• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

27. října 2014 
@danaho moc mě to mrzí, drž se a nevzdávej...posílám hodně síly.
15. čer 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Chápu asi to není jednoduchý, ale snad se na nás musí usmát štěstí :slight_smile: Já jdu v pondělí ještě k léčitelovi, dělá i v Motole tak uvidím jestli mě potvrdí to co mě řekla ta babka kořenářka v uvozovkách :grinning: Máme to kousek od chalupy tak si tam v pondělí zajedu a uvidím. Tak se opatruj,posílám velké objetí a v úterý až se vrátím tak se ozvu pá
15. čer 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro Danušku :-* <3
15. čer 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Krásný den holky u nás svítí sluníčko :slight_smile:
@sal80 Mluvím krásně čistou slovenčinou :grinning: mírný ostravský přízvuk :grinning:
Danuško myslím na tebe.
15. čer 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@katka1311 Tak to chci tedy fakt zažít :grinning:

Já jsem dneska celá zblblá vyfotila své břicho a zkoumám tu, zda je už něco vidět a nebo ne. Jestli je to špek a nebo miminko :sweat_smile:
15. čer 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veromira ahojky, naše fazolka nejspis jela už s námi :slight_smile:
15. čer 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Dani, moc na tebe myslím a hrozne ME mrzí, co se stalo :frowning2: je to neskutecna bolest, já to vim, ME porazilo na kolena jen to, ze to nevyšlo. Natož toto, ze to miminko v sobe mas a najednou ne :frowning2:
15. čer 2012 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 :grinning: :grinning: :grinning:
A to bříško je těhu bříško :wink: ,to já mám teď takové i bez těhu.
15. čer 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. čer 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 Ty jo Sašenko to je už 10tt :confused:
15. čer 2012 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@katka1311 ...už jo :sweat_smile:
15. čer 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 to víš ze je to ti tehotenstvi!! :wink: špek ten co byl tam hold porád zůstává.. U mne nápodobně!
15. čer 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 a na kolikate ho ti vypocitala porod ? Me ještě neřekli.. Já sem si to spočítala na 26.1.2013 :slight_smile:
15. čer 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@Ahoj holky, je mně moc smutno. Dnes jsem byla na krvi a beta HCG je negativní. Ach jo, ach jo. Hodně jsme tomu s přítelem věřili. Je to hrozná beznaděj :frowning2: :frowning2: . Měla jsem zavedené 2 krásné blastocysty, 6. den od Et jsem začala špinit pak i 2 dny jsem krvácela. Teď už 5 dní zase v pohodě a v úterý / 12.6./ jsem to měla dostat a nedostala. Myslíte, že ty 3 dny to mohla být už menstruace nebo spíše "odchod" 2 embryí? Myslíte, že je ještě nějaká naděje? Může Utrogestan "držet" 4 dny menstruaci? Mám jít na krev ještě 19.6. nebo 20.6.. Moc díky.
15. čer 2012 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ivapo No, ale já tam mám takovej jinej špek, který tam donedávna nebyl :sweat_smile:
15. čer 2012 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ivapo Mně nikdo říkat termín nemusí, umím si ho spočítat :wink: Je na to rovnice a počítá se to od poslední MS, i když jsme po IVF :slight_smile:
15. čer 2012 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@skifarka To je mi moc líto, kočičko :frowning2: Utrogestan Ti MS držet může, dokonce to dělá. Já si myslím, že pokud je dnes hCG negativní, tak už tomu tak zůstane, ale jisté to samozřejmě není :wink: Kolikátý jsi den po ET?
15. čer 2012 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skifarka no já bych zkusila těhot test.. To jsem i dělala a pak teprv sem šla na krev! Pokud bude pozitivni tak je jasné jit na krev... Ale říkají i kdyz bude negativni tak jít....... Za to nic nedáš!!!
15. čer 2012 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 Myslela jsem si to, že ten Utrogestan to drží. Díky zlato. Nedělám si už žádné naděje. Nevím, čím to může být, že se u mně embrya nikdy "nezabydlí"? Byla prý pěkná, AA a AB a nic, už podruhé :frowning2: :frowning2:. Má vůbec smysl podstupovat IVF? Tomu se asi nedá "pomoct", to je blbost?
@ivapo Těch "bílých" testů jsem si užila za 15 let dost a dost :unamused: :unamused:. Čekala jsem na krev. Asi jsem nechtěla vidět ten negativní test.
15. čer 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@skifarka Kočičko moje, já na // čekala jen o málo míň, než čekáš Ty - 11 let. Podaří se to, uvidíš :wink: Teď to bolí, takže plač, ale pak zase najdeš sílu bojovat dál.... Budu tu pro Tebe!!! Měli jste PICSI a IMSI?
15. čer 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, všem vám moc děkuji za podporu.Zvládla jsem to dobře. V nemocnici byli moc hodn. Celé odpoledne jsem prospala. Fyzicky se zotavím rychle a doufám,že i tu psychiku zvládnu.
15. čer 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skifarka Ahoj, moc mě to mrzí. Štěští se k nám pořád obrací zády.Ale nevzdávej to.Mě říkali,že to chce trpělivost :angry:
15. čer 2012 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho je mi to líto,
kočky tak jsem byla včera v Reprofitu,čekám na MS a začínám opět minimálku takže zase 3 den cyklu Clostík pak UTZ a OPU budu mít později o 1 den páč bych minule měla místo 2 vajuch 6 kousků a doporučil 5denníkultivaci pokud to půjde tak uvidím piju už ten čaj na IVF no pěknej hnus hlavně ta lžička olivovýho oleje :angry:
15. čer 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 Jsi zlatá, díky. no to je taky pěkná doba na čekání. Ale si hodně mladá, to je bonus k dobru. Já už si "vyrábím" skoro vlastní vnoučata :wink: .Měli jsme jenom ICSI. Co to je to PISCI a IMSI? Jaký je rozdíl mezi ICSI a PISCI a IMSI?
@danaho Tak už jsi zase s námi. To je dobře, jsi silná a statečná ženská. Přesně, jak říkáš ze všech průserů jsem byla fyzicky taky velmi rychle ok. Ani ty stimulace na IVF se mnou nic nedělaly. Zlatíčko, ty máš moc a moc naděje v těch "zmrazených". Já to mám "vabank", mám 1. Asi nejsem vůbec typ na IVF, vůbec se mně nezavrtají. Před 2 roky jsem otěhotněla přirozeně, ale asi kvůli NKT buňkám jsem měla ZT. Vždycky mně těhotenství skončí ve stejnou dobu. Ach jo. Tolik jsme s přítelem věřili, stejně jako ty viď. A ono h...o!! Budou to krušné dny a týdny.
15. čer 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Danuško zlato.
@dadakin co to je za čaj???
15. čer 2012 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@skifarka
IMSI – intracytoplasmická injekce morfologicky selektované spermie
- spermie jsou vybírány na základě hodnocení morfologie jednotlivých spermií. Výběr se provádí na speciálním mikroskopu při velkém zvětšení. K mikromanipulačnímu oplození jsou použity morfologicky nejlepší spermie.

PICSI – Preselektivní intracytoplasmická injekce spermie
- při přirozeném oplození dochází k úspěšné fertilizaci oocytu pouze tou spermií, která je schopna vázat se k chemické látce (hyaluronan) přítomné na vaječném povrchu. Takové interakce je schopna pouze zralá spermie, která je k vazbě na hyaluronan biochemicky kompetentní. PICSI je technika, která napodobuje přirozený výběr zralé spermie. Principem metody je navázání zralých spermií na speciálně ošetřenou misku, na kterou je nanesen gel s hyaluronanem. Vybrané spermie se pak použijí pro mikromanipulační oplozování.

My měli při prvním IVF jen ICSI, ale u druhého jsme měli PICSI a IMSI a nedám na to dopustit. Vyberou s e ty nejlepší spermie. Díky IMSI jim vidí i do hlavičky a zjišťují, zda tam nejsou nějaké granulace, které tam nemají co dělat. Vždy nám umřela embryjka po čtvrtém dnu od oplodnění :frowning2: Ale teď, díky těmto metodám, se zadařilo. Fakt doporučujůůůů!!!! :wink: :grinning:

ICSI - Intracytoplasmatická injekce spermie
- ICS je mikromanipulační metoda, která spočívá ve vpravení jediné spermie do cytoplazmy oocytu. Metoda se provádí pod speciálně upraveným mikroskopem.
16. čer 2012 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jen dnes na rychlovku,jsem v práci,ráno jsem si brala odběry a HCG kleslo na 170jednotek :frowning2:(((Takže je to v háji,od rána mám slzy na krajíčku,ale nemůžu plakat před pacienty.Až dojedu domů budu bulet jako želva do polštáře.Je mi na nic :frowning2:
16. čer 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinka1984 Ahoj Janinko, teď jsem sem koukla a pláču s tebou. Já dnes měla plačící dopoledne,musí to ze mě ven. Je mi to tak moc líto zlatíčko. Je to všechno tak nespravedlvé. Posílám ti veliké objetí.
16. čer 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katka1311 je to čaj na podporu IVF http://www.otehotnet.cz/344-ivf
@janinka1984 co na to říct nevím poslední dobou čtu jenom samí špatný zprávy :frowning2:
16. čer 2012 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach Jo.... Holky moje zlatý....... Moc vás objímám a pláči s vami.... Honem na sluníčko.... Něco dobrého... . Kávičku.....Příjemnou muziku..
16. čer 2012 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek