IVF květen-červen 2011. Plánujete také někdo?

petrala
9. bře 2011

Ahoj najde setu nekdo,kdo planuje ivf ve stejny mesic jako ja? 🙂

eliska76
7. srp 2011

@bublenudle Ahoj , já mimoděložně snad nejsem, mám už embryonální pol v děloze. Jsem z toho úplně tumpachová. A musím říct, že z těch stresů hrozně unavená, máme od začátku těhotenství pořád něco 😒 . Děkuju a přeji hooodně štěstí 🙂

ejviska
7. srp 2011

@mufinka26 ja mozna testovat nebudu, ja doma ani nemam zadny test 🙂 Mam kontrolu 18,8.

bublenudle
8. srp 2011

@eliska76 Neboj,vše bude v pořadku....drž se,myslim na Tebe... 🙂

eliska76
8. srp 2011

@bublenudle Děkuju, jsi zlatíčko 🙂 . v jednu jdu na gyndu a ráno jsem byl znova na krvi, tak v po budem vědět výsledky. Odpol už budem vědět co a jak. Vím, že se to holt stává, že zamlklé těhu si tady prožilo taky hodně holek ☹ . Je to teď už na tom mimi 🙂 . Dám vědět. A co ty?

bublenudle
8. srp 2011

@eliska76 Zlati,i pokud by to tak bylo,což samozřejmě doufam,že neni,tak bud silna a řekni si,že tohle miminko nebylo to prave,bylo nemocné..lepši ted,než později...ale určo bude vše ok,jen zlobí 🙂
no,ja už jsem docela ok,po mem 4tem nezdaru,vyměnim car,chodim furt do jednoho,stejne leky,jen stale vic hormonu a stejný postup...tak zkusim něco jineho třeba..no a budu doufat,ze se povede...prostě musi,jednou budem mamky všechny.....
dej mi pak vědet,budu na Tebe myslet....Hodně štěsti... 😉

cuddle
8. srp 2011

@bublenudle koukam ze uvazujes o zmene, kam se pujdes podivat? reprofit, helios, unica, obilnak? cos vybrala

eliska76
8. srp 2011

@bublenudle Máš pravdu, je to tak, je to pořád příroda i když jí pomáháme 🙂 . Ty máš taky takovou cestu trnitou holka ☹ . Slyšela jsem od svého známého gyndaře, že unica v Brně je jedna z nejlepších, že když se to jinde nevede, že tam jsou prý machři. Chtěl mě tam poslat rovnou, ale pro nás je to děsně daleko 😖 . Ale samozřejmě je to věc názoru, ale je fakt, že tenhle dr. není v žádném caru, dělá v nemocnici, je to porodník, takže nehrozí, že by to říkal proto, aby si vydělal 😉 .

bublenudle
8. srp 2011

@cuddle pujdu na konzultace a pak uvidím 😉
ale změna bude určitě....

bublenudle
8. srp 2011

@eliska76 Ja už tentokrat změnu caru určo udělam..ale uvidim kam...mam nějake konzultace a uvidim,co se vybere....

mufinka26
8. srp 2011

Ahoj holky, tak mám špatné zprávy ☹ Sliznici mám sice krásně velikou, ale panu doktorovi se nelíbyla, že to vypadá jako bych už začala brát utrogestan a měla to dostat ☹ vzaly mi krev a ve středu se dozvím verdikt, jestly bude KET nebo jestly musím nasadit na osm dní proveru, abych to dostala. Pak by mě 3DC čekal UZ, jestly sliznice odešla a začalo by se nanovo. Sice sem z toho smutná, tak sme se těšily, že budeme mít bobany zase u sebe, ale co se dá dělat, tak se nám to jenom posune o skoro měsíc 🙂 optimismus mě, ale stále neopouští 😀 Udělala sem si radost a byla sem nakoupit pár dárečků k svátku a něco k vánocům pro tu mojí prdelinku 😀

eliska76
8. srp 2011

Ahoj děvčátka, tak to to naše mimi vzdalo 😢 . Takže zítra jdu na čištění dělohy a pak šestinedělí a pak uvidíme co dál. Sestřička mi zjistí jak dlouho musíme mít pauzu, ale my to vidíme až tak na leden..... Vím, že nejsem jedinná, komu se to stalo, ale je to smutný ☹ . Tak ať se vám daří a hezky těhulkujte!!!!! 😀

mufinka26
8. srp 2011

@eliska76 to je mi strašně líto zlatí, ale máš dobrý přístup, nevzdáváš se... Já měla zamlklí potrat v 11ttdle menstruace, ale plod odpovídal 7tt... myslím na tebe drže se !!! a v lednu hurá do dalšího boje 😀

marmar79
8. srp 2011

@eliska76 Ahoj! Tak to je smutné, držím palečky, aby to co nejdříve přebolelo a tys měla hodně sil do dalšího boje.

martas14
8. srp 2011

@eliska76 Elinko moje, dřív jsem sem nemohla, bo mi je teď jaksi dost šoufl v poslední době, toto je tak nespravedlivé, když už to člověk dotáhl tak daleko aby přišlo toto 😔 Moc tě objímám a je mi to líto, musí to být hrozně těžké, nedokážu si to ani představit, tak si pěkně odpočiň a naber sílu, protože příště až se do toho pustíte, tak už to bude to pravé 😉 Tak ať to zítra není moc strašné a hlavně rychle za tebou tfuj tfuj pa pa

martas14
8. srp 2011

@mufinka26 jejda, tak to taky nejsou moc optimistické zprávy, ale třeba si to ještě rozmyslí a bude to všechno podle krve v pořádku 😉 a i kdyby né, tak čekačka měsíc není až tak zlá

martas14
8. srp 2011

@smima ahojky taky vítám a zdravím, moc budu držet palečky aby ti srpnový Ket vyšel, za ty všechny neúspěchy už to není o tom že by si to člověk zasloužil, to prostě musí vyjít na sto pro. 😉 Tady má každý nějaký ten kulišácký zdravotní problém, ale to že se můžeme podpořit a vyslechnout je k nezaplacení. My měli problém se spermijkama, manžel musel na operaci, byla to má nejdelší hodina, ale dopadlo to dobře a mimísek je v bříšku, tak si ho hýčkám a doufám, že už tam zůstane, tak za měsíc se ke mě s dalšíma holkama přidáte 😉

mufinka26
9. srp 2011

ahojky holky, čím víc se blíží zítřek tím víc mám pocit, že to nebude dobrý a budu muset nasadit proveru, nejhorší je, že už je člověk připravený a natěšený a pk přijde ledová sprcha ☹ no konec pesimismu 🙂 uvidíme co bude zítra... Dneska mi dorazila první várka vánočních dárků pro Danielku... asi je to počasím, ale normálně sháním vánoční dárky 😀 😀 už mi to leze na mozek 😅

ejviska
9. srp 2011

@mufinka26 ja taky kupuju vanocni darky zari-rijen 🙂
Treba bude zitra prekvapko! 🙂

mufinka26
9. srp 2011

@ejviska už v to ani nevěřím, spíš se začínám připravovat na to, že KETík bude až v září 🙂 určo dám zítra vědět.. snad ani nedospím 😀

ejviska
9. srp 2011

@mufinka26 tak radsi nez "promarnit pokus", tak je urcite lepsi ten mesic pockat!

mufinka26
9. srp 2011

@ejviska to máš pravdu 😀 😀 tu chviku vydržíme 😀 😀 😀 a jak se cítíš ty?

cuddle
9. srp 2011

@mufinka26 ty jo vubec me nenapadlo se bat, ze by sliznice mohla byt moc velka, ja se porad strachuju aby byla dostatecna ted toto, ach jo, proc to nejde vzdy tou jednoduzsi cestou, tak ja uvidim v patek co se dozvim, co si naplanuji na me, drz se!

mufinka26
10. srp 2011

@cuddle taky by mě to nenapadlo, právě sem volala na krev a tu mám zcela v pořádku, tak doufám, že mi to doktor nestopne!!

ejviska
10. srp 2011

@mufinka26 tak co?

bublenudle
10. srp 2011

@eliska76 Ahojky...to mě moc mrzi s miminkem....myslim na tebe....drž se 😢

mufinka26
12. srp 2011

@ejviska ahojky, nějak sem neměla sílu sem ty dva dny jít, stoply nám to ☹ ale ted už semv pohodě a těším se až dorazí mrcha a doufám, že ten UZ, který bude 3DC dopadne dobře. Kdyby to vyšlo tak by měl být KET 5.9 tak snad, uvidíme 🙂

ejviska
12. srp 2011

@mufinka26 aha, ale "kdo si pocka, ten se docka!" 😉

cuddle
12. srp 2011

@ejviska a jak jsi dopadla ty? uz jsi testovala?

ejviska
12. srp 2011

@cuddle jeste netestovala, jsem 9.den. Kontrolu v caru mam ve ctvrtek

cuddle
12. srp 2011

@ejviska aha tak to jo a nebudes ani pred tim nez tak pujdes? a jak se citis nejaky pocity nebo nic?