IVF květen-červen 2011. Plánujete také někdo?

petrala
9. bře 2011

Ahoj najde setu nekdo,kdo planuje ivf ve stejny mesic jako ja? 🙂

cuddle
2. srp 2011

@martas14 aha tak to jo , ja mela 1 blastocystu vlozenou a 1 mame zamrazenou, jinak to byli jen 8mi bunecne a morulky a ty u nas nemrazi, jen blastocysty....

martas14
2. srp 2011

@cuddle tak to jo, ale myslím že to je škoda, když jsi jich měla tolik, že to vyselektovali jen na dvě, dívej jak ta naše morulka zabojovala 😉

cuddle
2. srp 2011

@martas14 ja si prave rikala, ze priste bych jim rekla at mi zavedou morulku nebo 8 mi bunecne a vsechny blastocysty nechame zamrazit, holkam se chytnou i 4 bunecne, preba po 4 dnech PK a pak je mi lito vyhazovat 8mi bunecne, ktere treba potrebuji jen 1 den navic....☹ ale tady v Brne myslim hodne caru mrazi jen blastocysty , pac jinak je pry problem u rozmrazovani teda muze byt

martas14
2. srp 2011

@cuddle no jo to je těžké, každý car má svou vlastní teorii akorát se to pak ještě musí sladit s tělem dané snažilky, což je horší, protože každá jsme taky jiná

martas14
2. srp 2011

@cuddle ale ať už tam nebo tam, s takovým nebo makovým embryjkem na každou z nás čeká mimísek, takže neboj už je skoro na cestě k tobě 😉

eliska76
2. srp 2011

@martas14 Určitě to tomu mýmu navrhnu 😉 . Tak to jsme fakt téměř úplně stejně beruško 😀 . Já měla OPU 24.6. Mě říkal dr taky cm ve čtvrtek, to jsme o čtyři dny, což vlastně vůbec nic není 😉 . Tak to budeme i stejně rodit, to jsem zvědavá, kterýmu mimi se bude chtít dřív ven 😀 . Těším se na pátek moc, snad také uvidím srdíčko a abych ti řekla pravdu tak si to s Pájou nepamatuju 😖 . Taky mi říkal dr., že bez hematomu a že tam není nic, co by nasvědčovalo neúspěchu 😉 . Je to skvělé. Od kud vůbec jsi Marti? Z Moravy viď?

tonytony
2. srp 2011

@mufinka26 Jo,jo...moc!

mufinka26
2. srp 2011

@martas14 nádherná fotečka 😀 😀

martas14
2. srp 2011

@mufinka26 děkuju 😉 taky mi tak nějak příjde, že jsem já osobně lepší neviděla 😀

martas14
2. srp 2011

@eliska76 jo jo břeclav, jižní morava dneska jsme tu měli moc krásně, fakt jak v létě, škoda že hlásí, že je to tak jen na dva dny 😠 no vidíš to člověk ani nečekal ale to jsme opravdu jen kousíček od sebe, to si budem krásně vyměňovat dojmy, a už teď jsem naplá, co která budeme mít za pohlaví a které nás překvapí na světě dřív 😉 V pátek taky už určitě uvidíš to krásné srdíčko, a budem se radovat zase nad tvou fotečkou, je to vážně moc krásný vidět na té obrazovce

cuddle
2. srp 2011

@martas14 tak ja doufam, ze se nam to podari, kdyby to vyslo s prvnim embryjkem byla bych stastnejsi, ale tak co nekdo si musi pockat dele, holt ta uspesnost neni 100% aby jsme se radovaly na prvni pokus vsechny

mufinka26
3. srp 2011

ahoj holky tak mě už asi hrabe, dneska sem měla sen, totálně pomotanej. zdálo se my, že sem kojila mého chlapečka, den po porodu 🙂 byl krásnej. úplně sem viděl jeho tvářičku. pak se my do toho zdálo, že sem byla v CARu a tam my pan prmář zaváděl toho našeho bojovníčka/čky 😀 No bud my hrabe, nebo je to znamení, že se nám to konečně do třetice povede 😀 😀

bublenudle
3. srp 2011

😢 😢 😢 😢 😢 😢 Nsše embryjko to vzdalo,takže zase nic ☹ ☹ ☹ ☹

mufinka26
3. srp 2011

@bublenudle už sem ti to psala do jiné diskuze. Moc mě to mrzí ☹ hlvně se nevzdávejte zlatí

esinka
3. srp 2011

@mufinka26 ahojky,zdravím..dceru jsem odeslala k babičkám na týden a těšila se,jak si dáchnu..haha..chybička se vloudila a už třetí den ležím s migrénou..dneska je to trochu lepší,tak jukám,kde co nového..ale jinak jdu zase ležet..je to děs..pořád něco..v pátek jdu konečně na kontrolu a utz,tak se moc těším,že zae uvidím bobíska a snad mi už řeknou,co to bude..už začínám pociťovat pohyby..sie ne do ruky,ale při ležení na zádech se to tam mele a to cítit už jde..jen si moc přeji,aby mi přestalo být špatně..holky,to je fakt hrozný..a ještě do toho ta migréna..mě natahuje po každém jídle,už nepomáhají ani žvýkačky..bříško jsem měla velké už od stimulace,takže nic moc změna..ale cítím,jak se poslední týden pěkně zaplňuje..fujfuj..jdu do hajan..papa,dočtu vás,až mi bude líp...páááá

martas14
3. srp 2011

@bublenudle horzně mě to mrzí holka 😔 drž se, člověk se musí bít dál, protože na každého čeká mimísek, jen ta cesta je někdy zatraceně oklikou

eliska76
3. srp 2011

@bublenudle Ahoj, to je ale fakt hrozný ☹ . Moc mě to mrzí. 😢

eliska76
4. srp 2011

Ahoj děvčátka 🙂 , tak jak se vám vede? Já jdu zítra na utz, na srdíčko. Tak jsem z toho úplně na prášky, to je fakt hrozný co? Chvilku vždycky klid a pak před každým vyšetřením nervíky 😒 . Tak až ho tam zítra uvidím, tak už bude vše v pořádku a konečně fotečka 😀 . Přeji pěkný den, jdu uklízet 🙂

mufinka26
4. srp 2011

@eliska76 jéé, bude fotečka dalšího bobíška 🙂 úžasný je když ti pustěji echo srdíčka mimíska 🙂 hlavně se nenervuj, bobanovy se daří určitě moc dobře 🙂

eliska76
4. srp 2011

@mufinka26 Ahojky, děkuju za podporu 😉 . A co ty? Za chvilku budeš mít mimi u sebe viď 🙂 . Držím moc palečky, tohle mimi bude to co tě chce za maminku!!!!!! 😀

mufinka26
4. srp 2011

@eliska76 v pondělí mám UZ kde nám řeknou podle sliznice kdy bude KETík, kdyby to bylo na mě tak bych ho chtěla hnedka 😀 už se nemůžu toho bojovníčka dočkat, akorád přemýšlím, že bysme si nechaly zavést jenom jednoho 😀 už ted se na něj celá rodinka moc těšíme. 😀

eliska76
4. srp 2011

@mufinka26 uvidíš, já nevím, je to věc názoru, já osobně si myslím, že když ti zavedou dvě, tak máš větší šanci, že se tam nějakému miminku zalíbí a že to je to pravé 🙂 . Hlavně tak nebo tak to musí být to pravé!!!!! a bude 😀

mufinka26
4. srp 2011

@eliska76 uvidíme jak se nám ti dva bojovníčci rozmrazí 😀 když budou obě ok tak neni co řešit a nechám si zvést obě 😀 kolik ty sis nechala zvádět bojovníčků?

eliska76
4. srp 2011

@mufinka26 Z 5ti nám zůstaly 4 pěkný, ale dvě byly krásný blastocystičky 🙂 , ty jsme si nechali zavést obě a ty dvě byly taky dobrý, ale v caru nám řekli, že k zamrazení to není, ani jsem se neptala jaký a kolika buněčný byly. Oni nám toho taky moc ani nevysvětlovali 😒 . Naštěstí jedno mimi se rozhodlo, že k nám chce 🙂 . Neumím si představit, že by mě celá ta příprava na IVF čekala znovu. Určitě bysme do toho ještě jednou šli, to jo, ale je to fakt náročný 😒 . Takže hodně sil a hlavně štěstí a velkýho bojovníčka!!!! 😀

mufinka26
4. srp 2011

@eliska76 jejda, tak hlavně, že se ten jeden bojovníček krásně chytil. 🙂 No my sme z manželem mluvily i o tom, kdyby to ted nevyšlo. Takže v pondělí, až půjdu na UZ tak se v CARu rovnou domluvím, že kdyby to nevyšlo, kdy co nejdříve můžeme jít do 2.IVF 😀 Z mnželem sme nezmaři a prostě to jen tak nevzdáme 😀 Počítaly sme, že kdyby pak OPU a to všechno dopdlo tak dobře jako 1.IVF tak máme zase další tři pokusi 😀 😀 😀 😀 😀 Někde mezi těma bojovníčkama bude určitě jeden, který s náma bude chtít zůstat 😀 😀 😀 😀

eliska76
4. srp 2011

@mufinka26 Jsem přesvědčená mufi, že k tomu tvému scénáři ani nedojde! 😀

bohu_nka
4. srp 2011

Ahoj holky, právě jsem přišla od MUDr. Miminko už měří 10cm! Je to macek🙂 Krásně jsem viděla páteř, srdíčko... ale asi spinkalo, takže se nevrtělo...nabrali mi 3 zkomavky krve a teď zase až za měsíc... ach jo. Chtělo by to častěji!!!!

@tonytony Já jsem ti nějak nestihla odepsat, ale zatím všechna vyšetření nám dopadla dobře, akorát dneska jsem měla trochu bílkovin v moči, ale nemám plašit. Uvidíme příště. Kdyby se to zhoršilo, pošlou mě na vyšetření. Teď nás čeká kromě běžných vyšetření až velký utz ve 20. týdnu. Jak ty a mimísci?

mufinka26
4. srp 2011

@bohu_nka tak to je už úplný obřík 😀 😀 😀 😀

tonytony
4. srp 2011

@bohu_nka V pohodě, já nestíhám vůbec nic, natož net a to bych tolik potřebovala tady toho řešit, snad až bude po prázdninách, bude víc času, doufám! No, my právě byli na screeningu min. týden a vše je ok, tak mi spadl obr kámen ze srdce! Zítra jdu ke svému gyndr. po měsíci, tak je zase uvidím, teď minule už to byli opravdoví lidičky🙂

cuddle
4. srp 2011

@mufinka26 tak my budeme mit urco jednoho pac mame jen 1 mrazacka a uvidime jak to dopadne, snad je silnej kousek a uchyti se, fakt se obavam toho ultrazvuku pristi patek co tam bude a jestli narostla sliznice, piju kotvicnikovy caj a laduju ty bobule od nich, tak snad, ty uz v pondeli co??? no ja mela dnes rano sok, pobolival me podbrisek a ruzove spineni....ale pak uz nic, tak jsem nevedela co to jako melo znamenat, jsem 10DC a spineni uprostred cyklu jsem nikdy nemela, tak nevim jestli to muze byt nejake dozneni stimulky, OPU, ET .... 😒