• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

27. října 2014 
Ahojky kočenyky, rozhodla jsem se že to risknu a nechám si zavést 2 embrya.Co vy na to?????
3. říj 2012 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, do p.....!!!!! Pardon, teď jsem měla už pěkný odstavec napsaný a zmizlo mně to. Tak znovu.
Z jakého důvodu to tady chcete uzavřít? Stalo se něco, co nevím? Zdálo se mně to tady na diskusi moc fajn. Jste milé, vždy ochotný pomoci radou a podporou. Teď jsem to tady flákala, ale polepším se. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@katka 1311 Ti chlapi jsou z jiné planety, to je jasný. Ale oni mají stejné nervy jako my. Akorát, že oni jsou zakuklenější a moc toho nedávají najevo. Takže člověk ty jejich pocity tak snadno "nerozklíčuje". Chlapi si to nosí v sobě. Když to my ženský jsme čitelnější. Takovou mám zkušenost. I já a přítel máme za ty dlouhé roky čekání strašně nervy "na pochodu". Jednou cítím nepochopení, pak je mně něco líto, pak mám vztek na něj.... Vidíš, jak Ti to krásně řekl a ještě Tě pozval na oběd. No, co si víc přát :wink: :wink: Kdy Tě čeká další IVF? Říjen, listopad?
@danaho Ahoj Danuško, tak já v podstatě čekám až se mně vrátí gynekolog z rekonvalescence po operaci srdce. takže se to "pěkně" zdržuje :unamused: :unamused: . Navíc ještě před operací mě poslal znovu na vyšetř. NKT buněk. Proč to nevím, jelikož se mně to nemění. Beru kortikoidy-Medrol a "kynu" a "kynu". Výsledky budu mít až v listopadu, tak se z října přeobjednám na listopad. Nejdřív půjdu tedy na KET v listopadu. Danuško, co je vlastně potřeba za ev. léky na KET. Jenom myslím Estrofem na děložní sliznici? Beru pořád vit.E, Selzink, koenzym Q 10 a Femibion. Myslíš, že to můžu pořád brát i před KETem? Kdy jdeš ty na KET? Ty máš pěknou zásobu v "úschově", takže nebudeš určitě se muset trápit už hormonama. Jak bylo na té chalupě, kterou jste měli pronajatou? Já hory miluju, víc než moře. Mám blbou kůži, světlou. Tak moře je u mě "o přežití" :grinning: :grinning: :grinning: .
Pa.
3. říj 2012 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skifarka ahoj zlato :slight_smile: ty to pěkně flákáš!!!! :angry: :grinning:
IVF bych chtěla začít 31.10.jak mám dostat MS ale vše se dovím na konzultaci.
No já bych byla pro uzavření,páč tady na koníku je spousta lidí a nevíme ani kdo nám čte diskusi.A někdy se tady bavíme hodně otevřeně.
Budeme tam všechny co tady jsme ale musí to uzavřít Sašenka :slight_smile:
4. říj 2012 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočky moje jak se máme????? Já jdu zítra trhat v 9 hod ráno zoubek osmčku fakt paráda už se nemůžu dočkat :angry:
4. říj 2012 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadakin Ty máš ještě sněhuláčky,nebo mně uteklo IVF? :confused: Za mně klidně do dvou jdi,však už jsi velká holka co už něco zvládla,tak proč né třeba dojčátka :wink:
4. říj 2012 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak zdravím ženy :slight_smile: a @sal80 Na nás taky nějak rdí doufám jen že si užívá Toma a malou slečnu a je vše Ok. @skifarka Ani nevíš jak ti s tím dop...rozumím,mně už se to taky párkrat stalo a zrovna když to bylo na román :wink: Tak třeba si nadělíte malého ježíška :slight_smile:
4. říj 2012 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 Neuniklo ti nic eviku sněhuláčky nemám chystám se na další minimálku a přemýšlím kolik nechat dát tentokrát?????Jestli ukecat doktora páč po 3 Sc se jim to nelíbí dvojčata.
4. říj 2012 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadakin Jo tak ty jsi po sekcích,tak to je asi jiná,ale zas je to už celkem dlouho ne a měla jsi komplikované hojení.. No asi bych to s dr.probrala šance že zustanou dvě tam pořád je :confused:
4. říj 2012 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 no malá má 4,5 roku hojení bylo vždy v poho žádné komplikace,ale kdyby byli dvě tak asi by bylo těhu rizikový a asi by byl aji ležink že??????
4. říj 2012 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 sašenka je mimo domov.Dnes jsem s ní mluvila.Má se dobře a zítra se vrací domů,tak na nás koukne :slight_smile:
4. říj 2012 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...tak uz jsem byla na krvi a je to jasne.Jsem cista,takz 2IVF neuspesne.....chjooo jak ja jsem z toho spat.a :frowning2:((((Vubec nevim jak dal??Co mam zkouset dal....:frowning2:Preji Vam hezky den...
4. říj 2012 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 Moc ti drzim palecky aby se ti to podarilo!!!!!
4. říj 2012 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko všem :slight_smile:
@skifarka ahojky, teda taky tě musím pokárat za absenci :grinning: Neboj jak Kačenka navrhla to uzavření diskuze tak to se jen zamkne a budeme mít do ní přístup jen my co tu povídáme. Takže můžeme být víc osobnější. Na té chalupě v Semilech jsme se měli skvěle. 14 dní pohody u lesa jen my dva :grinning: Přečetla jsem 3 knihy a houbařili jsme. Taky jsem světlí typ a moře mi stačí jednou za x let.Teď jsme měli u sebe měsíc mamku,protože dělala rekonstrukci. Zítra ji stěhujeme zpět a já bych mohla jet zase na dovču abych se zrelaxovala :grinning: MS bych měla dostat kolem 10.10 to začnu jíst ten Estrofem a k tomu budu užívat Medrol,Pentomer a listovku jako při IVF. Takže koncem října by mohl proběhnou KET :confused: A ty listopad, Takže budeme čekat spolu. :wink:
@bara55 to mě moc mrzí zlatíčko.Objednala jsi se na konzultaci do CAR co dál? Určitě s Mudr. vymyslíte nějaký další postup.
@dadakin ve tvém případě 2 emrya :sweat_smile: Co když to budou dvojky? Já bych asi zůstala u jednoho,ale zase u 2 máš větší šanci. hodně to zvaž :wink:
5. říj 2012 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem :slight_smile:
@bara55 Děkuji,těším se na další pokus ale i strašně bojím :unamused: .No a jak u tebe dál?Jaké vyšetření máš udělané?
@danaho Danuš,mamka byla u vás měsíc???Já svoji mámu miluji moc,je skvělá ale ani s ní bych to nedala měsíc :sweat_smile: .Chtěla jsem ať přijede,když mám nemocenskou a mamka že nemá teď moc peněz že už šetří na Vánoce.No hlavně že mi včera volala a koupila mi bundu na podzim(má dobrý vkus) :slight_smile: a že kdy si pro ní přijedu???Chytré :grinning: .
A nemyslete že takhle brzy vstávám jak mám nemocenskou,ale musím vždy ráno na rehabky :angry: .
5. říj 2012 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 No jo byla u nás měsíc. :grinning: Rekonstrovala koupelnu a kuchyň. Takže tam nemohla bydlet.Týden jsme byli ještě na dovolený a 3 týdny spolu doma.Naštěstí jsme se potkávali většinou až večer když jsme přišli z práce. Mamku mám taky ráda,ale myslím že je nejvyšší čas aby se vrátila domů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A tvoje mamka bydlí někde daleko od vás? A kdy si pro bundu pojedeš? :grinning:
5. říj 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Danuš,rodiče mám na Slovensku.Jezdím tam jednou za 3-4 měs.Tak doufám,že se ještě dostanu,páč bundičku chcííííí :grinning:
5. říj 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 no jo vlastně,vždy´ vím. Ach ta moje hlava děravá :grinning: Pro bundičku bych taky musela jet o tom žádná :grinning: :grinning:
5. říj 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 Kači super zprávičky a určo to ted klapne neboj :wink:
@danaho tak už se Ti to též blíží a tak držím palečky :slight_smile:
@dadakin chápu to a tež pujdem do dvou asi ,at to prostě pojistíme,jen ještě musim čekat

Jinak děvčátka moje, jak jistě víte tak beru už skoro dva měsíce ten prednison a máme gum sex kuli imunitě atd...
a copak myslíte,že se nám stalo????No jistě kdo tipoval,že kondom praskl tak má pravdu :unamused: ,připadala jsem si jak puberťák-průůůůůser praskla guma :grinning: :grinning: ,takže jsem přišla opět do styku s manželovými mrškami....tak ted nevím snad to nezapříčinilo,že se nám prodlouží léčba... :frowning2: jsme z toho špatní,ale zse ještě nějakou dobu to budu brát tak snad to bude ok,ale moc povzbuzující to nebylo.....

Co se týká uzamčení asi by mi to nevadilo,vzhledem k tomu co si tu píšeme,jako ted já například.... :astonished:
Ale je to na Vás,nejsem proti....

@evikj33 Jinak všem ostaním moc moc štěstíčka....
@skifarka Jinak všem ostaním moc moc štěstíčka....
@bara55 mrzí mě to moc a držím palečky na další pokus a přeju dost síly,ale ono to vyjde uvidíš... :wink:
5. říj 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuleb No Kači,to muselo být hodně divoké :grinning: To se nám ještě nestalo :grinning: .Co v práci?Do kdy máš ještě léčbu?
5. říj 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 tak nevím divočina ani ne nevim co asi vada materiálu nebo špatný postup použití netušim :grinning:,léčba je do 22.10 to jedem na kontrolu pak měsíc než budou výsledky a mysíl si že dokud nepujdem na ivf tak asi budu stejně na prednisonu dál,pochybuju že by mi to vysadili,a vzhledem k tomu že to nepujde púřes vánoce tak nakonec to budu přeléčovat asi 5 měsícu místo 3 ,netušim jak to je když budou výsledky ok a my musíme stejně na ivf až v lednu???? no v práci to kupodivu jde jen se nesmím podřeknout kuli léčení atd....takže nic moc,ráda bych to s někým probrala,ale nevěřím jim bohužel :frowning2:
5. říj 2012 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho jj jdu na kontrolu 22.10. ale upřimne nevim co dal a nejak ani ted nemam chut jit zase do dalšího IVF :unamused: Přibrala jsem ted po tech 2IVF a citim se jak "vorvan" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. říj 2012 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 Kačí ty si slovenka?? Odkud maš rodiče??
5. říj 2012 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuleb Kačko kam jezdíš do CARU ??
5. říj 2012 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bara55 ano Slovenka :slight_smile: .Jak jsem tady začala přispívat tak jsem se holkám hned omlouvala za svoji češtinu :grinning: .Ružomberok směr Tatry :wink:,kousek Bešeňová nevím jestli to tam znáš?
5. říj 2012 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bara55 Doufám Kači že nebude vadit když odpovím za tebe :wink: .Kačka chodí do FN Olomouc,já tam chodila taky pak jsem přešla do Reprofitu.
5. říj 2012 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj krasavičky moje :wink: Tak jsem se vám vrátila....i s klokanem v kapse :grinning:
6. říj 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 ahoj zdravím Tě i s klokanem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. říj 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@katuleb Díky :grinning: Jak se mi máš? :wink:
6. říj 2012 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 haaaa Bešenová??? Tak to se máš docela ne?? Si tam chodiš vegetit do ty nádhery co tam v Bešenový mate že?? :grinning: :astonished:
6. říj 2012 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bara55 Já si Běšeňovú pamatuji jak tam byla jen jáma s termálem,pak tam udělali takovou jakoby nádrž a pak už z toho byli bazény a tobogány.A teď je to tam tak luxusní,že ani moje peněženka na to nestačí :grinning: .A ještě kousek dál je Tatralandie.
6. říj 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek