IVF leden, únor 2013

l.u.c.i.e
15. lis 2012

Ahojky, tak mě čeká poslední IVF a to v únoru 2012. Je někdo na tom stejně? Z prvního IVF mám chlapečka Matěje (2 roky), před měsícem jsem byla na druhém IVF, bohužel biochemické těhotenství. Za necelé 3 měsíce mě čeká poslední hrazené IVF. Mám strach, že se to opět nepodaří. Já špatně reaguju na růst vajíček. U prvního jen 3, u druhého jen 2 vajíčka. Manžel má velmi špatný spermiogram. Co vy? Podělte se.

anerinka_ov
15. únor 2013

Taky moc držím! Holky, změnila jsem si nick, protože jsem na beremku a tam mi skáčou upozornění, která mě ruší. Mám teď anerinka_ov, ale zase jste se mi ztratily, tak teď nevím...

anerinka_ov
15. únor 2013

@l.u.c.i.e Luci, určitě chci, jen jsem si musela změni nick na anerinka_ov, protože mi skáče upozornění na bereme se a rozčiluje mě to. Můžeš prosím poslat ještě jednou? Moc se tu v tom neorientuju...

l.u.c.i.e
autor
15. únor 2013

@anerinka_ov, ok, máš ho změněno, tak pojď k nám, kde jsme jen my z uzavřené skupiny 🙂

medvedinka
19. únor 2013

@l.u.c.i.e Ahojky, můžu se taky přidat do uzavřené diskuze? už jsem sem kdysi pár příspěvků napsala, pak jsem IVF o měsíc odložila a zkusila ještě IUI, ale neúspěšně.

l.u.c.i.e
autor
19. únor 2013

@medvedinka, odkaz máš v ip 🙂

mispulina912
18. dub 2013

ahoj holky mohla bych se k vám přidat ted čekám na KET a začala jsem pít KONTRYHEL a kapky FEMIGARD.... máte některá s tím zkušenosti ,zkouším co se dá.... minulý rok v listopadu jsem měla stoplý cyklus málo jsem reagovala na hormony .A ted v lednu jsem se dopracovala až k OPU ale musely jsme mrazit měla jsem hyperstimulační syndrom.. v březnu jsem měla KETík ale nevyšlo to ,tak máme ještě 3 mrazáčky a ted jsem rozhodnuta dát dva mrazáčky,poprvé bylo jen jedno... ta se uvidí jestli se zadaří.....všem přeji pevné nervíky...