IVF květen-červen 2011. Plánujete také někdo?

petrala
9. bře 2011

Ahoj najde setu nekdo,kdo planuje ivf ve stejny mesic jako ja? 🙂

martas14
1. srp 2011

@bublenudle přesně tak jeden, ale počkej jak jak tě po porodu zaměstná, to nebudeš ani stíhat mrkat na drát holka 😉 tfuj tfuj budem držet palečky

martas14
1. srp 2011

@cuddle tak lentilky už máš doma, teď už jen pěkně zobat a za pár dní bude bojovníček zase v bříšku a tentokrát už se určitě zdrží na dýl, tipovala bych to tak na devět měsíců 😉

martas14
1. srp 2011

@eliska76 ahoj Eliku, moc děkuju taky se strašně těším na zítřek, tak snad bude vše dobré a uvidíme pěkného macíčka/y. I já si už dodala odvahy si tentokrát říct o fotečku, jestli to půjde, nemůžu furt brejlit jen na ty moje těhu testy, kterým bych vždycky nejradši dala pusinku, ale pak si uvědomím, tak jsem je musela strkat a rozmyslím si to 😀 😀 a s tím papej mě nemusíš dvakrát pobízet, např dnes mi tchýněčka udělala na přání langoše, ale ty teda byli famozní Eli snědla jsem dva, ale teď tu za svou mladickou nerozvážnost trpím jako kůň 😝
tak pa drž palečky a zítra ti hned písnu

mufinka26
1. srp 2011

@cuddle jééé já jdu na UZ 8.8 a počítáme že KEt bude 15.8 takže to budeme mít od sebe kousek, takže z nás budou spolubojovnice. 😀 😀 určo nám to vyjde 😀 😀 😀

tonytony
1. srp 2011

@bublenudle Beru, už jsem Ti psala do pošty, strašně moc držím palce, musíš bojovat a věřit, že je to právě ONO miminko, co Tě moc chce🙂

@cuddle Tak ať Ti to vše hezky běží a daří se a podaří🙂

tonytony
1. srp 2011

@mufinka26 Ty setaky, holka, drž, prý začíná vykukovat? No, na dovče si mysleli, že za dva měsíce rodím☹ Hrůza, ale kochám se🙂

eliska76
1. srp 2011

@martas14 Moc na tebe zítra budu myslet! Určitě to bude krásnej macek 😀 . Dej vědět ju.

bohu_nka
1. srp 2011

@mufinka26 Ahoj Mufi a holky! Není mi špatně, takže si užívám! Akorát už se nemůžu dočkat kontroly. Mám jí ve čtvrtek. Teď už chodím jen jednou za měsíc☹ to je fakt dloooouuuhá doba. Jinak břicho...není to ještě klasické těhubříško, spíš to vypadá, že jsem přibrala. Takový oblý špek 😀 Takže mi vyhovuje že není pěkné počasí, protože mikina to zatím pěkně maskuje, takže nemusím nic nikomu vysvětlovat.
Koukám, že ty už stimuluješ! Tak ať roste sliznice. Máš hodnou doktorku, že tě nechala doma+ neomezené vycházky...já mám od 9 do 19. Tak se trochu bojím, že přijde kontrola, když se někde zdržím. Sice neznám nikoho, koho přišli zkontrolovat, ale...
Tak, holky, ať se vám daří!!!

bublenudle
2. srp 2011

Takže mimuško se nam naštěsti rozběhlo,máme 4 bunky...takže doufam,že bude vše ok,a udělaji PGD,a pokud to bojovníček nevzdá,a já mu moooooc věřim tak transfer bude ve čtvrtek...takže ted se modlit a věřit... 🙂

cuddle
2. srp 2011

@tonytony dekuju, doufam 🙂

cuddle
2. srp 2011

@martas14 no me bude stacit i 8 a pul 🙂

cuddle
2. srp 2011

@mufinka26 no jo ja mela jit 8.8 a pak mi to vzhledem k tem lekum, ktere jsem zacala brat ted v sobotu posunula na toho 12.8 ultrazvuk, pry je to 14 den od zacatku leku,kdyz nemam svuj vlastni cyklus, rezim, tak budu o chlup za tebou 😉

mufinka26
2. srp 2011

@bublenudle to je skvělí, to bude ten správnej bojovníček 😀 kterej se těší až se ti zavrtá v bříšku 😀 😀

mufinka26
2. srp 2011

@bohu_nka
@tonytony tak to krásný těhulky,mám z vás obrovskou radost a tak trošku vám závidím, ale v dobrém 😀 😀 😀 Sice už vás tak úplně nedoženu jak sem si plánovala, ale budu vám v patách 😀 😀 😀 😀 protože tentokrát se to zaručeně povede 😀 😀 😀 😀 Někdy se toho svýho optimismu až děsííím 😀 😀 😀 😀 to bych nebyla já 😀 😀 😀 😀 takže zlatíčka pěkně těhulkujte a doufám, že pak dáte fotečky z UZ těch vašich zlatíček 😀 měsíc na kontroly je sice dlouhá doba, ale holky už to máte skoro za pár 😀 😀 😀

tonytony
2. srp 2011

@bohu_nka Je, tak to máš dobrýá, že ještě není klasické těhu bříško, mně už jsou skoro malé i těhu rifle, co hjsem nosila s malou až do porodu, tak nevím, kam jako chci růst☹ Na čt držím palce. J8 jdu v pátek ke svému gyndr., ale byla jsem teď ve čt na screeningu, tak se pokochám docela často, pak ale asi až na měsíc☹ Ty už jsi byla na screeningu?
@bublenudle Paráda, jak jsem psala věřit mu a bojovat🙂
@mufinka26
@cuddle Holky, vy se držte, je moc fajn, že máte tu možnost mrazáčků, přece jen to líp utíká🙂

mufinka26
2. srp 2011

@tonytony to jo, a kdyby to náhodou nevyšlo, tak se chci domluvit a začít co nejdřív stymulovat na další IVF 😀 😀 pokud to půjde tak hnedka další cyklus 😀

cuddle
2. srp 2011

@mufinka26 tak ja jsem zvedava co reknou me, kdy bych mohla jit do dalsiho IVF - stimulaci jsem mela prelom cervna, cervence, OPU i ET cervenec, ted by mohl byt KET srpen, takze predpokladam, tak prosinec, leden asi nejdriv, no stejne budeme muset nasetrit penizky 😒

tonytony
2. srp 2011

@mufinka26 To chápu, já nikdy neměla nic na KET a musela čekat na další IVF afakt si stříhala metr☹ To čekání bylo vždycky nejhorší, deptalo mě to a u toho 3.IVF mi nakonec dr. úplně bezdůvodně dL TERMÍN skoro o měsíc dřív, já byla v euforii, vůbec jsem to nečekala a nakonec to vyšlo🙂

mufinka26
2. srp 2011

@cuddle tak já měla OPU v květnu, takže v podstatě by další IVF mohlo být už září-říjen 😀

mufinka26
2. srp 2011

@tonytony a to ses toho nejvíc bála 😀

martas14
2. srp 2011

ahojky holky, tak už jsme doma z utz a bylo to moc krásné..... já viděla srdíčko poprvé, takže nadšení nehorázné, manžílek si to byl užít se mnou a koukal na to s takovým nasazením, že pomalu dal i paní doktroce hlavu na rameno, jak se nakláněl, aby mu náhodou něco neuniklo 😀 😀 moc všem snažilkám a čekatelkám přeju aby už byli taky v této fázi, protože tato odměna je ta nejsladší co znám

eliska76
2. srp 2011

@martas14 Ahoj Marti, moooc blahopřeju, užívej si to! 😀 A v kolikátém týdnu si podle utz? A kdy jsi měla OPU? Mám pocit, že se v tom nějak i ti dr motají 😀 .

martas14
2. srp 2011

@eliska76 děkuju Eliku, za držení palečků, určitě to moc pomohlo, ráda ti to v pátek oplatím 😉 to mrskající srdíčko je zázrak holka moje, určitě víš o čem mluvím, když už máš Pájinku, ale nepochybuju, že se těšíš jak kdyby to bylo poprvé-)) přiložila jsem i fotečku, tak kukej co budeš mít v pátek taky už doma 😀 a pokud můžeš tak vem i tvojeho, protože jestli je to pro něj poprvé jak pro mojeho, tak z toho bude zblázněnej jak ten můj, navíc pro jeho zápal se nám i doktorka pověnovala a všechno mu detailně vysvětlila, fakt jsem se nasmála, dokonce to málem zapomněli i ukázat nastávající mamince, no představ si jak jsem dopadla 😀 😀

martas14
2. srp 2011

@eliska76 podle nich jsem dnes v 6+3tt, mímo má ten žloutkový obal, velikost tak centimetr, sliznice dobrá, bez hematomu, takže snad vše ok a už mě poslali k mé paní doktorce, tam jsem se už rovnou objednala na příští pátek, jo a OPU jsem měla 28.6.

slunickoef
2. srp 2011

@olousek35 Ahoj, no tak to je pěkné, my teda v Ji platili poprvé za IUI 500 + léky a podruhé jsme měli platit 1000 + léky k čemuž zatím nedošlo, tak uvidíme...

cuddle
2. srp 2011

@mufinka26 tak ja uvidim co mi reknou a hlavne spis jak se budu citit a jestli to hned zvladnu , kdyztak pockam par tydnu, mesicu na rekonvalescenci

cuddle
2. srp 2011

@martas14 kraaasny obrazek, ja chci taky uz takovy .....

martas14
2. srp 2011

@cuddle děkuju, neboj taky už se brzy dočkáš zlatíčko, nám vybojovalo ze dvou taky jen to druhé nejsilnější, tak u tebe to taky tak bude 😉

cuddle
2. srp 2011

@martas14 to doufam, jesteze mame aspon to jedno v mrazacku, je to takova rezervicka, doufam, ze to druhe je velky bojovnik a bude to prave.....taky jsi mela jen 2 embryjka - 1 vlozene, 1 mrazene a pak teda KET?

martas14
2. srp 2011

@cuddle ne ne myslela jsem tím druhé ze dvou, měli jsme vložené dvě morulky, a tři nám zamražovali,