IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

sal80
autor
21. dub 2012

@veromira Ahoj 🙂 Vítej k nám 🙂 To s tím Utrogestanem je úplně normální, tak se ničeho neboj. Ještě se k tomu přidá takové to "blátíčko", jak říká @danaho , protože ta s tím má zkušenosti. Já po ET píchám Agolutin, což je vlastně to podobné, jako Utrogestan, jen v injekcích. A jak píše @mia75 , to co se vstřebá stačí 😉

z4401
21. dub 2012

@veromira Ahojky držím moc palečky ať je krásné HCG. Kdy jdeš na krev?
Jinak já beru také Utrogestan 2x3 a také je zavádím a úplně to mám stejné jako ty, když jdu na toaletu, tak jdou vidět v moči částečky utrošu a to same i na intimce, bez ktere se ted neobejdu 🙂 Myslim, ze je to naprosto normalni.

z4401
21. dub 2012

@sal80 Ahojíček ..... vůbec nevím jak se vlastně jmenuješ? Prozradíš????? Ted je me nejak dobre, coz se divim, ale rikal me doktor, ze pokud jsem nemela nevolnosti u prvniho tehu, tak ze pravdepodobne nebudu mit i ted 🙂 coz jsem i rada. Akorad kdyz delsi dobu nic nejim tak je me jen od hladu zle :D no a dnes me mala tocila na tocisi zidli a to jsem pak myslela, ze to tam nekde hodim 😝

katka1311
21. dub 2012

@sal80 vše nej nej k svátečku 🙂 .Omlouvám se že až teď ale byla jsem celý den v práci 😅
@z4401 jééé tak už máme těhu nevolnosti 😅

z4401
21. dub 2012

@katka1311 🙂 tak nevím zda jsou to tehu nevolnosti, ale u male jsem to nemela. Kdyz jsem delsi dobu hladna tak je me zle, ale to muze byt i z tech hormonu 😒 tezko rici

veromira
22. dub 2012

@z4401 Ahoj,no to jsem ráda že v tom nejsem sama kdo to tak má a i s tou intimkou je to stejné 🙂Jinak jdu v sobotu na krev a pomalu a jistě jsem nervozní , protože pokud to i na podruhé nevyjde tak už fakt nevím kde je problém... Ty už jsi těhotná nebo jdeš ted taky někdy na krev?

veromira
22. dub 2012

@sal80 tak díky za info jste moc hodné a už jsem víc v klidu.

veromira
22. dub 2012

@mia75 jo jo přesně tak beru 2x3 denně.No nevím při prvním Ivf jsem od 5 dne věděla a duševně cítila že nejsem těhotná a bylo to tak a ted nevím, nic tak moc vnitřně necítím ale jsem furt nafouklá tak nevím jestli je to taky s tím spojené nebo proč to tak je ☹ No uvidíme na sobotní krav jestli se zahnízdili nebo se rozhodli se mnou zase nebýt 🙂

sal80
autor
22. dub 2012

@z4401 Jasně, že prozradím 🙂 Jsem Alexandra - Saša, moc mě těší 😉
@katka1311 Děkuju za přání, Kačenko 🙂 Pracuješ? Tak už nepracuj a odpočiň si krapet 😉
@veromira Věrko, jaká vyšetření už máš za sebou. Dělali Ti nějaká další vyšetření po prvním nezdaru? Povídej, povídej.... 😉

veromira
22. dub 2012

No dělali mě jen laparoskopii břicha a odstranili mě vejcovod o kterém jsem věděla že je neprůchodný. Jinak žádná jiná vyšetření mě nedělali a po čtvrt roce jsme ted podstoupili druhé IVF 🙂 Tobě dělali nějaká vyšetření? A kam chodíš na CAR?

saraha2
22. dub 2012

@sal80 taky mě zvyšovali dávky během stimulace 😉
@veromira ano,brala jsem je už před transferem..vlastně po celou dobu stimulace..jinak to,že něco vyteče je ormální,říkali mě v caru,že toho se bát nemusím,že to důležité tam zůstane!přeji hodně štěstí a hlavně pevné nervy při čekání!!!!!!!!!!!!!

saraha2
22. dub 2012

@veromira to je zajímavé,že??já taky u prvního pokusu jeden den zkrátka z ničeho nic věděla,že to nevyšlo...

sal80
autor
22. dub 2012

@veromira Chodím do IRMG Karlovy Vary. Před prvním IVF mi udělali hematologii - tam zjistili mutaci genu MTHFR, takže budu píchat Fraxiparina na ředění krve. Začnu myslím hned po OPU a budu pokračovat až do porodu 🙂 Po nezdaru jsme byli ještě na kompletním genetickém a imunololofickém vyšetření, kde zjišťovali případné alergie na sperma, vajíčko a nebo kombinaci obého, tedy embrio. Pak mi ještě dělali vyšetření karyotypu a zjistili, že jsem holčička 😀

@saraha2 Tak to máme stejnou zkušenost 🙂 Ono je to jedno, že je potřeba je trochu popostrčit, hlavní je, že se ta vajíčka utvoří 🙂

katka1311
22. dub 2012

Ahoj holky 🙂

danaho
22. dub 2012

Ahoj holky, hlásím návrat. Měla jsem se naprosto skvěle. Musím vás zpětně dočíst. abych se dozvěděla co je tu nového. 🙂

veromira
22. dub 2012

No tak toho máš teda hodně no uvidím,pokud by to opět nevyšlo tak bych chtěla jít do jiného CAR. Myslím si že mám na to nárok a hlavně si to člověk platí tak by měl nárok si zvolit kam jít.

katka1311
22. dub 2012

@danaho Dani ahojky tak je super že sis to užila 🙂

katka1311
22. dub 2012

@veromira Jasně že máš nárok si vybrat 😉

danaho
22. dub 2012

@katka1311 Ahoj Kačenko, jaký byl víkend? Co v práci? Určitě velký kšefty a samí příjemní zákazníci 😅
@veromira ahoj,vítej. Držím palce ayb ti ten druhý pokus vyšel. Tobě ještě vůbec nedělali imunologii a genetiku?

katka1311
22. dub 2012

@danaho no právě že ne,totálně se to táhlo 😠 .Lidí bylo dost ale jen čumilové.Dnes jsem měla volno ale úřadovala jsem i doma.Máme novou prodavačku a dnes byla sama na směně a volala mi snad 10 krát 😠 .

danaho
22. dub 2012

@katka1311 Taky by jsi potřebovala nějaký voraz,ne? Čumilové, tak hlavně když nechodí prudiči a nebo opálení obyvatel 😀 😎

katka1311
22. dub 2012

@danaho ano to máš pravdu potřebovala a jak 😀 .Zatím mám štěstí na klidné lidičky 🙂 .Už počítám dny kdy mi to začne.Jen manža chce ať jsem doma v klidu ale já bych pak přemýšlela nad prkotinama 😀

danaho
22. dub 2012

@katka1311 taky pořád váhám jak zůstanu doma. Minule jem šla do práce hned druhý den po OPU a ET jsem měla ve čtvrtek,tak jem byla doma 4 dny. Nedělám nic fyzicky namáhavého a aľespoň jsem se rozptýlila. Ale zase teď mám docelachuť vzít si dovolenou alespoň týden. Ale to budu pořád navežená na koníkovi a hledat info a pozorovat se jestli mi nepřichází MS. Co je lepší..... 😕

katka1311
22. dub 2012

@danaho No já byla při 1IVF doma od první injekce .A to jsem právě pořád brouzdala jak ty píšeš na netu a hledala info 😅 .A pozorovala se. Ale manža chce že jsem v práci 12-ti hodinové směny a je to spíše na psychiku ale i na fyzičku.Tak nevím no.

petra49
22. dub 2012

ahoj holky, tak mám od čtvrtka 2 bobísky v sobě, tak jsem zvědavá

danaho
22. dub 2012

@katka1311 s tvojí prací bude asi opravdu lepší když zůstaneš doma v klidu. Práce neuteče.Mimi je důležitější a co kdyby zrovna přišel nějaký prudič 😀 Budeš mít zákaz hledat info a pozorovat se. Vymyslíme nějaké neutrální téma a budeme pořád žvanit aby nebyl čas na blbosti 😀 😀 😀

danaho
22. dub 2012

@petra49 ahoj,moc držím palce ať to dobře dopadne. 😉

z4401
23. dub 2012

@veromira Ahojky, já už mám těhu z krve potvrzené a ted ve středu mě čeká znovu krev i s UTZ 😉 tak snad bude vse opet O.K.
A ty jdes v sobotu? Nejak zvlastni, u vas delaji i v so? Budu moc drzet palecky at je krasne vysoke HCG 😉

z4401
23. dub 2012

@sal80 Ahojky Sasko, take me moc tesi. 😉

z4401
23. dub 2012

@petra49 ahojky, také moc držím palečky ať se mímísci drží 9 měsícu 🙂