IVF květen-červen 2011. Plánujete také někdo?

petrala
9. bře 2011

Ahoj najde setu nekdo,kdo planuje ivf ve stejny mesic jako ja? 🙂

marmar79
16. čer 2011

@tonytony Gratuluji 😀 Nádhera.

Dnešní KO folíků dopadla v poho, jelikož mám dlouhý protokol, tak se folikuly teprve vytváří. Dostala jsem další dávky léků a v pondělí jdu opět na UTZ.

tonytony
16. čer 2011

@ejviska
@olousek35
@marmar79 Děkuju holky, zatím prožívám totální šok🙂 Jinak dnes mám vysadit už ethinylestradiol, což se dost bojím, baych nezačala krvácet- mám k tomu v těhu skolny( u dcery až do 5. měsíce)... Tak už vidím, jak lítám na WC, jestli nekrvácím... Joa v Caru mě ještě chtějí vidět za 14 dní na UZ- jak jsou tam ta 2 a jedno je menší, aby to bylo ok... Tak jsem i ráda, že ještě bude kontrola...

cuddle
16. čer 2011

@tonytony jeeeeeeee dalsi dvojcatka....krasa, moc blahopreju, urcite to ten mensi dozene 😉

cuddle
16. čer 2011

@tonytony kam ty vlastne v Brne chodis? mela jsi zavedene 2 bobky? a co doprava, co pisou byl v Brne uplny klid a vsichni si snad vzali volno....

tonytony
16. čer 2011

@cuddle Do Heliosu a bylo to tam dnes ok, my teda měli včera strach, tak jsme jeli už večer na noc, ale bylo to asi zbytečný, já tam ale měla ještě hematologii a odběry, kde se musí být načas přesně, takže jsme nechtěli riskovat...

ejviska
16. čer 2011

@cuddle opravdu je ted strasne moc dvojcat, to zas budu za par let "novy babyboom", az zjisti ze opet nestaci kapacita skolek a skol 😝

cuddle
16. čer 2011

@tonytony ja taky chodim do Heliosu 🙂

cuddle
16. čer 2011

@ejviska no tak u toho IVF i IUI je ta sance velka, kdyz mas vice foliku nebo nechas zavest vice embryii, ja bych dvojcatka i brala, jednim vrzem bych to vzala a nebylo by treba toto podstupovat znovu, ale v CAR doporucuji zavest jen 1 embryjko, pry ma vetsi sanci , tak uvidime

tonytony
16. čer 2011

@cuddle My si taky nechali zavést u 1.a 2. IVF jen jedno- víc jich ani nebylo, ale u 3., když byla 2, šli jsme do toho s tím, že lepší 2 než nic...a já se děsně bála riskovat, že mi to druhé nepřežije rozmražení☹

ejviska
16. čer 2011

@cuddle v caru nedoporucuji dve embryjka tobe nebo obecne? Ja mela vloni taky dane dve, protoze zbyly dve a je blbost mrazit jedno.
Ja prave myslela, ze vetsi sance je, kdyz daji dve, ze se aspon jedno chytne. Ale ted zvazuju, ze si necham udelat AH, mozna.

demima
16. čer 2011

pěkný večer všem 😉
@tonytony gratulujiii ,to je úžasné.Vidíš tolik ses bála o jedno a máš dvě,to je super 😀

cuddle
16. čer 2011

@ejviska me prave v CAR rikali, ze si delali pruzkum za nejakou dobu, napr 3 let a ze zjistili, ze zavedeni 1 embrya je mnohem uspesnejsi nez kdyz se zavadi 2, ze kdyz nejsou dobre obe dve, vetsinou to spatne stahne sebou i to dobre, nebo samo ujmou se obe, kdyz jsou dobre - ze dle vysledku i kdyby jsi mela 2 embrya ktera zustanou, ze sance, ze otehotnis pri IVF a nasledne KET a 1 embryjkem je 72% - cili i kdyz se IVF nepovede je sance, ze pokud to zamrazene je to kvalitni, tak to vyjde hned pri KET , kdyz zavadi 2 tak je pry uspesnost 38%, dost casto nasleduje pry samovolne ukonceni v 1 trimestru

bohu_nka
16. čer 2011

@tonytony Tak gratuluju, Stresmanko!!! To je skvělýýýýýýýýý! Je fakt, že se můj doktor docela radoval, že tam je jen jedno, protože podle krve to bylo i na 2. Moje tělesná konstrukce taky není úplně ideální na 2 prcky,ikdyž by se mi dvojčátka líbila🙂 Fakt moc gratuluju!!!

Já už tady mám 3.den mamku a taťku - přijeli se podívat na ubohou dceru na neschopence(mamka tak dvakrát denně pusinkuje fotečku z ultrazvuku 🙂 , takže vůbec nestíhám psát. A vždycky večer se to snažím dočíst. Ale jsou tu dobré zprávy! To mám radost. Kdybych sem přišla jednou denně a byly by tu nějaké tragédie, tak by se mi ještě přitížilo!!!

ejviska
16. čer 2011

@cuddle to je fakt zajimave... diky za info ;)
@bohu_nka to mas super rodice 🙂

mufinka26
16. čer 2011

@tonytony obrovská gratulace 😀 😀 to je suprová zpráva 🙂 🙂

Jinak všechny moc zdravím, akorád sme se vrátily z těch našich dvoudeních líbánek 😉 😀 😀 ted budu dočítat 🙂

esinka
17. čer 2011

ahojda holky..
tak já včera nebyla schopná zapnout PC..celé dopoledne jsme lítali po doktorech a ještě jsem musela na tři hodiny zabavit Verunku,než nás mánža vyzvedne..a po příjezdu domů jsem zalezla do postele a spala jsem až do rána,jen s přestávkou na večeři..já bohužel zprávy k veselí mám,ale jen tak napůl.. ☹
tomu menšímu embryjku přestalo minulýt ýden bít srdíčko..i když mě na to už na UTZ v CAR připravovali,tak mě to rozhodilo a jsem smutná.. já si ty dvojčátka moc přála..a pak,když jsem volala rodině,všichni mi řekli,že je to možná dobře..nikdo necítil se mnou..takže mi to moc nepomohlo..nikdo ani v nejmenším se mnou nezalitoval..a já takmoc chtěla dvojčátka,protože je mi jasné,že další dítě mít už nebudu..No a hlavně mám dvojitý strach o to druhé mimi...aby to zvládlo..
na další kontrolu jdu až za 4týdny a mezitím se musím dostat na screening 1.trimestru..ale mám fakt moc strach.. ☹

esinka
17. čer 2011

@tonytony moc gratuluji!!vidíš,že jsme měly pravdu,že to tam bude!!!!! 😉

tonytony
17. čer 2011

@esinka Ahoj Esin, to je mi moc líto, moc, já ale cítím, že mě včera ten dr. na tuhle variantu taky tak trochu chtěl připravit- taky je to jedno mimi slabší a menší, jak jsem psala, takže i proto jdu ještě k nim za 2 týdny na další kontrolu a to riziko tady prostě taky je a taky vím, že by u nás na tuhle zprávu rodina reagovala jako ta Tvoje- oni totiž ze 2 budou v šoku, to vím a budounám říkat, že jsme blázni... Ale přesně jak píšeš, nejdůležitější je, aby tam aspoň to jedno zůstalo a bylo v pořádku, to je totiž u těch dvojčátek největší riziko, že s jedním můžou odejít obě, ale to se nás týkat nesmí, jasný!???

tonytony
17. čer 2011

@esinka Můžu se ještě zeptat, jestli teda nevadí, co teď, když tomu jednomu přestalo bít srdíčko? To se čeká, až se nějak vyloučí nebo co?

tonytony
17. čer 2011

@mufinka26 Tak to musely být krásné líbánky🙂A po líbánkách přichází děťátko🙂

esinka
17. čer 2011

@tonytony prý se vstřebá..mám ze včerejška fotečku..je tam vidět i druhý váček,ale už bez mimiska..prý nemusím ani krvácet,že se prostě vstřebá..mánža dneska fotku skopíruje v práci,tak až to pošle,snad vložím..ale je mi smutno z toho pohledu na prázdný váček..takže moje nejoblíbnější fotečka to nebude..počkám si až na nějakou,kde bude jen to ,,živé".. ☹

ejviska
17. čer 2011

@esinka ahoj, je jasne, ze tedka jsi z toho smutna, ale tehu s dvojcaty je vzdycky rizikove. Snad si rict, ze "vsechno zle je pro neco dobre.." A taky tam nemuselo byt vubec nic, tak se radujte z mimiska ;)

esinka
17. čer 2011

@ejviska moc děkuji..to víš,že jsem ráda i za to jedno..jen je ten strach teď mnohem větší... 😉

cuddle
17. čer 2011

@esinka toje mi lito, ale opravdu si musis rict, ze ted to bude uz jen dobre, to silnejsi to pekne zvladne bez problemu a zbytek tehotenstvi uz bude vsechno v poradku , bohuzel na toto pripravuji uz hned pri zavadeni, ze kdyz embryjka nejsou obe stejne silna, ze to jedno z nich nezvladne, hlavneze to druhe se vyviji dobre a to je ted hlavni, myslet nato

ejviska
17. čer 2011

@esinka ja bych spis mela strach ze dvou, ze se narodi predcasne. Ne ze bych je pak nezvladla, ale ze je nedonosim. A to jedno embryjko je silne od zacatku prece, ty dve spolu nesouvisi..🙂

tonytony
17. čer 2011

@ejviska
@esinka Esi, přesně, jak píše Ejviska, já se k tomu naprosto přidávám, důležité je, že s sebou nevzalo to druhé- to by byl průšvih a třeba tělo ví, proč to dělá a fakt u dvojčátek lépe teď než pak, kdy by to byl fakt průšvih i pro to druhé, jak mi včera dr. taky naznačil... Takže na tom hledej to pozitivum- já bych byla taky smutná, ale tohle bych si říkala a rozumem by to bylo tak správný! Hlavně jedno a až do konce, bez rizik a problémů! Když budou dvě a Bůh tak rozhodne, bude to třešinka... Tak to beru celou dobu i já...

spimy
17. čer 2011

@tonytony Připojuji se k velkým gratulacííím!

@esinka To je mi moc líto! Být tak zpočátku jen jedno, tak to neřešíš, ale takhle už jsi i pro něj měla kus srdíčka, je mi to jasný. Ale mysli na to, že to udělalo cíleně, že vědělo, co dělá. A určitě vám pomohlo s druhým mrňouskem, abyste to měli víc v pohodě.

olousek35
17. čer 2011

@esinka tak to je mi moc líto, ale je pravda, že lepší mít jedno zdravé miminko, než mít druhé postižené, nebo jakkoliv jinak špatné. Lepší v začátku, než později. Drž se, holka, a hlavně at tady ten prcek bojuje a dobojuje to do zdárného konce. 😉

esinka
17. čer 2011

holky,všem vám moc děkuji za podporu..pořád spím a když jsem vzhůru,je mi špatně..hodně mi to znepříjemňuje to nachlazení a bolest v krku..je to koncec třetího týdne a žádné zlepšení...a tu únavu mi gyndr. přiisuje ne utrogestanu nebo nachlazení,ale tomu,že mám v těle hodnoty stále na dvojčátka a ještě tam chvíli budou..jsem KO..úplně jsem neschopná se postarat o domácnost i Verunku..a to mě štve..manžl se už na mě dívá dost kriticky,protože chudák příjde domů z práce a musí se zcela postarat o malou,protože já jdu lehnout..a Veru už taky mrčí,že chce maminku.. 😀 tak doufám,že už mi bude brzy líp,abych se ji mohla ještě nějakou dobu věnovat na 100%..
holky,já jsem dneska tááák vyřízená,že nevím,jak dojdu dneska pro malou do školky...volala jsem kámošce,ať ji vezme,ale ta má hosty a brala svou dceru už po obědě..haha..se budu muset jaksi doplazit do školky..no už raději jdu,abych to stihla..

tonytony
17. čer 2011

@esinka Esinko, to píšeš o mně nebo o sobě? Já dnes v 13hod. ještě vím o světě a najednou ne a kouknu na hodinky atam 16hod☹ Hotovo a včera jsem se těšila na TV a manžel šel spát brzy a najednou se proberu- TV svítí a na hodinách 4hod. ráno☹ Jo, jak spící panna a doma to samé- bordel, malá chudinka s neschopnou matkou jakékoli akce a manžel taky nějak nestíhá... Je to děs, ale za ten výsledek to prostě stojí, musíme to zvládnout🙂