IVF květen-červen 2011. Plánujete také někdo?

petrala
9. bře 2011

Ahoj najde setu nekdo,kdo planuje ivf ve stejny mesic jako ja? 🙂

esinka
17. kvě 2011

@tonytony TAK TO JE MI OPRAVDU MOC LÍTO..ACH JOOO...
😢 😢 😢
holka,drž se..máš to těžké,ale určitě příjde i to dobré...je mi smutno za tebe....

bohu_nka
17. kvě 2011

@tonytony Tak to je fakt děs!!! Ach jooo! Zkus se z toho nějak vybrečet, vyvztekat.... A říkej si, že teď už přece musí být líp!!! Tak třeba se zkus zaměřit na hledání práce a ono se to nějak vyvrbí...to se mi to mluví...já vím ☹

bohu_nka
17. kvě 2011

Holky, teď jsem se dívala jen tak letmo na jiná fóra- o miminkách, o maminkách...řeší tam, kdy děti mohou polévku z bujónu, kdy dávat příkrmy....ach jooooo! Já už chci mít taky takové starosti!!! Já už chci taky řešit tyhle "blbiny". Tím to nijak neznehodnocuju, jen závidím!!! Mají tak trochu veselejší diskuze...chtělo by to tady trochu lepší zprávy! Tak šup! Honem někdo vylezte s nějakou dobrou zprávou!!!

esinka
17. kvě 2011

@bohu_nka
hele,hele,neprovokuj..hihi..já už se i tak sotva držím,abych netestovala.. 😀 😀 😀
no s těmi dětmi..haha..ono se na to vždycky pěkně těší..ale počkejte,až pak tohle budete řešit.. 😀 😀
jak dostat do té chobotničky jedinou lžičku jídla,jak naučit na nočník..růst zoubků...prdíky...(v opačném pořadí samozřejmě.. 😀 ) no já musím říct,že jsem si s Verunkou docela užívala..haha..do jejich 3let jsem neznala,co je prospaná jediná noc vkuse a to mi do 1roku hajala přes den jen půl hodiny po obědě a to jsem ji hodinu a půl uspávala a od 1roku nespala přes den vůbec..haha....skončilo to dnem nástupu do školky.. 😀 .. a od podzimu je jak jiné dítko..školka je pro nás přínosem..a všechny ,co čekáte na první dítko,to zažijete!!!! v to věřím!!!!

esinka
17. kvě 2011

jakdlouho je pregnyl v těle?slyšela jsem 10dní..ale odkdy se to počítá?od píchnutí Pregnylu,od OPU nebo ET? 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😅 😅 😅 😅

mmaxicka
17. kvě 2011

@tonytony ach jo... to me moc mrzi ☹ osud je nekdy tak nespravedlivy ☹ ☹ ☹

mmaxicka
17. kvě 2011

@esinka pregnyl je podle me v tele 10dni od aplikace - copak copak ze bys nevydrzela a z testu na tebe vykukuje // a ted se obavas aby nebyla pregnylova 😉 😀 😉

jaruska111
17. kvě 2011

@mufinka26 Tak dneska jsem měla punkci, nakonec jsem měla k odběru dvě ale použitelné jenom jedno, takže se od posledně nic nezměnilo, mám zavolat ve čtvrtek ráno od 8 h a když to dobře dopadne jdu kolem 12h na transfééér, tak snad............. Jsem nervozní jak blázen, snad k transféru dojde.... 🙂

olousek35
17. kvě 2011

@mmaxicka gratuluju k ultrazvuku a počtu vajuch. čím stimuluješ a čím si stimulovala minule? A příp.v jakých dávkách? Mě to čeká zítra, jsem z toho značně nervozní. Ale na rozdíl od minula břicho bolí a je nafouklé. Uvidíme, kolik najdou. Snad dost. Minule jsem měla 5.

bublenudle
17. kvě 2011

@tonytony Ahoj zlati,moc mě to mrzi...četla jsem si tě...ja pujdu v čarvenci na dalši IVF a s PGD,jak jsme si psaly...drž se,zlati

esinka
17. kvě 2011

@mmaxicka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 netestovala jsem,ale jsem zítra 8.den od ET a 10dní po OPU a 12dní po aplikaci pregnylu...haha..nooo,tak hlodám,zda to zítra prubnout.. 😀 😀 😀 😀
@jaruska111 držím prstíky pro štěstí 😉

mufinka26
17. kvě 2011

@jaruska111 určitě to bude ok.. držím palečky.. 🙂 a jak se cítíš? 🙂

bohu_nka
17. kvě 2011

@esinka Ty mě nezlob🙂 Já když čtu, co píšeš, tak mě to taky pěkně hlodá! Tak asi počkám, co "vytestuješ" a pak to zkusím taky 😀 Já budu mít zítra teprve 9. den po OPU a 6. den po ET.

esinka
17. kvě 2011

@bohu_nka 😀 😀 😀 😀 😀 no tak uvidíme zítra,jak vstanu.. 😀 na jednu stranu si myslím,že těhu jsem,co jste mi potvrdily,tak pregnyl by už měl být z těla venku a příznaky by taky mohly být už ty pravé....ale na druhou ten červ je docela velký a hlavně ten STRÁÁÁÁÁCH!!! 😒 😀 😅 😅

bohu_nka
17. kvě 2011

@esinka Já se právě víc bojím toho, že ten test nevyjde...Takže zatím vydržím. Ale je možný, že o víkendu mi rupne v bedně a zkusím to. Co děláš, aby ti to utíkalo?

esinka
17. kvě 2011

@bohu_nka opradu to chceš vědět? 😀 😀 😀 😀 nic..protože ještě poléhávám,když mám tu možnost,tak si brouzdám po netu..jinak mám dost velký barák a za minulý týden jsem tu nic neudělala a podle toho to vypadá,takže od včera se snažím ho pomalinku dávat dokupy..ale fakt jen pomalu..a´t nic nepodělám.. 😅 a hlaně ta únava je katastrofální..vnoci abych spala,tak lítám na záchod,pořád se mi chce čůrat a přes den pak vypadám,jak trumbelín..no a odpoledne jdu do školky,tak už je zase živo s dcerou..je to ďábel,takže musíme být co nejvíce venku,ať je pak klidná doma...hmmm,no kéž by to někdy fungovalo..takže se to čekání dá zvládat..ale teď,když už vím,že bych to mohla zkoušet,tak je to morrrrrrr..

bohu_nka
17. kvě 2011

Já taky pořád polehávám, spím a běhám na záchod🙂 Udělala jsem generální úklid před OPU, ale zítra už mám taky v plánu to tu začít znovuuklízet. Možná i něco upeču...no uvidíme. Za těch pár dní jsem viděla tolik seriálů a filmů na netu, jako snad nikdy!!! A během dne jsem nespala už asi 3 roky 😀 Je skvělý, že tě holčička vytáhne ven a přijdeš na jiné myšlenky.

esinka
17. kvě 2011

@bohu_nka to jooo,je to fakt čertice.. 😀 chodíme ze školky okolo hřiště..ono vidět tedy není,ale ví,že tam je..takže se tam vždycky sejdeme s maminkama,děti lítají a my kefráme na lavičkách...dneska jsme si posteskly,že by to chtělo kafíčko..tak jsem měla nutkání jít udělat..bydlíme 2minuty chůze od hřiště.. 😀 ..ale pak jsem si říkala,že tam bydlí maminky ještě blíže a hlavně nejsou po ET 😀 ..takže jsem si zase sedla..noo,ale na buchťánku bych se taky mohla vrhnout..od včerejška se chystám dělat bábovku..aspoň rychlou..ale to zase musím s Verunkou,takže čekám do odpoledne,až dojdeme..ale právě chodíme na to hřiště,takže se vracíme tak na večeři.. 😀 a tak pořád dokola..

jaruska111
17. kvě 2011

@mufinka26 Docela dobře nic mně nebolí. Jenom se nemohu dočkat čtvrtka, fakt jsem zvědavá jak to dopadne, volat tam zítra a ptát se je asi blbost,že?

jaruska111
17. kvě 2011

@esinka děkuji děkuji, dám ve čtvrtek vedět. 🙂

bohu_nka
17. kvě 2011

Bábovku jsem dělala minulý víkend. Banánovou. Mňam! Tak zítra musím něco jiného. Já mám synovce 2,5 roku-a to je taky pěknej čert! Měl dneska přijet se segrou, ale místo toho jeli k doktorce a píchali mu ucho 😢 Takže přijedou až o víkendu.

esinka
17. kvě 2011

ženy,je mi těžko,jdu do postele ,..mějte krásný večer...dobrouuuuuu 🙂

mufinka26
17. kvě 2011

@bohu_nka @esinka holky já vam tak závidím, sem teprve 5 den po opu a Včera ET 😅 😅

mmaxicka
17. kvě 2011

@olousek35 minule jsem mela kratky protokol a menopur...tentokrat dipherelin a gonal (nejdriv 225 a ted me pridal 3davky 150) vajuch je pry zase az skoro moc...no uvidime jak preckam do opu a co pak skutecne odsaji (v minulem ivf na utz rikal ze pocet bude ok, nakonec odsali jen 3foliky a jen v jednom bylo vajicko) tak to ted snad bude lepsi .-) ty mas zitra uz opu? nebo kontrolni utz ?

@esinka tak uvidis jakou budes mit rano naladu a jestli dobrou, jestli se dobre vyspis tak drzim palecky aby ti i testik ukazal dobre zpravy .-))

olousek35
17. kvě 2011

@mmaxicka jen kontrolní ultrazvuk, 7. den. Tak snad tam něco bude. Jinak moc díky za odpověď. Kdy tě čeká OPU, spolubojovnice. 😉

esinka
18. kvě 2011

tak jsem to nevydržela a dneska jsem testla... 😀
a je to táááááááááááááááááááááááááááááááááááááám !!!dokonce v časovém limitu!!!takže doufám,že čárka bude sílit a sílit a nebude mizet..sice jsem šťastná,jak blecha,ale i tak..dokud mi nepotvrdí srdíčko,budu nervózní..
holky,držte se,každé z nás se to jednou povede.. 😉

mufinka26
18. kvě 2011

@esinka supeeeer tak to ti moc držím palečky at druhá čárka sílí... 😀 😀 a myslím, že srdíčko tam pak bude 100% 😀 😀 😀 😀
Jinak přeji krááásnéé ráno všem 😀 😀

esinka
18. kvě 2011

@mufinka26 dobré ránko..jsem zapomněla.a moc děkuji .haha..jsem v euforii,nebo co..

jen tedy jsem teď na vážkách..máme jet tento víkend na Slovensko na 80.narozeniny..a já nevím,zda jet..co myslíte?auto máme pohodlné,z větší části se pojede po dálnici..,máme tam spát..vůbec si neumím představit,že bych byla doma sama s takovou zprávou...jsem celé dny sama přes týden,takže na společné víkendy se vždycky těším..a te´d mám fakt obavy,jak se rozhodnout..

mufinka26
18. kvě 2011

@esinka já si myslím, že bys jet mohla. určitě je tam už pěkně uhnízděné a pkud říkáš, že máte pohodlné auto a budeš na sebe opatrná tak to bude ok 😀 uvidíš jak ti bude před odjezdem 😀 😀

esinka
18. kvě 2011

@mufinka26 jééé,děkuji za odpověď..hodně moc chci jet,protože sestra mojí tchýně,už je na tom zdravotně docela špatně,takže ji chci moc vidět a popřát hodně zdravíčka..je to moc milá paní..a tuhle naši slovenskou rodinu přeci jen vidím jen tak 3x do roka..takže to asi risknu a doufám,že tím nic nepodělám... 😀