• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Snažíme se o miminko

25. července 2009 
Hm, já minule ty // našla akorát na manželovy narozky :unamused: Tak dostal krásný přání, akorát pak měl zkažený Vánoce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. čer 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dado-beru tě za slovo!!!!!!!!! To tu bude oslavenkyň!!!
21. čer 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nene taky ho nevyměním - teda "zatím" !!! chichichi
21. čer 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně, musíme tomu věřit :wink: :wink:
21. čer 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já tomu věříííííííííííííííííím!!!!!!!!!!! Už dost bylo smůly a neštěstí!!!!
21. čer 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
mar já mám taky svátek v půli července ty jsi taky markéta?? Zrovna zobám šopák manža vařil :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Martina...ale šéfová mi říká jedině Markéto... :grinning: Takže slyším už na oboje :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jdu do spršky a zalezu ke knížce...už mě tlačí ze sezení břuch :angry:

Pa pa všem!!!!
21. čer 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha :grinning: Mě zas v práci občas řeknou Marcelko a pěkně mě to prudí :grinning:
21. čer 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já u netení sice ležim ale tak nějak blbě jdu dát sprchu a koukat na chalupáře papá a dobrou :dizzy_face:
21. čer 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky všem :wink: :slight_smile:

Přeji krásný týden,ač počasí nepřeje :frowning2: Nám pracujícím ať to hezky utiká!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
23. čer 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ahoj :slight_smile: Já mám novinky... včera jsem byla na OPU, paráda, našli 10 krásných vajíček.
O to víc byl dnešní telefonát jak studená sprcha - ač se jich přirozeně oplodnilo 8, tak 6 z nich se už druhý den začalo chybně dělit, takže mám poslední dva statečné. Jdu si pro ně už zítra, PK v tomhle případě nemá nejmenší smysl.
23. čer 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdrvím holčičky , ju tak len už bude mít mimísky u sebe, neboj oni budou bojovat dal :wink:
23. čer 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LEN-velké tfuj tfuj tfuj na zítra a určitě to jsou ti pravý bojovníčci!!! Jeden určitě!!!!!!!!!!!!!!!!!
23. čer 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, doufám, byla to dost rána - minule jich bylo 6 a dobojovali to dva k transferu, teď 2 z 10 a zbytek všecko triploidní :confounded: Ale děkuju, musím jim věřit, nic jiného mi (a jim) nezbývá :wink:
23. čer 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak já včera byla na KO-všechno mám napsané v albůmku,tak to nebudu psát,ju??
23. čer 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Len ano přesně tak!! Věř jim...hezky od zítra hlaď bříško a povídej si s nimi!!!!!!!!!!!!!
23. čer 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda mar, ty si taky pěkna nosnice :slight_smile: takže za tři dny? budem držet palečky :wink:
23. čer 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dadousku jo jo v pátek jdu na OPU :wink: Takže do čtvrtka musím trpět v práci-s rozepnutýma kalhotama pod stolem :grinning: :grinning: :grinning: Břicho mám jako balón...dneska jsem to teda maskovala trochu oblečením a když jsem šla po chodbě,tak jsem před sebou nesla vždy nějaké papíry...chichichi :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zítra jedu vyzvednout hotové předoperační a výsledky z krve od manžílka a ode mně na HIV :wink:
23. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
mar to mi povídej , ja teda zatím pícham 4 den , ale sedím za šicím strojem a dneska to po tom cetrotidu bylo ouvej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nádhera, tolik folikulů, tak ať jsou všechny plné kvalitních vajíček :slight_smile: (já měla nakonec 13 folikulů a 10 vajec)
23. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LEN-to je ale krásný ze 13ti 10!!! Já se taky spíš modlím k těm kvalitním!!! Tak uvidíme,no ... Prostě jim budu věřit,bobískům malým :wink: :slight_smile:
23. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je, kdyby se uměla pořádně dělit, že jo :grinning:
23. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dadousku - no já měla dneska poslední 10tou!!! A jsem ráda,že byla poslední!!! Zítra píchnu Ovitrelle,sice dvě,ale konec pícháníčka-teda toho včeličkového!!
Joooo a dneska bychom asi měli mít sexíček,ne??? 3dny před odběrem spermoníků...nebo až zítra???? :sweat_smile:
23. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Len jojo já vím :frowning2: Já při prvním IVFku měla přes 20vajíček a zbylo mi jich pět!!!!!!!!!!!!!!!!!
23. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
mar radši dneska :sweat_smile: aby za ty tři dny zas nabraly sílu :grinning:
23. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dado-že jo viď?? Já to dneska manžílkovi taky říkala....že bude noc plná vášní :grinning: :grinning: :grinning: Ale bude muset dělat vášeň on....já jsem totálně neohrabaná,bojím se už jen pohnout :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Manža na mě kulil oči a prý jestli mi je nepropíchá :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně by navadilo, kdyby odpadávala postupně, ale pardon, když si nedokážou ani zapamatovat, kolik sad chromozomů jako mají mít - co je to za móresy? :rolling_eyes:

Jinak u nás vřele nedoporučují sex od chvíle, kdy mají folikuly 15 mm, prý by mohlo dojít k předčasnému prasknutí...
23. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek