• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

27. října 2014 
@dashi Jj děkujem,hlavně to zdravíčko. Tobě taky hlavně zdraví a duševní pohodu,ono se to jednou musí zlomit.Budem držet pěsti :wink:
11. zář 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dashi Tak to pojedeš do lázní k nám :grinning: Konečně si s někým dám to kakaóóóó :grinning: @danaho totiž kakajíčko nerada :unamused: :slight_smile:
11. zář 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashi Rozumím tvým pocitům.Já mám za sebou 2 IVF. První nedopadlo,druhé ano ale jen na 7 tt. Skončilo to spontánním potratem v červnu v době mých narozenin. Sáhla jsem si na dno. Ale teď jsem se konečně zase dokázala postavit na nohy. Mám 4 mrazáčky po druhém pokusu,tak zkusím KEt a budu věřit. Představa 3 IVF - ani si to nechci představovat. Je to psychicky náročné. Kdo neprožije, nepochopí. Drž se. bude líp :wink:
11. zář 2012 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 já vám všem k tomu kakau dovezu brčka a sama si dám šampíčko :stuck_out_tongue_closed_eyes: mamka drobení odkoukala od Vaška. :grinning:
11. zář 2012 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho Ty jsi mi ale gurmánka :grinning: Ještě, že Tě máme :grinning: Brčka vezmi delší, ať můžeme upíjet i tajně Tobě :stuck_out_tongue_closed_eyes: Od toho Tvého Vény se ale člověk naučí věcí :grinning:
11. zář 2012 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 no to bych ti mohla povídat. Ještě že mě mají.Musí je někdo usměrňovat :grinning: Vezmu brčka i deštníčky a pro těhulky nealko šampus. Schválně co zvítězí kakao a nebo rychlí špunty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2012 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 no musím zjistit ještě nějaký info, ale co čtu tady na diskuzi tak nejspíš do Františkových lázní :wink: , až pojedu na kontrolu k Dr. tak to s ním proberu, jen by mě zajímalo jestli se něco doplácí :unamused:

@sal80 jooo :sweat_smile: ty jsi z Františkovek, nebo poblíž?

@danaho jo jo, je to hrozný, mě ani tak neštve ten neúspěch, jako permanentní řeči a kdy už budeš mít rodinu a bla, bla bla přeci už mi je trochu víc 34let a bezdětná,to už je trochu na psycho :frowning2:
11. zář 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho Aby jsi i Ty nedorazila s pupkem, kopretinko :-P :zipper_mouth: Já chci, aby jsi mě taky usměrňovala.... :sweat_smile:
@dashi Jo, jsem kosek od nich :wink: Doplácet budeš jako v nemocnici...90Kč na den (nebo kolik to teď je), zbytek by Ti měla hradit plně pojišťovna :slight_smile: Mně bude 33.
11. zář 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashi mluvíš mi z duše. Mě je o 3 víc a taky děti nemám. Takže tímhle jsem si prošla a vlastně procházím pořád. Bojuju už hodně let. :frowning2: Kašly na lidi. Jednou jsem to nevydržela a kolega když do mě ryl,tak jsem mu řekla,že děti nechci. Čuměl asi tomu uvěřil a od té doby mám pokoj. Byli chvíle kdy jsem se stejně jako ty nemohla podívat na kočárek a na maminky s bříškem. Naštěstí jsem tohle překonala. A dneska to beru jako život a věřím tomu,že i já se k nim jednou přidám. Na dno padáme proto, abychom se odrazili a lezli nahoru silnější než před tím. :slight_smile:
11. zář 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sal80 tebe nelze usměrnit. Ty jsi živel :grinning: Jo s pupkem, kéž by.... :sweat_smile:
11. zář 2012 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dashi @danaho Já se řídím heslem: I PÁD NA HUBU JE POHYB VPŘED :slight_smile:

@danaho Já mám asi splašenou genetickou informaci, no? :sweat_smile: :grinning:
11. zář 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho
@sal80 SUPER řečeno holky :wink: :slight_smile: Tak jestli je to tak tak se zas moc nedoplácí, jsem někde četla že až 10 000 kč za ty 3 týdny pobytu :sweat_smile:

Jsem v práci tak moc nestíhám psát a šéf tu pořád lobzuje :confounded: hrůza.
11. zář 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashi já píšu taky z práce,ale pst :wink: :grinning: :grinning:
11. zář 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahojky babulenky,řeknu vám jste toho naplkaly za ten den jak né za 2 měsíce :grinning:
vítám nově příchozí dneska jsem si v lékarně koupila ten Selzink je prý dobrej na kvalitu vajuch.
http://www.zbozi.cz/vyrobek/selzink-plus-tbl-50/
11. zář 2012 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadakin čauky, to víš vrátila jsem se z dovolený,tak to kecání musím dohnat :grinning: ten Selzink brala i Saška,prý je dobrý. já teď na ten KET nic brát nemusím. Tak zobu jen listovku.
11. zář 2012 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashi ahojky...vítej v "klubu zklamaných"...mne to čeká coby dup...musime věřit!!! :frowning2:
12. zář 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj dívky :grinning:

@dadakin Selzink je výborný i pro kvalitu spermií. Baštili jsme ho oba :slight_smile:

@bara55 @dashi Musíte věřit...a nejen vy, ale všechny. A já budu věřit s vámi, smím? :slight_smile: :wink:
12. zář 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 no jasně-...třeba když nás bude více věřit tak to klapne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ale napsala si to krásně včera o tom doufání a selhání a pocitech...kdo si tím projde jednou ví jaký to je.Taky počítam i s variantou že to vyjit nemusí /ale v duchu si to vubec nechci připustit!!!/
12. zář 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho a už víš kdy jdeš na ten transfer?? a kam chodíš do Caru??
12. zář 2012 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bara55 Klapne to, musí :slight_smile: Věř, že to vyjde a když budeš pochybovat, tak budu věřit já a Tvůj muž a @danaho a Tví rodiče a všechny tu..... Budeme doufat s Tebou a chvílemi i za Tebe :wink: Ale vyjde to :wink:
Danča chodí do libereckého Gennetu a měla by jít tak do měsíce, že jo, @danaho? :wink:
12. zář 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 já měla napoprvé jen 4 k odběru a z toho se jen 2 oplodnili a obě byli zavedeny a nechytli se :unamused: Ted jdu v pátek na odber tak uvidim co bude tentokrát....ale ted podruhe se cítim uplne jinak než při prvním...jsem nafouklá,bez nálady a vše mne bolí...jako bych měla balouny v břiše...tak snad to neni špatné :confounded:
12. zář 2012 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 a je neco pravdy na tom, že KET není moc uspešný z duvodu,že prý ty embryjka zmražením ztrácejí na kvalitě ?? Hodně jsem to v diskuzích ruzně četla tak nevim co je na tom pravdy??? Co myslíš?? :sunglasses:
12. zář 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 kuju za přivítání :slight_smile:
12. zář 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bara55 Já při druhém OPU vypadala jak ve 4.měsíci :sweat_smile: Nateklá, mrzutá, věčně uplakaná.... :confounded: A povedlo se tak, jako teď Tobě :slight_smile: Ale pšt :zipper_mouth: , ať se nepolekají :slight_smile:
KET nebere na kvalitě embryjkám, problém je to, že se předem neví, zda to zamražení a následné rozmražení zvládnou. To nejde předem zajistit. ALe zpět do bříška jdou stejně kvalitní, jako při ET :slight_smile: Takže můj názor je takový, že je KET hodně úspěšný :slight_smile:
12. zář 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak snad to bude uspěšný i u mne :wink: Aha..tak už jsem moudřejší i ohledně KET ...kuju za objasnění :sunglasses:
12. zář 2012 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 předchozí odpověd byla pro tebe :slight_smile:
12. zář 2012 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bara55 Tak dobře, já si jí přečtu :grinning: :grinning: :grinning:
12. zář 2012 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bara55 chodím do Libereckého Gennetu. Na KET půjdu buď v říjnu nebo v listopadu. Asi to te´d záleží na mě pro jaký cyklus se rozhodnu. Ty jdeš už zítra na OPU viď? Tak tfuj tfuj. Mě u prvního IVF ze 7 embryjek vydrželo do 3 dne jen jedno 8 buněčné a to se nechytlo. U druhého IVF jsem měla embryjek 8 a do 5 dne mi jich zbylo 5. Zavedli jsme jedno a 4 šly do mrazáku. Tak doufám,že se nějaké chytne :slight_smile:
13. zář 2012 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 děkuju za důvěru. Věřím i já,že to dopadne dobře,ale nervy to budou pořádný. :slight_smile:
13. zář 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho Nervy budou, ale budu i já....s Tebou :wink:
13. zář 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek