IVF květen-červen 2011. Plánujete také někdo?

petrala
9. bře 2011

Ahoj najde setu nekdo,kdo planuje ivf ve stejny mesic jako ja? 🙂

bohu_nka
1. čer 2011

@esinka Můj přítel zrovna vybírá, jaké auto by mi koupil, kdyby to byla dvojčátka 😀 Do toho mého se 2 mimča velkej kočárek nevejdou 😀 😀 😀

jaruska111
1. čer 2011

Holky tak je to asi špatný začala jsem krvácet, jsem 10 den po ET a ofiko MS měli přijít v pátek jak jsem již psala a ráno jsem měla test negativní ☹( podle caru mam testovat až v pondělí 6 a to i kdybych měla MS... Ještě mi dneska volal býv majitel z podnájmu že máme nedoplatek, samá blbá zpráva za sebou mam dost..... 😠 😠 😠 😠 😠

esinka
1. čer 2011

@tonytony jojo,mělo..píše se v článcích,že od 6tt už by srdí mělo být vidět ..Magnézko beru taky..a budu už asi celý život brát..mám taky Magnex + B6..ber ho i po obědě..předávkovat se nemůžeš,co je navíc,se vylučuje močí..ale ty křeče mám taky..ale vždycky z toho vyleze víííítrrrrrr..hihi..jako víte,co..že?jak jsem už psala,tak embryo spomaluje střeva a pak je ženská nafouknutá,píchá to tam a ty tlaky jsou taky občas brutální..vydž holka..
@bohu_nka rásné vyhlídky.. 😀 😀 😀 my máme docela velké auto,ale vozíedocela často tchýni a neteř..takže bychom si už museli pořídit bus..ale prdím na ně..prostě budou jezdit vlakem.. 😠

bohu_nka
1. čer 2011

@jaruska111 Ach jo! Někdy to je děsný a chodí jedna blbá zpráva za druhou ☹

jaruska111
1. čer 2011

@bohu_nka teď jsem bylana záchodě a ani jsem nešpinila, moc tomu nerzumím, co to má znamenat a hlavně je asi brzi jsem 10 den po ET, a testovat mam až za 5 dní, tak nevim nevim, uvidím kdyžtak do konce týdne zavolám co caru

tonytony
1. čer 2011

@esinka Jo, to je pravda, že někdy to skončí větříkem🙂 A taky mám zrovna ty dva dny už docela zácpu- před tím byl spíš průjem, tak možná to bude od střev a ne od dělohy, nechci plašit zbytečně... Je to pro mě nezvyk, takhle daleko jsme se u IVF ještě nedostala, tak fakt mevím, jestli to může být normální... Navíc před MS na nějaké silné bolesti netrpím, ani nepoznám, že mS ná přijít, cykly mám rozházený, možná trošku břicho první dny cítím, ale nic horzného natož křeče neznám...

tonytony
1. čer 2011

@jaruska111 Beru, to špinění nemusí nic znamenat, spíš už by to chtělo ty //🙂 Zkus ten Ascorutin a Utrogestan polykat, jak už jsem psala- vím, že jsme s tím už otravná, ale mám s tím fakt bohatou zkušenost, pokud by to mělo být ok, tak to fakt pomůže ahlavně polehávat a klid🙂

tonytony
1. čer 2011

@esinka No, manžel mi dovezl klasický magnézko bez B6, tak tam můžu i vác tabletek, prý s tím B6 je doporučováno v těhu jen tableta... Tak anjedu asi na to čisté magnezko...

jaruska111
1. čer 2011

@tonytony Neni proč být otravná 🙂 já děkuji za rady 😉 , počkám jak se to bude vyvíjet kdyžtak zavolám do caru, je brzo podle mě na // jsem teprve 10 den a test až za 5dní je to dlouhý už...... ☹

tonytony
1. čer 2011

@bohu_nka Jú, jsem dojatá!!! Krása! No, já mám trošku obavy, že kdyby bylo mimoděložní, tak u mě to bude už asi pozdě v nějakém 7+0tt☹

demima
1. čer 2011

Ahojki všem tak dnes jsem slyšela nejkrásnější větu ve svém životě JSTE TĚHOTNÁ!!!!!! 😀 😀 😀
@veverka.dada Ahojki ,promiň že až teď ,ale teprve jsme dorazili domů😉Tak to mé špinění je takové,že nepotřebuji ani vložku,dávám si intimku a ta je vícemeně čistá jen sem tam na papíru zahlídnu kousek hnědé barvy.Ptala jsem se na to a dr.mi říkala ,že někdo to tak prostě má.Dokonce ,že někdo i krvácí a přesto se miminko drží.Mě se na testu taky čárka objevila relativně hned a těhu nám vyšlo.Tak si myslím ,že dle mého názoru máš velikou šanci ,že to bude dobrý!!Ale moc chápu tvoje obavy je to fakt o nervy.Být tebou ,tak bych se asi do čt uklidňovala testy ,pokud ti nebudou čárky slabnout tak myslím ,že to bude dobrý.Musí!!Budu na tebe moc myslet a posílám těhu bacilky tfuj tfuj tfuj!!!

veverka.dada
1. čer 2011

@demima moc gratuluju!!!! úplně mi přeběhl mráz po zádech 🙂 děkuju za odpověď...už jsem se v několika diskuzích dočetla, že se to může stát, ale nakonec to dobře dopadne...tak se tím uklidňuji a snad mi zítra tu krev vezmou a dozím se víc 😉

demima
1. čer 2011

@veverka.dada URČITĚ!!!každý člověk je jiný a každý těhu prožívá jinak a mě opravdu dr uklidňovala ,že někdo to tak bohužel má ,ale mimi má zdravé.A zítra to už tam jdeš oficiálně nebo nějak mimiřádně k vůli tomu špinění?

veverka.dada
1. čer 2011

@demima právě že neoficiálně...jsem zítra 14.den po ET a test jsem měla dělat až 17.den...ale prostě jsem to nevydržela...dělala jsem včera odpo, dnes ráno a dnes k večeru...pořád je tam sice ne moc silná ale dostatečně viditelná čárka, tak snad to bude v pořádku...to čekání je fakt děs 😖
dneska do telefonu na mě sestra v caru byla dost hnusná a mluvila se mnou, tonem, jako že prostě je to normál menstruace a já jen vyšiluju...pomalu mi řekla, že tam vůbec nemusim chodit...ale just tu krev vzít chci, přece nebudu doma ležet a čekat ještě týden!

demima
1. čer 2011

@veverka.dada co vím tak většinou se chodí ofiko 14 den po ET já byla ofiko dnes a to jsem 11 den po ET!No ,ale každý CAR to má jinak.Z toho chování si nic nedělej oni to hold někdy berou jak na běžícím pásu ty jsi, ty nejsi až je to smutné ,ale ty máš na to právo a na ně se vykvákni!Jak staré embryjko ti záváděli?Nechceš sem hodit fotečku testíků?

veverka.dada
1. čer 2011

to je pravda...co car to jiné metody...11. den? tos ale měla určo PK, ne? já byla 17.5. na OPU a hned 19.na ET...moc se v tom nevyznám, ale prý bylo čtyřbuněčné....
Ale zase si říkám, že jestli je to vidět na testu, tak v krvi to musí být stopro...takže broč by mí jí vzít neměli, že?! 😉
Přidávám fotky, radši víc, nevím, jak to bude vidět.. 😵

jaruska111
2. čer 2011

@veverka.dada Držím palec 🙂)) já taky začala krvacet ale jenom malinko myslela jsem že se mi to rozjede na klasický MS a nic ani břicho mě nebolí, jenom na papíře krev na vložce hnědé, tak snad to bude ještě ok, testit mam až v pondělí a včera jsem ho 10 den po et měla negativní a testit budu už ted až tak minimálně v sobotu, už na to nemám nervy 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 sna to bude u TEBE OK A MUSÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ

esinka
2. čer 2011

ahojdá všem těhulím a snažilkám!!!
tak hlásím,že ode dneška je mi opravdu bbě!!!opět si asi těhotenství užiju se vším všudy..jen doufám,že nebudu zvracet zase až do konce 6.měsíce ,jako u Verunky 😝
@veverka.dada kráása!!! přesně takový testík jsem měla já ten 9.den po ET..
@demima moc gratuluji k takové nádherné zprávě..já tedy na HCG nějak neprožívala,že jsem těhotná..tak nějak si to asi uvědomím až na utz ve čtvrtek...a to ak asi slzy štěstí poletí rychlosí blesku.. 😀
@tonytony tak to je zvláštní..já tyhle pilule magnézka + B6 dostala přímo od neurologa minulé těhotenství.a brala jsem 2x denně a v případě bolení hlavy,křečí atd, jsem mohla vzít ještě..a to jsem chodila ke kapacitě. 😀 ..no musím se na to B6 tedy zeptat...zatím beru jen 1x denně,ale když jsem hooodně unavená,tak si ještě jednu po obědě dávám,tak ať neco nepotento.. 😅

tonytony
2. čer 2011

@esinka Tak to budu ráda, kdyžý mi pak dáš vědět, mně to tady holky na netu takhle říkaly, že pokud je tam ta B6, tak pozor, ale nevím teda...

esinka
2. čer 2011

@tonytony OK,poptám se a dám vědět..mně právě tu B6 doporučovala,že je lepší..a to jsem byla už ve druhém trimestru..ale možná to je jinak právě v tom prvním trimestru..

esinka
2. čer 2011

@tonytony tak jsem si volala na CAR mojí milované ochotné sestřičce,co ví asi vše..haha...ale tedy řekla mi,že je to blbost,že celkově jsou všechny vitamíny dobré v těhotenství..a že to B6 má za úkol lépe vstřebávat právě to magnézko,takže bych se znepokojovat neměla.. 😀 ale že lépe mi určitě poradí ještě v lékárně..ale prý logicky by to vadit nemělo..no tak uvidíme..ještě uvidím,co mi řeknou na utz..se tam poptám..

tonytony
2. čer 2011

@esinka Díky, jsi hodná, já už mám doma oboje- norm. jen mg a pak to magne B6, kvůli trombofil. mutacím je pro mě B6 dobrá, takže si ráno dám magne B6 a pak přes den budu dávat to norm. magnézko...A uvidíme, taky zkusím ještě pozjišťovat, jak to je...

tonytony
2. čer 2011

Tak já jsem si dodala dnes i odvahy zkusit zase po 2 dnech netestování udělat test a druhá čárka vykoukla okamžitě a je ještě výrazně tmavší než ta kontrolní, tak snad to roste Tak se mi zase ulevilo, do konce týdne dám pokoj a příští týden si asi někam skočím na kontrolní HCG- do toho UZ až 16.6. bych to asi nevydržela...
Kuk fotka- 15.den po ET
Tak se všichni hezky držte, mně dnes přijede ségra, tak to bude náročný- nic netuší a ještě nechci nic říkat, takže maskovat břicho- to nevím, zda je reálný a hlavně důvod, proč nemůžu nosit její malou atd.- nebude to jednoduché...

esinka
2. čer 2011

@tonytony no jestli máš pupíno,jako já,tak to nezamaskuješ...jsem ti včera vyfotila,jak jsem nafouklá..že to je fakt balvan,ale nedostala jsem se jaksi k tomu,abych to sem nasoukala.. 😀
no a taky se stydím,že... 😅
no a testík krásný...já od HCG v CAR netestovala..ale chtělo by to..hihi.ale podle toho,že je mi každý den hůř a dneska jsem se už hodně snažila nelítat pořád k toal.míse,tak je snad vše ,jak má.

tonytony
2. čer 2011

@esinka No, musím něco vymyslet, já jsem totiž dost hubená a ségra dost všímavá☹ a pupek pořádnej, což je blbá kombinace☹

tonytony
2. čer 2011

@veverka.dada Je tam🙂 Hezký🙂

tonytony
2. čer 2011

@demima Tak gratuluju k oficiálnímu těhu🙂

mourinka29
2. čer 2011

dobré ránko holkyyyy 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ,gratulujuuu těhulkáám a testííky jsou nááádhernééééé 😵 😵 😵 😵 ,záááááááááááááááááááááááávidííííííííííííííííííííííííím 😝 😝 😝 😀

demima
2. čer 2011

@veverka.dada jj my měli 5 dní PK.,ale testíky máš moc pěkné ,tak doufám že to bude v pořádku,musí být!!!a hned dej vědět jak jsi dopadla ,budu držet palečky.
@jaruska111 Držím ti vše co mám ať tam ty // vykouknou!!!!
@esinka no to já si užila se vším všudy!A bylo to u nás tak intenzivní ,že s námi plakala embryoložka i doktorka.Já jsem hold cíťa 😅 Vím ,že se může ještě cokoliv stát,ale právě proto si užívám každou minutu svého těhu a moc doufám ,že všechna smůla už je za námi 😉 A tobě přeju ať je na utz vše v pořádku což určo bude 😀
@tonytony Nádherná dálnice!!!!Alespoň vidíš jak to krásně roste 😉
@mourinka29 doufám ,že se brzy přidáš!!

esinka
2. čer 2011

@demima jéé,děkujíííí !!! taky si stále tak trochu dělám zadní vrátka..i když bych neměla..ale mám kolem sebe tolik ženských,co přišly o miminko i v 8měsíci...a to už byl masakr...takže se fakt bojím..ale snažím se být co nejklidnější.. 😉