IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

dadakin
3. črc 2012

@skifarka ještě to nemám za sebou a zatím stíhá tak uvidíme,jdu ještě do bazénu páč asi dlouho po OPU se tam nedostanu 😒

bojisek.4
3. črc 2012

@danaho no abych pravdu řekla tak ja už mam za sebou 4IVF a ted jsem 11 den po ET . 1IVF bez uspěchu,2IVF 4kousky 2 3-dení ET negativni a pak 2 mrazáčci a je z toho už 3 leta holčička.Po dvou letech 3IVF bez uspechu a ted 4IVF 10vajicek oplodněno deset a prežili jen3 2 mam usebe a jednoje mrazacek tak to by bylo asi vse

bojisek.4
3. črc 2012

@danaho děkuji za přivítani a držim brzke zotavení ze všeho 🙂

danaho
3. črc 2012

@bojisek.4 díky. Gratuluji k holčičce sice s několikaletým zpožděním 😀 a držím moc palce aby to vyšlo i tentokrát. 😵 . Doufám,že se mi příště taky už konečně poštěstí.

bojisek.4
3. črc 2012

@danaho moc děkuji a věřím že se ti zadaří uvidíš jen mesmime strácet naději ta umira poslední je fakt že když se nezadařilo při 1IVF tak jsem z toho byla zničena a jen plakala a pak jsem se na to nějak nesoustředila a už jsem stima ni nepočitala ze by se zadarilo a přeci jen a u tebe to bude take věř si 🙂

danaho
3. črc 2012

@bojisek.4 mě se 1 IVF nazadařilo, 2 IVF se zadařilo,ale vydrželo to jenom 7tt a to je najednou nesrovnatelné. Poprvé to bylo zklamání,ale teď vysloveně bolest. Do třetice to doufám vyjde. Ale už jsem hodně při zemi a opatrná.Ale pořád věřím,že to jednou vyjde. 🙂

bojisek.4
3. črc 2012

@danaho vím četla jsem celou diskuzi a věřím jakou bolest jsi zažila a nikomu to ani neřeji .Ted´ už to bude dobre uvidiš ale i tak je to na psychiku a kdo tim vším neprošel tak neví co to je to čekaní zda ano či ne a pak to sklamaní 😒 strašny určitě že to do třetice vyjde

danaho
3. črc 2012

@bojisek.4 to jsi dobrá přečíst naše drbání celý od začátku 😀 Máš pravdu v tom že kdo si tím neprošel,ten to nemůže pochopit. Je fajn,že tyhle diskuze existují. Jdu si lehnout,ráno zase mažu do práce. Tak pro dnešek dobrou noc 😉

bojisek.4
3. črc 2012

@danaho ja ráda čtu tyto diskuze ziskavam tim informace a pak člověk se tu muže vykecat preji ti krasnou dobrou noc at ti to v praci utece dekuji za pokec dobrou 🙂

ivapo
3. črc 2012

😉 @danaho vyjde to.. Proste to nevzdá at.... Já dnes ultrazvuk... 4cm .. Krasne pohyby.. Uz nespí nim.. Srdce tluče a prvni foto ale přes ablet to sem nejde dat.. Příště.. Kontrola opět za týden .. Byl mimi špatně natočen a tak znova že tam potrebuje dr něco vidět a malej zlobil... Tak aspon bude brzo ultrazvuk

ivapo
3. črc 2012

@danaho moc tito přeji budu na tebe moc myslet.. A kdy pujdes na to? Za dva mesice?

ivapo
3. črc 2012

@danaho dobrou noc 🙂

danaho
4. črc 2012

Dobré ránko všem 😵
@ivapo to je moc bezva,že už jsi v pohodě a mimískovi se daří 😅 Teď beru ty druhé ATB, 10.7. jdu na konzultaci do CAR aby mi Mudr.řekla co obnáší KET a kdy na něj nejlíp jít. S tím zatím zkušenost enmám. Teď musím nechat proběhnout první MS,která je zatím v nedohlednu a pak ještě by to chtělo asi 2 cykly. Počítám,že by to mohlo být tak září-říjen. Ale hlavně se teď potřebuju dostat zase trochu do lepší psychické pohody. Nechci jít na KET aniž bych byla naprosto v pořádku. Uvidím po té konzultaci budu moudřejší.
@bojisek.4 kdy budeš testovat?

danaho
4. črc 2012

@dadakin držím ti palce.Myslím na tebe ať je to vše o.k. a aťt manžel dorazí včas. Určitě to dobře dopadne. 😵

kiwisek
4. črc 2012

@skifarka ahojky, no prave, ze nijak zvlastne.. prvni dny me boleli prsa, ted uz ani to :( no snazim se jeste vydrzet a netestovat... jen nevim jestli to zvladnu do nedele jeste cekat 😕

evikj33
4. črc 2012

@dadakin Tak doufám žesis hezky schrupla a dala ty nej vajucha,a taky že to manža stihl v čas. 🙂 odpočívej držím pěsti at máte krásná embryjka.

evikj33
4. črc 2012

@danaho Ahoj Danuško,ja mám dnes po krvi,a další mne čeká za 14dnu na štitku,tak doufám že se mně zahojí obě ruce,at to mají kde odebrat,dnes se sestřička uplně rozklepala když ji to nechtělo téct,ale nakonec to zvládla.Ted jsem jak na trní až do 2š.7.nebudu nic vědět,krev mně řeknou až při tom UTz,snad bude vše v pořádku,jak jsem tam dnes seděla,padl na mně splín jak jsem tam čekala na plodovku u malého. 😅 Toho 10.7. na tebe budu moc myslet at je vše v pořádku,dobře se to hojí a dr.má pro tebe jen dobré zprávy. 🙂

evikj33
4. črc 2012

@kiwisek Nezoufej a čekej,někdo nemá žádné příznaky,ty se většinou dostavují až mezi 6-8tt.Věř nic jiného stejně nemužem 😉

bojisek.4
4. črc 2012

@danaho zkoušela jsem v čera a dnes tak se mužeš podívat nějaky ten dušík tam je ale moc tomu nevěřím mam strašny bolesti jak kdyby mšla přijít mrcha 😠 no uvidime buď a nebo jinak se omlouvam a preji krasny slunečny den 🙂

danaho
4. črc 2012

@kiwisek Ahoj, příznaky asi nemá cenu moc sledovat.Každá to máme jinak. U prvního pokusu jsem si myslela,že přijde MS a ona pak opravdu přišla ☹ a u druhého pokusu jsem měla ze začátku pocit že přijde MS a nic a bylo to //. Snaž se věřit. Dnes jsi kolikátý den po ET?

bojisek.4
4. črc 2012

@dadakin ahojky tak co jak jste dopadli určítě dobre držím moc a moc palečky

danaho
4. črc 2012

@evikj33 Ahoj Eviku, vyžeň z hlavy splín. Budeš mít krásný zdraví miminka 😅 😅
Toho 10.7. jdu jen do CAr na konzultaci abych věděla kdy a jak probíhá KET. Jinak jsem se vnutila včera zase na kontrolu do nemocnice,protože mě pořád bolí břicho. Důležité je že děloha je čistá a nebudu muset jít na revizi. Vzali mi krev na zánět a ta je v pořádku. Jen jsem chytla mykozu z těch ATB,tak mi dali jiné na zavádění a mastičku. Bolesti by měli časem přejít. A budu netrpělivě očekávat MS. Zatím to ale podle sliznice nevypadá,že by měla brzy dorazit. Měla bych mít pauzu asi 2-3 cykly a pak by jsme ten KET asi zkusili. Možná před tím to ještě zkusíme přirozeně,ale tam moc šance není. Každopádně teď začnu nabírat další sílu,která mě za poslední dobu naprosto opustila.

kiwisek
4. črc 2012

@danaho 9 den po ET. myslis, ze mam zkusit zitra test, nebo jeste počkat?

danaho
4. črc 2012

@bojisek.4 😅 😅 😅 vypadá to velmi nadějně,ale zatím pšt 😉

danaho
4. črc 2012

@kiwisek já osobně bych to zkusila. Udělej to jen podle sebe jak to sama cítíš. U každého se to projevuje jinak. Strašně moc ti držím palce. 😉

kiwisek
4. črc 2012

@danaho to vis, jsem napnuta jak kšandy 🙂 uvidim jak to budu zvladat.. zda vyhraje zvedavost nebo sebeovladani, nejhorsi je, ze i manzel me nahlodava! 😉

bojisek.4
4. črc 2012

@danaho no nevim nevim dokud to nebudu mit potvrzene od dr. tak se neraduji nechci byt pak moc sklamana je to 50:50 ale tak jeden poklad už mam tak ta bolestk kdyby neco nebude takova 🙂 jinak mocinky děkuji

danaho
4. črc 2012

@kiwisek taky jsem minule měla už nervy a pořád jsem myslela na to jestli testnout nebo ne. přítel trval na svém,že až 14 den od ET. Ale nakonec jsem si řekl,že co se může stát,buď ty // uvidím a nebo ne. Jde o to jestli chceš mít jistotu. Kdyby se // neobjevili tak se můžeš zbytečně trápit,protože se můžou objevit později.

danaho
4. črc 2012

@bojisek.4 Tomu rozumím. Ale ty // jsou jen začátek. Vždyť to znáš. teď je naděje veliká,tak musíš věřit,že to všechno dobře dopadne. Kdy máš jít na krev?

kiwisek
4. črc 2012

@danaho no myslim, ze kdyz 10 den po ET bude uplne bilo tak je to asi jasne, kez by tam byl aspon dusiiiiiik 😵