• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Snažíme se o miminko

25. července 2009 
:grinning: no on na prvním neměl nic a když dělali druhej tak 5, takže doufam že ze sebe zítra něco vyždíme :sweat_smile:
27. čer 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to vám držím palce oběma :grinning: Mějte se, jedeme ke tchýni...
27. čer 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Halooooooooo haloooooooooo kde jste kdooooooooo :frowning2:
29. čer 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, je tu někdo? Tak jsem dnes byla na krvi a HCG 414 tak jsem opravdu štastná :slight_smile:
29. čer 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já tu jsem a jsem tu první gratulantka :wink:

JANI-supeeeeeeer přeji jen a jen ať se to krásně vyvíjí a za 9měsíců budeš držet krásného bobíska v náručí!!!!!!!!!!
29. čer 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji, snad to bude v pohode. A kdypak jdeš na ET?
29. čer 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jdu na ET zítra nebo pozítří....zítra si zase volám,jak se daří bobískům :wink: Máme prodlouženou kultivaci...tak je necháváme....zatím se jim daří :wink: ŤUK ŤUK ŤUK...tak jim věříme a už se na ně těšíme až půjdou dva bobísci do bříška a ostatní do mražáčku :slight_smile:
Určitě to bude v poho....musíš věřit...hezky hlaď bříško a mluv na špuntíka!!!
29. čer 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj. My měli taky prodlouženou kultivaci a davali mi je po 4 dnech.
29. čer 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:
Jsem tu poprvé,zkouším co se dá...Páč už jsem ze svého dr.docela zoufalá,zeptám se i tady :frowning2:
Sháním Clomhexal,nebo Clostilbegyt,pokud ho někdo máte doma a už nepotřebujete,moc prosím,písněte mi :cry: Děkuju
9. črc 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. črc 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, koukám, že tato diskuze zase vyplula na světlo, tak aspoň mohu nahlásit výsledek:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2999995&vReferer=%2Fphotos%2Flen

Co vy ostatní?
9. črc 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj len, tak to mě mrzí :cry: ja ještě nevím , jsem osmy den po ET, takže moudřejší budu až příští tyden :wink:
9. črc 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně, vyčkej, vyčkej, držím palce :wink:

Jinak mohu shrnout:

1.IVF - za běžného pracovního provozu, normálně jsem fungovala, jezdila na výlety, po ET ležela tak pět minut, žádné příznaky, ani jsem tomu moc nevěřila a nakonec //.

2.IVF - od začátku na neschopence, pobolívala mě děloha, takže jsem se po ET dost povalovala s nohama nahoře (to mi bylo nejlíp), flákala jsem se, sem tam lehká procházka, lehké nevolnosti, věřila jsem tomu bezmezně a přišla MS a jen /.

U obou zavedena dvě čtyřbuněčná embrya dva dny po OPU.
9. črc 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
možna by chtělo počkat na třetí den, my jsme v neděli měli OPU a ve středu byly osmibuněčny :confused:
9. črc 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadu kdoví čim to je ... :wink: :wink: :wink: :wink: já mám taky 8buněčný ...
9. črc 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Víš co, já měla dva poslední, tak co je budu trápit v misce, že jo... Pokud se mají vyvíjet, uvnitř mě mají ideální podmínky, pokud nemají, tak je akorát v tý misce zahubím :unamused: Jó, kdybych jich měla víc, tak jdu do PK všema deseti, ale jinak to nemá absolutně žádnou výhodu :unamused:

Jo, poprvý mi zaváděli dva čtyřbuněčný po dvou dnech (jeden se pak chytil), další dva schválně nechali v misce a co myslíš - jeden to vzdal hned na 4 buňkách a druhý další den na osmi. Tentokrát byli jen ti dva poslední, tak co s nima?
9. črc 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja nevím, ja tomu nerozumím :unamused:
9. črc 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky všem...

LEN-strašně mě to mrzí i to s tou prací to je teda síla :frowning2: :angry: Ono po každé je to jiné,ikdyž jsi se pokaždé chovala jinak,nemá to s tím nic společného-prostě když se to má chytnout,tak se to chytne za každé situace a když ne,tak bohužel ne...achjo

DADOUS-a jakpak se cítíš??
9. črc 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky nejsme doktorky ...
9. črc 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mar, ja dobře :dizzy_face: a ty?
9. črc 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LEN-určitě je lepší je dát do bříška,než je nechávat v misce... :wink: Musí si pak hold poradit v přirozenějším prostředí!!
9. črc 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No já zatím všechno beru sportovně :wink: :slight_smile:
9. črc 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marhulinko, vidím to úplně stejně... No, aspoň si teď nemám co vyčítat, chodila jsem k psychodoktorce, na akupunkturu...

Tak tu aspoň budu držet palce vám! :slight_smile:

Ve středu jdu na konzultaci do CARu ke svému oblíbenému dr., tak uvidíme, co dál... Ještě máme jeden pokus.
9. črc 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Však jo naber sílu do dalšího boje!!!
Vy už máte veškerá vyšetření za sebou?? Nebo ještě nějaká plánujete??
9. črc 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tio já si mysklim taky čim dřív do dělohy tim líp ,je to přirozené prostředí ..
9. črc 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, prakticky nemáme akorát laparku (průchodnost vejcovodů vyšetřili jinak), ale to při IVF není třeba... Ale u nás bude nejspíš problém v těch triploidech :confounded: Odpoledne vzorných deset vajíček a ukázkový spermiogram a druhý den ráno osm přirozeně oplodněných a z toho šest triploidů, co na to říct :unamused:
9. črc 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LEN-a bavili jste se o tom s embryologem?? Řekl vám k tomu něco??
9. črc 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, s embryoložkou jsem na to téma měla dost dlouhý rozhovor, říkala, že v takové míře to ještě neviděla (prý tak maximálně jeden z deseti, většinou ani to ne) a že jsou dvě možnosti. Buď se vajíčko neumí na začátku správně rozdělit, no a s tím nikdo nic nezmůže... No a nebo nemá zábranu do sebe pustit víc spermií, to by se dalo obejít ICSI. A jinak... no, zkoušet to, zkoušet a zkoušet, ani přirozené otěhotnění není vyloučené, jen by to pravděpodobně trvalo mnohem dýl (už mám za sebou téměř 50 neúspěšných pokusů). U IVF ty triploidy vyřadí, ale zase je to náročné a drahé, ach jo :unamused:
9. črc 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
Len,to me moc mrzi že vám to nevyslo, a ješte k tomu přijít o práci.
Dadouš, přeji at se ti brzo ukážou //
jinak ja jdu 13.7. na utz tak doufám že bude vše v pořadku a mohlo by tam byt už i srdíčko. Tak se holky držte a všem přeji hodně štěstí.
10. črc 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani-tak se těším zítra na krásnou zprávičku z utz :wink: :slight_smile:

Dadoušku-ty určitě hladíš bříško a povídáš si s bobískama!!! Hodně na ně mlu :wink: :slight_smile:

My jedeme v úterý do Caru na testík :wink:
12. črc 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek