• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

27. října 2014 
Ahoj děvčata dlouho jsem tu nebyla,tak nějak není co psát.....čekáme na kontrolu imuna a to jdeme 22.10. a pak zase měsíc čekání na výsledky a pak jsem hned chtěla začít,ale bohužel v Caru to vyjde přes vánoce a tak zase nic :frowning2: .Tak mám trochu dilema jestli počkat a jít koncem prosince nebo zkusit minimálku jinde-teda pokud by to bylo s imunem v pořádku????Tak prostě nevím ?? :frowning2: Tak se snažím zabavit-práce,koťátka a podobně ale stále na to myslím :unamused:

@danaho věřím,že at se rozhodneš pro kterýkoli termín dopadne to dobře
@sal80 dratulace k dalšímu týdnu mamino
13. zář 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 jsi zlatíčko :dizzy_face:
13. zář 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuleb Ahojky, to čekání je na hlavu,ale nakonec se dočkáš. A co koťátka jak rostou? :slight_smile:
13. zář 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@katuleb Děkuju :slight_smile:
CO se týká toho čekání, je to děs, ale fakt se chvíli počkat vyplatí. Mně nevyšlo první ivfko v říjnu-listopadu, imuno jsme měli v lednu, výsledky v únoru a v březnu jsme začali se stimulací, v dubnu byl OPU a ET. Můj MUDr. říkal, že v zimě moc IVF nedoporučuje, kvůli virózám a tak...proto jsme čekali do jara. Také jsem stále pracovala a snažila zaměstnat duši, tělo i mysl...jen abych na to nemyslela. I když se to teď zdá nepředstavitelné, tak to uteče, slibuju :wink:
13. zář 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho jj rostou rostou, nakonec jsme neodolali a necháme si kočičku...je to zlatíčko manžel si ji zamiloval ....
13. zář 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@sal80 tak to nám to vyjde na leden tak nevím jestli jít do toho nebo čekat na jaro,ale myslím, že víc už nevydržím čekat....ale vy jste měli imuno v pořádku že??
13. zář 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuleb No ty jsou nádherný. :sweat_smile: Tomu se nedá odolat :slight_smile:
13. zář 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@katuleb Ty jsou krásné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Imuno dopadlo dobře u mě, u Toma ne, ale vyřešilo se to jednorárovou injekcí s kortikoidy před odběrem. Klidně do toho jdi už v lednu, také bych asi šla, když už bych měla všechna vyšetření :sweat_smile:
13. zář 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 jj myslím,že leden bude ok déle nevydržím....teda pokud bude imunologie v pořádku - modlím se aby ano..
Jinak holky kocourej je ještě volný :grinning: :grinning:
13. zář 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuleb já mám dva anduláky to by nešlo dohromady. Kocourek by měl svačinku :grinning: Když to budete mít v pořádku,tak do toho jdi. Není na co víc čekat :slight_smile:
13. zář 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@katuleb Všechno bude v pořádku, neboj :wink: Číču nechci, mám psa :slight_smile:
13. zář 2012 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 ahooooj.. Jake že ďas male jméno? Já čekam Dianku :wink:
13. zář 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ivapo Já vím, že čekáš Dianku :wink: Však už jsi mi to psala...má svátek na mé narozeniny :slight_smile: (nebo já narozeniny na její svátek? :sweat_smile:) My čekáme Růžu :grinning: Já chci Matyldu, Tom Sofii, takže je to Růža :grinning: Dostane jméno až po narození...až jí uvidíme :dizzy_face: I když...jedno tu je, ale je DĚSNĚ tajné :dizzy_face: :zipper_mouth:
13. zář 2012 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 Jo vlastne .. Uz si to psala.. To jsem ale jelen.. Tajne Jo? A proc?
13. zář 2012 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ivapo :grinning: mně to klíďo napiš víckrát, to jméno je totiž nádherné - DIANKA
Tajné proto, že ho nechceme říkat nahlas. Pokaždé, když jsme řekli, jaké se nám líbí, tak se objevilo v okolí a to bezprostředním, takže jsme se s Tomem dohodli, že ho nepovíme. Není totiž ani 100%. Jak už jsem psala, dostane jméno až í uvidíme :slight_smile:
13. zář 2012 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj zlatíčka :slight_smile:
Kači jsou nádheré :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: kočičky zlaťoučké.
Jinak mě je dnes hrozně.Bolí mě celé tělo a navíc horečka.A to ještě mám jít na odpolední dnes :angry:
14. zář 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky moje...dnes jsem po OPU a dopadlo to nic moc :frowning2: Odebrali mi celkove 6oocytu a z toho jen 2 jsou k pouziti.Zitra si budu rano volat jak to dopadne...mam strach uz ted :cry: ....Zdravim Vas vsechny a preji hezky vikendiiik :wink:
14. zář 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezkou sobotu všem :slight_smile:
@bara55 Ahoj, už víš jak na tom jsou tvoji bojovníčci? Myslím na tebe a držím palce. :wink:
@katka1311 Ahoj Kačenko,už je ti lépe?
15. zář 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bara55 držím palečky
Holčičky moje zdravím vás.
15. zář 2012 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zlatíčka :slight_smile:
@danaho Danuško,jsem jak na trní.David má v pondělí kontrolní SPG.
@dadakin Ahojík,co nového u tebe?
15. zář 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bara55 Nesmutni!!! I z jednoho může být miminko :slight_smile:
15. zář 2012 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 Umačkám si v pondělí palce.Snad už konečně budou lepší výsledky. :wink: A co ty je ti už lépe?
15. zář 2012 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezkou chladnou neděli všem :slight_smile: @bara55 Tak už máš nějaké info o bublinkách?myslíme natebe at se pěkně oplodní :wink: @dadakin Ty už ses poléčila?Tak hezky odpočívej,at nabereš sílu na uspěšný boj :slight_smile: @katka1311 Myslím na vás a moc držíme pěsti na pondělí at jsou pořádní mrskavci :sunglasses: @danaho Ahoj Kočko,jak to je stebou a s tvou červenou kámoškou? kdy se jí zbavíš a co kostrčka,jak pokračujete?
16. zář 2012 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem :slight_smile:
@danaho
@evikj33
Moc vám holky děkuji :slight_smile: jsem strašně nervozní ale myslím nebo cítím to nějak vnitřně že tam nebudou.Myslím na nejhorší.Fakt jsem to holky celé vzdala. :frowning2: .Teď mám dovolenou potřebuji si trochu odpočinout a je mi jedno jaké je počasí.Danuško teplota přešla včera jsem jen ležela ale zas mě pro změnu mě bolí záda.Už nevím co mám dělat?Mám strnulé ruce a otékají mi i nohy.Mám pocit že moje záda nedrží moje tělo ale já vůlí držím záda :unamused: .
16. zář 2012 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bara55 Jak to vypadá s embryjkama?
16. zář 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danaho ahojky..jojo už vím...oba se chytli se spermijkama takže v pondělí jdu na transfer a pak už jen nohy do nebe a 7 dni v kliduuuuu :slight_smile:))))
16. zář 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 ahojky...chytli se obě a zitra mne pravděpodobně čeká transfer....tak jen at se nepustííííí :unamused: :unamused: :unamused:
16. zář 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 ahojíík tak se oplodnili oba mrnousci...tak zitra šup šup do mýho břiška a už je nepustííííím ven :astonished: :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. zář 2012 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 nebud nervozní a nevzdávej to!!! Užij si dovču maximálně v klidu. Myslim na Tebe a přeju Ti at si co nejdříve fit :wink:
16. zář 2012 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiwisek ahojky ...tak kdepak Tě máme?? Si sa tu dlho neukázala?? :frowning2: :wink:
16. zář 2012 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek