IVF květen-červen 2011. Plánujete také někdo?

petrala
9. bře 2011

Ahoj najde setu nekdo,kdo planuje ivf ve stejny mesic jako ja? 🙂

esinka
17. srp 2011

@mufinka26 😀 😀 😀 ..no mě bývá v předklonu okamžitě špatně,takže toho moc neudělám..musím maskovat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mufinka26
17. srp 2011

@esinka 😉 to je taky dobrý uklízení 😀

esinka
17. srp 2011

@mufinka26 no jooo,vím a vždycky se červenám až někde,než se hosté usadí..ale máme veliký barák a na samotnou těhuli je toho moc...takže mají smůlu.. 😀 😀 😀 😀 a nejlepší je,že mi při ,,normálním" stavu trvá barák uklidt fakt dva dny a pak je to za hodinu po náletu dětí,jak po výbuchu a po odjezdu jdu na to znovu..ble... 😀 😀 😀

mufinka26
17. srp 2011

@esinka to znám, máme sice jenom třípokoják, ale čtyři hodiny úklidu jsou fuč, jakmile se přiřítí dcera a manžel 😀

esinka
17. srp 2011

@mufinka26 co bych dala za třípokoják!!!!!! závidím!!!! 😀 😀 😀

mufinka26
18. srp 2011

dobré ránko holky, tak mrcha mě teda pěkně napíná, pořád nic. Ted už to ani nevipadá, že snad přijde, už tu proveru nechci, nejlepší je utrogestan a očividně mi ten zabírá. 😠

cuddle
18. srp 2011

@mufinka26 ona dorazi, ja teda reagovala stejne i na proveru i na norethisteron

mufinka26
18. srp 2011

@cuddle já proveru brala je to pět let zpátky. Nedělala mi moc dobře a utrogestan byl pro mě lepší, líp sem na něj reagovala 🙂 no ale ted mi doktor v CARu napsal proveru a pořád nic 😠 ale to neva, já půjdu, pěkně příští týden do práce a ona určitě dorazí 😀 nebo ještě líp, budeme si z manžou chtít udělat pěknej víkend romantika a ona dorazí 😀 😀 😀 jako na potvoru 😀

eliska76
29. srp 2011

@bublenudle Ahojky buble, děkuju, dlouho jsem tu nebyla, musela jsem se trochu vzpamatovat. Určitě víš o čem mluvím, taky to nemáš vůbec jednoduchý 😖 . Ale ono se to obrátí uvidíš. My půjdeme znovu až tak v únoru. Necháme to teď být, stejně musím mít tři měsíce pauzu. Třeba se nám poštěstí normálně, musíme věřit i na zázraky 😀 . Měj se moc fajn a hodně sil a štěstí do nového snažení 😉

bublenudle
31. srp 2011

@eliska76 Zlaticko,urcite nam to brzo vyjde.....verim tomu...proste musi,ten Nahore to snad vidi,jak miminko moooc chceme a pomuze.....mej se krasne a odpocivej...ja se chystam na minimalku,tak uvidim pristi tyden co a jak... 😵

bohu_nka
4. zář 2011

Ahoj holky!
Koukám - tady se nic moc neděje! To asi ty prázdniny! Halóóó, spolubojovnice!!! Jak se daří?

@mufinka26 Mufi, ty už máš za sebou další KETík? Nejak se mi nechce dočítat...

@esinka @tonytony Holky, my jsme na tom skoro stejně...byly už jste na velkém ultrazvuku? Já byla v pátek a byl to úúúplně nejlepší zážitek! Máme i nahrané DVD, tak na to doma pořád koukám...prostě nádhera!!! Miminko je v pořádku, dokonce udělalo kotrmelec...no i přítel koukal jako blázen!!! Celý den jsem se nemohla přestat usmívat, až mě bolely panty 😀 Po ultrazvuku jsme vyrazili do obchodu s dětskými věcmi...a vyzkoušeli jsme kočárky, okoukli postýlky,...no asi začne nákupní mánie 🙂 Vy už nakupujete? A máte jména pro mimika??? A víte pohlaví??? My jooo!

mufinka26
4. zář 2011

@bohu_nka ahojky zítra nás čeká druhý KET 😀 tak snad do třetice nám to už vyjde 🙂 jé vy už víte pohlaví? a copak ti to kope v bříšku? 😀 😀 sem strašně zvědavá 😅 je skvělí, že je všechno v pořádku 😀 přes prázdniny to tady bylo úplně mrtví, tak snad se zase rozjedeme 😀 koukala sem že už jsi v 20tt teda to to letí 😀

olousek35
5. zář 2011

@bohu_nka ahojda, tak to je super, že víte a že máte takový fajn zážitek. Já jdu na velkej ultrazvuk koncem září, tak se taky těším. Snad se taky dozvím, co čekáme.
Jinak zdravím všechny spolubojovnice taky. 😉

esinka
5. zář 2011

ahojky holky
@bohu_nka no já ještě na genetice teď nebyla..jsem objednaná na 14.9. a půjde s námi už i Verunka a moje maminka..za Verunky těhotenství jsme pozvali manželovu maminku a teď moji..tak to snad klapne..ve čtvrtek jsem ale byla na kontrole u své gyndr. a vše bylo v pohodě..měřili jsme hlavičku,tělíčko,viděli jsme žaludek a střívka,která se pomalu zaplňují 🙂 srdíčko a jeho všechny komůrky,páteř a hlavně pořádného PINDÍKA S KULKAMA mezi nožkama..takže teď vymýšlíme jméno pro chlapečka,což je pro nás nadlidský výkon,protože se stále nemůžeme na kloučkovi shodnout..
jinak to znamená,že mám co dělat,abych překopala vše z výbavy pro mimi,co mám po Verunce,a z růžové udělala klučičí barvičku ..hihi..ale počkám ještě na tu genetiku,kde už to pohlaví potvrdí na 100% a pak začnu s nákupama..i když tedy tohle zaměnit opravdu nepůjde..bylo to úplně jasné a doktorka sama řekne,že tenhle stožár už opravdu neupadne..🙂 tak je manžel moc pyšný,že se dočká po milované dcerušce i vytouženého synka..
jinak jsme si konec léta moc užívali,aspoň těch 14dní jsme využili bazénu..snad bude krásná bílá zima..tu u nás milujeme..ale to je ještě daleko..
Verunka už druhý týden chodí do školky a naštěstí je tam zae moc hodná..PROČ NEMŮŽE BÝT TAKOVÁ I DOMA!!! 🙂ale je vidět,že už se moc těšila..tak jsem ráda..
no nic,zase píšu román,tak pustím ke slovu další..haha..tak pište pište,doufám,že naše diskuze nezanikne.. 😀

bohu_nka
5. zář 2011

Tak to je škvělý, že se všichni máte dobře!
@mufinka26 Tak dneska držím palce - ať se udrží!!!
@olousek35 Ten ultrazvuk je fakt skvělej - můj dokktor má o něco horší, menší obrazovku a hlavně vždycky přeměří a je to. Tady to trvalo přes půl hodiny, takže si to užiješ!!!

@esinka Tak mám opačný problém. Po ségře mám nádherné věcičky -akorát na kluka a my čekáme HOLČIČKU!!! Ale je fajn, že synovec byl taky v lednu, takže mám dost zimních věcí. Takže holt naše slečna bude mít spodní vrstvy modré - v zimě to stejně nikdo neuvidí🙂
A ta jména🙂 Úplně tě chápu - holčičích je tak nějak víc, ne? My nevíme, které vybrat, protože jich je spousta a všechna se nám líbí! U kluka jsme se "po boji" dohodli jen na Kryštůfkovi, takže tam bylo vybráno rychle. Pro tu naší holčičku se nám nejvíc líbí Nela, ale je blbý, že má svátek 2.2., takže to bude mít hned po narozkách, Ale to jméno se nám líbí nejvíc a jde hezky k příjmení. No v záloze je Laura a ještě další jména 😀 Uvidíme...

Holky chcete jít někdo na ten 4Dultrazvuk? Já jsem nejdřív nechtěla, ale po tom zážitku, co jsem měla na velkém ultrazvuku o tom dost uvažuju.

mufinka26
5. zář 2011

@esinka tak to budete mít páreček, to se vám to krásně povedlo 😀
@bohu_nka jůůůů holčička 😀 😀 já bych taky chtěla další holčičku, ale manža chce kluka 😀 tak uvidíme co se nám povede 😀 už jenom dvě hodinky a jdu na to holky 😀

bohu_nka
5. zář 2011

@mufinka26 Nám to bylo úplně jedno, ale měli jsme tušení na holku. Na tom ultrazvuku, když nám to řekli, tak mi prolétlo hlavou: " Já vím,že je to holčička". Akorát přítel se bojí, že to s ní nebude umět, až bude velká...v pubertě 😀 Ale těší se! Mooooc!!!
Ty bláho...za dvě hodinky! Kolik jich máte ještě zamražených? Zavedou ti jedno nebo dvě?

mufinka26
5. zář 2011

@bohu_nka máme ještě dvě, minulý KET nám zaváděly dvě a měli sme biochemický těhu, tentokrát chceme jedno nechat zavést 😀 ale uvidíme, jak se nám ten jeden brouček bude rozmrazovat, pokud bude slabší tak rozmrazí i to druhý zlatíčko a zavedeme dva 😀 vzala sem si na po-út volno, takže do práce půjdu až v pátek 😀 nikomu sme to neřekly, že jdeme na další pokus, v práci jsem řekla, že mě čeká nějaký menší gyn. zákrok 😀

mufinka26
5. zář 2011

@bohu_nka počkej až bude tu malinkou držet v náručí, to se mu teprve rozklepou kolena 😀 a ta puberta přijde dřív, než si myslí, ta naše devítiletá treperenda, už jí má a teda docela zatim OK 😀

cuddle
5. zář 2011

ahoj holky mam dotaz na tehulky co jsou na neschopence nebo castecne byli - pokud jste v tehotenstvi cast nebo cele na neschopence a pak nastoupite na materskou tato se Vam pocita z rocniho prumeru, do ktereho se pocita i to obdobi nemoci? cili uz z tech snizenych penez se pocita materska? nevite nekdo
dekuji moc

esinka
5. zář 2011

@cuddle ahojda..tak já ti odpovědět přesně neumím..ale když jsem byla na neschopence v těhu s Verunkou,tak jsem měla nemocenskou z platu a když jsem přešla na mateřskou,tak mi to dělalo skoro stejnou částku po dobu 28týdnů po porodu..pak jsem teprve přešla na 7600-rodičáku......takže ta mateřská bude počítána asi taky z platu.. 😅
teď to mám stejně.. 😀

cuddle
5. zář 2011

@esinka jo dekuju, pokud jsi mela skoro stejne jak na nemocenske tak potom materskou, tak to by odpovidalo tomu, ze to mas za 12 odpracovanych mesicu, cili ta nemocenska se do toho nepocita, a castky by mely byt cca stejne, kdyby to bylo z nemocenske na te materske by bylo o dost min, pac by to bylo z nizsiho prumeru
diky

eliska76
9. zář 2011

@bublenudle Ahojíček, tak jak ti to dopadlo? Co ti řekli chytří dr 😀 . Já jsem dnes byla na gyndě, aby mě uschopnil a přišly výsledky z hyslologie a už víme co to bylo ☹ . Představ si, že to byla mola to jsou změny na placentě, proto mimi umřelo a je to prostě ze špatného oplodnění. Pravděpodobnost je 1:3000. Už si říkám, jestli je to možný. A navíc, každý měsíc musím do nemocnice na krev a budou mě půl roku sledovat. Do té doby nesmím otěhotnět. Takže my do toho půjdem až tak příští rok v březnu. Uvidíme 🙂 . Myslím na tebe a drž se kočičko!!!!!! 😀

bublenudle
9. zář 2011

@eliska76 Ahoj beruško,teda to je hruza....ale aspon vis,peoc se to stalo...je to fakt smula,safra...ja dnes byla u mudra a odnesla jsem si clostik 😵 budu ho brat poprve,jdu na minimalku,taky poprve,tak uvidime...rekl mi,ze vzdy jsem v jinem caru pichala max davky gonalu tak ted zkusime uplne neco jineho hahahah..budu mit zatim jen clostik...tak jsem zvedava..ms ma dorazit kazdym dnem,tak jsem zvedava..... 😉 Myslim na Tebe zlatičko 🙂

esinka
9. zář 2011

jééééjda @eliska76 tak při té smůle ti spoň zjistili,co to bylo a teď si tě pohlídají,dají dokupy a pak to KONEČNĚ výjde..moc ti to přeji.. 😉

@bublenudle tobě samozřejmě přeji taky velký úspěch,ať se brzy dočkáte na testíku //..
a všem ostatním nahlížejícím krásný podzim!!! 😀

bublenudle
9. zář 2011

@esinka děkuji 😵
měj se pěkně

eliska76
9. zář 2011

@esinka Ahojky, děkuju 😉 , jsem zvědavá, jak to ohlídají pak v pronatalu až to půjdem zkusit znovu, nebo jestli se na to úplně vyprdnou. Každopádně se na to zeptám. Ale je to ještě daleko..... 😒 . Opatruj se 😀
@bublenudle Děkuju 🙂 . Myslím, že to za pokus určitě stojí a už prostě není možný, aby to neklaplo!!!! 😀 . Hodně sil!!!!!! 😉

bublenudle
9. zář 2011

@eliska76 díky moooc...paaa měj se fajník 🙂

mufinka26
15. zář 2011

@esinka
@bohu_nka
@tonytony ahojky těhulky, tak jak vám dupou pupíci? 😀 😀 😀 jak se máte těhulky? 😀 co mimískové 😀
Jinak já ještě nic nevím, zase sem dneska netestla, možná zítra uvidím a možná taky až po víkendu 😅 dneska jsem 10.den po ET, ale popravdě se my do toho testíkování vůbec nechce.

esinka
15. zář 2011

😀 @mufinka26 jsem se tu ,,po ránu" hezky pobavila.. 😀 😀 😀 prý ,jak nám dupou pupíci..no já musím říct,že ten náš rarášek dupe v pupíku pořádně a občas si myslím,že tím pupíkem nožku prostrčí.. 😀 ..je to fakt divoch,až se obávám,co to tam mám... 😀 ..stále nevíme jméno a docela mě to mrzí,protože bych už ráda do pupíka volala konkrétněji,než-,, ty prďolo " , ,,bubeníku" , ,,draku"- apod...
ale Mufí,10 dní po ET už bude určitě test ukazovat dobře..tak klidně testni..ale zase,pokud nechceš,nedělej to..v každém případě ti moc přeji,aby tam ty // byly a držely se celých 9.měsíců.. 😉