IVF květen 2019

minniev
17. kvě 2019

Ahoj holky, byla teď některá na ET během května? Já ano, ve středu 15.5. jsem byla na ET a už teď mám nervíky jak to všechno dopadne........ Nevím nevím jak vydržím testovat až za 3týdny

petuleej
23. kvě 2019

@minniev moc gratuluji ke dvoum // ❤️ jen jsem chtěla napsat že jsem také byla na ET 15.5., dnes jsem poprvé testovala a zatím jen jedna čárka, budu testovat ještě za dva dny a snad tam bude taky alespoň dušík jako máš ty 😊 snažím se být optimista, ale pořád se ve mě střídají pocity jako, že určitě to vyšlo a zachvíli zase že určitě ne 😁jinak všem moc držím palce, aby jste tam brzy objevily také // 😊

minniev
autor
23. kvě 2019

@petuleej 😍 děkuji, neboj taky se ti tam objeví //. Já jsem nadšená, ale samozřejmě vím, že ještě nemám vyhráno. Důležitý bude ultrazvuk. Mysli pozitivně. Třeba je to hloupý, ale já si pořád hladím bříško už od ET, aby embryo vědělo, že ho moc chci a manžel mi ho hladí taky

petuleej
23. kvě 2019

@minniev děkuji, snad máš pravdu a je možná ještě brzy, chci si zkusit testík ještě v sobotu, to už bude 10tý den, tak doufám že tam alespoň malý náznak bude, jsem po 3 IUI a teď máme první IVF už je to takový nekonečný, ale pořád doufám, že už by to mohlo vyjít 🙂 a s tím bříškem to je krásné, naopak mi to přijde strašně hezké že mu dáváte tu lásku a určitě to cítí jak už ho milujete teď 😊 a vím, tím strach nekončí, ale určitě to bude v pořádku, když se o něj takhle hezky staráte 😊 já to dělám taky abych se přiznala 😁 a možná si někdo myslí že je to hloupé, ale cítím to taky tak, aby vědělo že není samo a že už ho teď milujeme ❤️

petuleej
23. kvě 2019

@minniev a jsi objednaná ještě na odběr krve.? A pak je asi za dalších 14 dní ultrazvuk viď nebo tak nějak. My jdeme na krev ve středu, tak doufám že do té doby už budu taky vědět na čem jsme 🙂

catchulinecka
23. kvě 2019

ahoj holky, ráda se přidám, jdu na KET v pondělí 27, gratuluju moc ke krásným pozitivním testům!

catchulinecka
23. kvě 2019

@vendy1ivf no každopádně tohle je teda masakr 😀 když ti vloží jedno a ono se rozdělí , moc gratuluju!!!! už víte co to bude? 🙂

minniev
autor
23. kvě 2019

@petuleej mě řekli v Pronatalu, že 3týdny po ET si mám udělat test, pokud bude pozitivní, tak se mám objednat na ultrazvuk

catchulinecka
23. kvě 2019

@minniev ty jo tři týdny? to je dost, to jsem ještě neslyšela, to bych nevydržela 😀

minniev
autor
23. kvě 2019

@petuleej jinak ať si každý myslí co chce😁 my se snažíme s manželem dělat vše, aby se miminko udrželo, aby už teď vědělo, že se na něj těšíme. I náš 11ti léty syn mě chodí hlásit po bříšku😍

minniev
autor
23. kvě 2019

@catchulinecka jojo taky jsem se divila a taky jsem to nevydržela😂

petuleej
23. kvě 2019

@minniev tři týdny to je fakt dost, asi mají každý jiné postupy, mě ani neřekli že si mám udělat test a rovnou mě objednali na odběr krve. Asi ví co dělají, ale je super že už půjdeš pak rovnou na ultrazvuk, i když to teď bude dlouhé a máš nějaké vitamínky.? 🙂 Jé tak to by byla skvělá holčička u vás 😊 ale hlavně aby to teď bylo všechno v pořádku, držím moc palce a odpočívej 🙂

minniev
autor
24. kvě 2019

@petuleej jojo hned od začátku beru vigantol na kosti a kyselinu listovou. Holčičku bych si přála, ale je nejdůležitější, aby bylo miminko zdravé a děkuji 😉

vendy1ivf
25. kvě 2019

@catchulinecka děkuji, no dávali mi 5ti denní, ale na dvojčátka se dělí až 7-8den..no taky všichni včetně doktora hleděli, ale stává se to..z dedovy strany byly dvojčata, dvakrát.. Tak je to prý dědičné..

vendy1ivf
25. kvě 2019

@minniev já naopak nesměla žádné umělé vytaminy v tobolkach.. Čistě jen vytaminy z ovoce a zeleniny.. Doktor mi to striktně zakázal..

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru