IVF leden - únor 2011

ismet
18. led 2011

Ahoj holky,
je tady někdo, kdo se právě chystá na IVF a chtěl by si se mnou vyměňovat zkušenosti? Já si pozítří začnu píchat Puregon a na konci příštího týdne bych měla jít na odběr vajíček. Chodím do FN Motol a je to můj druhý pokus. Z prvního, v Sanatoriu Pronatal, mám skoro dvouletého chlapečka. S touto dobrou zkušeností věřím, že se to povede. Mezitím byl ještě jeden neúspěšný KET a předtím 3 IUI bez výsledku, tak teď spoléhám na čerstvá embryjka 🙂.

jolcap
6. bře 2011

@holubice.petra jo myslím si že víc nás rozrušují tyhle příběhy kdy to nějak nevyšlo nebo se to zhatilo a pak to očekáváme taky, nevím jak si to nepřipouštět

holubice.petra
6. bře 2011

@jolcap jo jo to je pravda....
teď jsem se přejedla koprovkou chicht

kiara81
6. bře 2011

@petapal jj taky dělám nehtíky už to bude skoro 4 roky...ale furt nic neumím 😀 a ty jsi to dostala??? 😢 ale mamka krvácela do 4 měsíce ..tak třeba to není ještě ztracené
@jolcap no jako chtěla jsem ms urychlit ale pak jsem si řekla že bych nešla na KET v dalším cyklu ale až v tom dalším takže někdy v květnu ...skrz práci ...atd no a ono ted no tak uvidíme holky mi to spočtly a vycházíto na 21.3 ale víš jak nějak to nemaluji protože při mém štěstí nebudu mít zas třeba sliznici díky tomu že jsem to dostala ted 16DC a řeknou mi at příjdu zas další cyklus tohle je fakt napalici .....a prsa teda ted při stimulce mě bolely hlavně bradavky to jsem nemohla spát bez podprdy vadilo mě pyžano a kozenky na volno 😀 no a ve středu mě začaly bolet na krámy jsem si říkala že to je divný no a není...

petapal
6. bře 2011

@kiara81 ja je delam pres 2roky .Ale doma mam par lidi. Jinak jsem to dostala dneska me boli hodne bricho vp ondeli zavolam co caru tak mi reknou co dal ☹

kiara81
6. bře 2011

@petapal ☹ tak dotoho půjdeme společně a určitě nám to vyjde.... 🙂
no já to dělám na živnost ...a máš nějaké obrázky nehtíků?

petapal
6. bře 2011

ja mam kurz kdyby na živnost ,ale u me je problem bude mi 33let ,ale jsem v plnem důchode toto me postavilo na nohy delat si neco mam roztrousenou sklerozu vis. mas facebook tam mam hodne nehtiků nebo i stranky ,ale ted jsem nejak nedoplnovala http://gelove-nehty-parafin.webnode.cz/

jinak chodim na damu.cz nejsi tam taky?

petapal
6. bře 2011

@kiara81 a ty mas nehtiky stranky? určite jo když delas na živnost

kiara81
6. bře 2011

@petapal www.kiara1.mypage.cz jj na dámě jsem ale už tam moc taky nechodím ....jen vždy mrknu pro inspiraci a s čím děláš? na nehtíky mrknu

petapal
6. bře 2011

@kiara81 ja delam jen gel enik ted jsem na nej presla a jsem spokojena nebo akrygel

petapal
6. bře 2011

@kiara81 a tyj si na tom jak mas taky mrazačky nebo jak

petapal
6. bře 2011

@kiara81 pekny nehtiky a stranky projiždim ti je akorat 😅

petapal
6. bře 2011

@kiara81 holky za jak dlouho se může jit když mame mrazačky a nevyslo to co se deje pak jaky je postup to se hormony neberou už ne

jolcap
6. bře 2011

@holubice.petra já toho sním ted mín,ale častěji 😀

jolcap
6. bře 2011

@petapal
@kiara81 to jste,ale šikulky já si nehty neumím ani opilovat, tak už nechodím na umělý,ale na pshine

kiara81
6. bře 2011

@petapal no mě spadl pc tak se jdu ted podívat na nehtíky...
prý se chodí dokola ..jen kdyby jsi byla těhu a pak to odešlo tak pauza 3 měsíce tak půjdeš si myslím ted ...ale nevím jak to má jiné centrum každý má to svoje -
já jsem byla ted v pondělí na odběřu vajuch měla jsem jich 32 z toho mi dali 10 vajuch na zkoušku pro IVF tam se oplodnilo samo 8 z toho jedno uteklo tak mám 7 no a z 22 bylo 17 vajuch ok a formou ISCi jich taky tolik oplodnily a druhý den je dali k mrazu ...měla jsem hyperstimulační hormon tak jsem nemohla na ET no a v sobotu jsem byla 16DC a už jsem to dostala .no tak jestli to je díky těm hormonům jak to je vše tak urychlené nevím ..tak jak jsem psala že sice mám hodně embryí ale zda se budou po rozmrazení vyvíje to nevím takže není ani vyhráno

petapal
6. bře 2011

@jolcap 😀 ja ti povim jak se rika kovařovic kobyla chodi bosa to je neco abych si je vzdy udelala až když je to katastrofa vrhnu se na svoje

petapal
6. bře 2011

@kiara81 aha no tak to jsi byla pekna nosnice 😀 tak at se dari v pondeli tam zavolam jezdim do Prahy k apolinari do caru a ty?

petapal
6. bře 2011

@jolcap jen papej pak to shodis ted papaj i miminka nebo jedno?

kiara81
6. bře 2011

@jolcap děkuji 🙂 snažím se ....no ale je toho tolika že nevíš co dřív kupovat

kiara81
6. bře 2011

@petapal no embryoložka říkala že za její pracovní dráhu jsem druhá ...no jo slepice jsem hold no a ještě k tomu blondatá 😀 a jak říkáš mé nehty jsou ve stádiu pouze potažené gelem jelikož mě nebaví si je dělat a ve špitále stejně nemůžeme mít barvičky

petapal
6. bře 2011

@kiara81 😀

kiara81
6. bře 2011

@petapal jo a jinak já jezdím do Pardubic je to sice z ruky ale zabývají se tam jen umělkem a né ještě gyndou

jolcap
6. bře 2011

@petapal na to kolik jich tam je si počkám ještě tři týdny na utz,takže zase nervíky abych byla v pořádku a varánek nebo varánci taky, fakt to není pohoda

holubice.petra
6. bře 2011

@kiara81 já jezdím taky do Pardubic k Provazníkovi 😀

kiara81
6. bře 2011

@holubice.petra jooo?,já taky 😀 jen je docela sranda ho nahonit na telefon či se něco dozvědět bud dělá průtahy ...nebo zas fofr akce jako ta má stimulace...no jsem zvědavá co se dozvím zítra no tak to by mě mohlo taky vyjít jako tobě....🙂))

kiara81
6. bře 2011

@jolcap no já ti to řeknu max 2 min 1 😀 jsem chytrá vid???jsem jen blondýna přece 😀 😀 😀

kiara81
6. bře 2011

@holubice.petra koukala jsem ti na foto a ty jsi testila už 7 den po transféru jo?to už fakt ukáže?no tak to teda nevydržím 14 dní ...to já to pak taky prubnu 😀

holubice.petra
6. bře 2011

@kiara81 to jo ale je prýma 😀 po těch letech co k němu chodím jsem si tak nějak na něj zvykla...v létě jsem byla párkrát u Novotný protože Ctibor měl dovču 😉

holubice.petra
6. bře 2011

@kiara81 jo nevydržela jsem to a kdybych měla čekat 14dní tak to by mě kleplo...7 den už tam byl malilinký duch 😉

kiara81
6. bře 2011

@holubice.petra no ale tak Ctiborek to přehnal že si vzal dovču 😀 mě jenou Novotná dělala IUI no pak nějaký dr. z HK co tam byl na záskok no tak odběr si konečně udělal¨už sám ...doufám že si jednoho bojovníčka zavede taky sám... jinak je dobrej takovej pohodář ...jen jsem se musela smát když mi říkal při té stimulce no jo vy máte špatnou ovulaci no ...tak jsem ho nechala mluvit jelikož od prosince co mi dělá UZ mám ovulaci ukázkovou bez hormonů ...ty jsem brala až ted na stimulaci je to prostě kousek