff tak to jsem si oddechla, že nejsem jediná 😀 jojo, také mne píchá. Jinak holky já jsem se už tak hecla, že když jsem teď byla pro kapky v lékárně pro synka, koupila jsem si ještě testy 😨 😲 a musela jeden udělat. Ufff pořád tam je a docela tlustice 🙂 prostě na hlavu. Taky se uklidňuji že dnes to bude frmol. Domu, umýt vlásky, poklidit a večer véča se známými a ráno v 6 tradá na cestu.....asi nedospím 😒 🙂

evcann
30. říj 2014

@kapr ty jo paráda, já bych taky nedospala, šíleně bych se těšila, snad budu brzo taky 🙂. Jinak já nic nového. Včera jsem dobrala ten Norethisteron a ted čekám až přijde ms a vesele do stimulování. Gonal je už připraven v lednici a čeká jen na mě. Tak snad už to nabere spád.

kapr
30. říj 2014

dnešní odpolední

kapr
30. říj 2014

@evcann tak honem honem 🙂 ať funíme v létě pospolu 🙂

evcann
30. říj 2014

@kapr budu se snažit 🙂

delinkka
30. říj 2014

@kapr dnes jsem 12den od et blastocysty. A na testu slaby prouzek...uz at je pondeli.holky my to dame a v lete si budeme posilat fotky drobečků bojivnicku 🙂

delinkka
30. říj 2014

@hanule80 taky budu v pondeli vyklepana a naštěstí jfe semnou muj chlap tak opora bude 🙂

delinkka
30. říj 2014

Kdy ze je videt gestacni vacek?

evcann
31. říj 2014

@delinkka tak taky paráda

@kapr týýýý joooo ja už chci alespon stimulovat, už me to nebaví, stále čekam na ms a nic nic nic