• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Snažíme se o miminko

25. července 2009 
autor
No já se toho praskání taky bojím,no tak jedině by si to manža musel "odpustit" sám :grinning: A nebo jinač :sweat_smile:
23. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Joooo a nebo ho pustím jen na krajíček :wink: :wink: :wink:
23. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, budeš to muset zvládnout sama bez pohybu a bez orgasmu, nic moc teda :grinning:
23. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hmmmmmmmmm :frowning2:
23. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To bude teda vášeň :angry: :angry:
23. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro něj možná jo :unamused:
23. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: tak uvidíme....

Nacpala jsem do sebe teď piškotky,aby měl něco ten holomek žaludek.......vrrrrrrrrr a to mi dneska v práci šéfová nabízela dort...musela jsem odmítnout a pomalu letěla na wc.....ještě po hodině,když jsem si na něj vzpomněla mi bylo šoufl----a to já mám ráda sladké!!!!!
Ty hormony dovedou teda divy....alespoň se mnou teda :wink: :slight_smile:
23. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak všem krásný večer.....
já jdu pověsit prádlo a udělám polohu ležmo no a budu čekat na manžílka.... :wink: :slight_smile: A uvidíme,co z toho bude-jestli nás teda nechá náš pejsan-malý kazišuk :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LEN-a na tebe budu zítra myslet!!! A koukej pak jen hladit bříško a mluvit na bobísky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
23. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky :wink: :slight_smile:

Tak LEN už má u sebe určitě bobísky :slight_smile: :slight_smile:
24. čer 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě jsem přišla, ti dva to vydrželi, mají 4 buňky a teď se budou už pěkně dělit uvnitř mě :dizzy_face:

Jinak jsme možná přišli na příčinu naší neplodnosti, je to na dlouhý povídání, kdyby měl někdo zájem, napsala jsem sáhodlouhej příspěvek do tématu CAR Apolinář...
24. čer 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LEN-tak supeeeeeeeer...hezky hlaď bříšenko!!!
24. čer 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky všem...kdepak se touláte????

Tak jsem nás posunula na začátek...snad se někdo ozvete....!!!

LEN-doufám,že hodně hladíš bříško a na bobísky mluvíš!!!

Já se dneska dozvím,kdy si pro bobísky půjdu :wink: :slight_smile:
27. čer 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mám dneska dost rušnej den, jedeme slavit ke tchýni, ale nebojte, hejčkám si ty svoje dva diploidy, jak můžu :wink:
27. čer 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčičky :slight_smile: přeju krasnou sobotu :wink:
len to je dobře, a furt jim povídej, my dnes taky jedem slavit ke tchanovcum :sweat_smile:
mar tak jak? už víš kdy?
my jedem zítra rano na OPU :confused:
27. čer 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadous, tak to moc držím palce, ať to zítra moc nebolí a ať tam najdou hodně krásných vajíček :slight_smile:
27. čer 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsem ve středu 9 den po ET objevila //. Ale ve čtvrtek odpoledne jsem trošku krvacela. V patek další test a tam už byly // o trošinku silnější a dnes taky. Tak nevím, v pondělí jedu na krev, ale moc se bojím.
27. čer 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
len najdou tak maximalně 4 :confounded: mam jen 4 folikly :sweat_smile: ale moc děkuju :slight_smile:
27. čer 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadou, tak at ti to zítra dobře dopadne.
27. čer 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani tak to vypada dost nadějně, držím palečky, a neboj :wink:
27. čer 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jano, já asi neporadím, takhle brzo netestuju, ale každopádně // jsou mnohem lepší než / :wink:

Dadous, prosím tě, stačí jedno jediný pěkný embryo, na počtu nesejde, hlavně, ať je kvalitní... Kam jsem se já dohrabala se 13 folikulama - druhý den po punkci zbyli poslední dva stateční (ale zase určitě ze všech nejstatečnější :wink: ). No a někomu stačej dva folikuly na dvojčata :slight_smile:
27. čer 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Až na to krvacení, ale všichni mě uklidnujou že to bude dobre.
Já když jsem byla na ultrazvuku tak jsem jich měla na jedné straně 7 a na druhé nic moc malé a pak po odběru mi řekli že jich odebrali 14. Tak se neboj.
27. čer 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja vím len, dr říkla že jsou pěkně velky, ale stejně trošku mi to hloda jestli tam ty vajíčka vubec jsou :confused: no, budem myslet pozitivně :grinning:
27. čer 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nic jinýho nám ani nezbývá :grinning:
27. čer 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadouš, ty chodiš do Sanusu do Hradce vid. A k jakemu dr?
27. čer 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo k Šilhanovi, ale ted mi odjíždí do ciziny na nějakou staž :frowning2: tak ani nevím kodo mi to bude dělat :sweat_smile:
27. čer 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky chodim k Šilhánovi, a nevíš kdy odjíždí, to je blbe.
27. čer 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mam pocit že ted o víkendu, pže sestřička říkala že mi to bude dělat někdo jiny páč on bude v zahraničí :cry:
a jonak pokud ty 4 budou dobry tak nam to stačí, pač dadouš měl na minulym spermiu jen 5 spermii :grinning:
27. čer 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, 5 v tom pozorovaným vzorku, ne? Ale jinak dobrý, víc vajec než spermií, fakt černej humor :grinning:
27. čer 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek