IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

katka1311
23. kvě 2012

@saraha2 Píchám 225 Gonal + 75j Menopur.
@sal80 Sašenko ty si měla 5 vajíček?Já mám 5 folíků a asi 3 malé tak asi nedorostou.
Jinak mě holky chytla strašná rýma ☹ teče mi z nosu a to mi nepřidá.

danaho
23. kvě 2012

@veromira neděkuj zlato. Od toho tu všechny jsme. Pomáháme si psychicky a říkáme si vlastní zkušenosti. 😵

danaho
23. kvě 2012

@evikj33 Myslíš,že počasím? Já se obávám,že už jsou to nervy z toho jak to dopadne. Dneska jsem si koupila těhu test ten Mamavit 10 jak ho tu někdo doporučoval. 😨

sal80
autor
23. kvě 2012

@katka1311 Ano, měla jsem 5 vajíček...tak se neboj 😉 Oni i dozrají 🙂

danaho
23. kvě 2012

@sal80 kujme pikle,kujme pikle 😀

sal80
autor
23. kvě 2012

@danaho 😀 😀 😀

danaho
23. kvě 2012

@sal80 co mimi,co zub? Já jdu zítra už do práce ☹

sal80
autor
23. kvě 2012

@danaho O miminku zatím moc nevím. Zub bolí, byla jsem u zubařky. Řekla mi, že mám vypadlý kus plomby, ale mám prý přijít příští týden, protože dnes má jen preventivní prohlídky...a bylo...
Jak se máš Ty? Nejsi moc unudlaná?

evikj33
23. kvě 2012

@danaho Já doufám že je to jen počasím 😕 Jinak já mam doma ty mamatesty10 4ks už z minula a 1 z Caru ten je 20.A jak se znám v pátek už mně to bude pokoušet,v sob.nemužu zas se nafaří tchanovci 😠 a pak to možná zkusím v ned. a naposled ve stř.dopo protože odpoledne už pojedem do Caru 😎 Tak v práci alespon postav všechny do latě,at se mužou těšit na víkend 😀 A proč sis nedala ještě oraz,moc práce?

danaho
23. kvě 2012

@sal80 a to nebere bolesti? Ty by měli být každý den? Mě ta dovolená nějak moc rychle utekla. Kručí mi v břiše jako vždy týden před MS,není to blbí znamení. Mám už docela dost strach. ☹

evikj33
23. kvě 2012

@danaho Když kručí v břiše,běž se napapat a nestraš s červeným praporem 😎

danaho
23. kvě 2012

@evikj33 musím udělat přiznání k DPH,to nikdo jiný nedělá. Navíc šéfka je nemocná,už od minulýho týdne má angínu.Tak by mi ředitel už dál dovču nedal. On si totiž myslí,že si jen tak válím šunky. Pravý důvod neví. Ale ty 2 dny to tam zvládnu a pak zase víken. Já budu testovat asi až ve středu,tedy pokud nezačnu špinit už dřív. Minule jsem začaa v pondělí a teď by to taky tak mělo na pondělí nebo úterý vyjít. Už teď mám nerva. 😒

danaho
23. kvě 2012

@evikj33 právě že jsem přecpaná. Měli jsme návštěvu,tak se stůl prhíbal dobrotama. Včera večer už mi taky kručelo ☹

evikj33
23. kvě 2012

@danaho tak hlavně nenervuj,to těhu neprospíva,hezky popracuj a pak si s Vénou udělejte hezký víkend 🙂 A test dělej až se budeš na něj cítit 😉

evikj33
23. kvě 2012

@danaho mně kručí,pak jsem nafouklá a pořád něco,kup si acid.mléko a bude po kručení,pak už bude kručet jen červ v hlavě 😎 Jinak ja se dnes nějak zapoměla a nahazela prádlo do koše a šla dát do pračky,povysavala jsem a pak se mi udělalo blivno,přišel Kamil tak prádlo hodil ven a já ho pomalu pověsila a pak sebrala a on zas odnes.No prostě pakarna 😅

danaho
23. kvě 2012

@evikj33 já dneska běhala s mamkou po Globusu a pak po kachličkách a pak jsem celá upaťkaná přišla domů a buchla jsem sebou na gauč.Byla jsem hrozně utahaná. tak jsem si na chvilku opřela nohy o zeď do vejšky a pak dorazila návštěva. teď jsem docela v pohodě. Až na tu hlavu 😠

sal80
autor
23. kvě 2012

@danaho Přesně, jak říká @evikj33 ...hybaj pro chleba 🙂
Taky jsem si myslela, že mě vezmou pro bolest, ale NE. Tom konstatoval, že měla, holka, asi své dny 😅 Teď je to dobré, tak ťuk, ťuk, ťuk 🙂

@evikj33 S prádlem je to u nás stejně 🙂 Přináší a odnáší ho Tomík 🙂

katka1311
23. kvě 2012

@danaho
@evikj33
Kdy budete holky testit? 😅

danaho
23. kvě 2012

@katka1311 Pokud nezačnu špinit dřív,tak asi až středa nebo čtvrtek. Bojím se dřív. 😒
@sal80 jídlem to není jsem nacpaná 🙂

danaho
23. kvě 2012

Holky máte někdo zkušenost s injekcí Clexane?

katka1311
23. kvě 2012

@danaho Nezačneš proč by si měla??? 🙂
No ani nevím na co to je? 😅 Ale už jsem to někde četla.

danaho
23. kvě 2012

@katka1311 Viď nezačnu. 🙂 Je to na srážlivost krve,ale mě to dali,protože se tím prý líp prokrví děloha a mimi se může líp udržet. Akorá já tamp potřebuju něco poradit. Ale ty mi s tím nepomůžeš když to neznáš 🙂

katka1311
23. kvě 2012

@danaho Tak já píchám Fraxiparine to je na srážlivost krve.Jsou to přednaplněné injekce.

veromira
23. kvě 2012

@danaho je to ale pěkné děkuji🙂

danaho
23. kvě 2012

@katka1311 tak to je uplně to samé. A máš tam taky takovou bezpečnostní pojistku co vyjede když dopíchneš tu látku. Je to na to abyse pak nikdo nepíchl tou použitou jehlou. Taková platová hnusná trubka. A taky tě ty injekce tak bolí a máš po nich modřiny?

danaho
23. kvě 2012

@veromira 😵 zrovna si říkám co všechno musíme vytrpět. mě ty injekce do břicha na to ředění krve fakt dost bolej. Mám jich za sebou 5 a pokud budu těhule,tak ještě 25. Ale raději je chci vypíchat všechny 🙂

evikj33
23. kvě 2012

Holky alespon píchate 😀 Já už od čtvrtka nic,chut by byla,ale bojim 😅 Jinak dnes opět hlen 😠 Já asi skusím testnout v pátek,pokud do toho něco nevleze,holky z RF co měly PK už testily od 5-6dne a mely ducha a ten sílel,a byly těhu.Tak to od toho 6dne budu zkoušet,když už mám ty testy doma.

veromira
23. kvě 2012

@danahoto máš pravdu ale děláme to protoho malého človíčka a to za to stojí. Vydrž to beruško uvidíš že budou výborné výsledky, mě to nikdo nedal a ani nenabýdl tak píchej poctivě 😀

veromira
23. kvě 2012

@danaho jdu si odpočnout at jsem zítra čupr a napíšeme si zase zítra dobrou 😉

danaho
23. kvě 2012

@veromira hezky se vyspinkej. Dobrou noc 🙂