• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Snažíme se o miminko

25. července 2009 
No, já to mám docela složitý... Minule jsem celou dobu chodila do práce a pohoda (teda, při stimulce to pohoda nebyla, ale to mi zase nikdo PN nevypíše) a taky se to podařilo. Tentokrát jsem to byla odhodlaná zopakovat, ale zaměstnavatel mě předběhl a nachystal mi výpověď, takže jsem před skončením výpovědní lhůty odešla na PN, kde absolvuju celý IVF a pak děj se vůle boží - buď na rizikáč nebo na pracák :wink:

Jo a na tu PN jsem si pořídila kotě a rozhodně se nenudím :grinning:
21. čer 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
a taky vyvářim samí ňamky :dizzy_face: . Pro mě byly nejhorší ty dva dny po Ketu. Manža jezdil až večer domu a já se v tom nějak patlala. Ale teď po víkendu je mi fajn a v týdnu už budu testovat tak budu vědět na čem jsme :wink:
21. čer 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
len tak to je teda pech s tou výpovědí.... U mě to zas z důvodu nedostatku sester je naopak staniční mě div neprobodla když jsem jí donesla PN :sweat_smile:

jinak jak píšeš ty zvířátka člověka podržej mám dvě psiska jsiu to zlatíčka
21. čer 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LEN-mocinky přeju ať vyjde to těhulkování :wink:
Jůůů a koťátko....tak to se teda jasně nenudíš!!!!
21. čer 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My máme jednoho pejsáčka...je to nejrozmazlovanější pejsáček,pořídili jsme si ho místo mimíska...takže je to takový první bobísek....miláček...
21. čer 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holčinky bylo vám některé ke konci stimulce zle?? Od žaludku,na zvracení a tak?
21. čer 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně bylo v průběhu celé stimulace zle a na zvracení, i minule :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď je to snad OK... Takže jsem "uvařila" večeři - naši se vrátili z Itálie a přivezlihromadu sýrů, kilo sušených rajčat (ale ne ta nakládaná, prostě jen sušená) a jako vrchol všeho - salám z kamzíka :confused: Tak jdeme na to :grinning:

jinak taky bych pochopitelně radši těhu než pracák :grinning: A kotě, no, roztomilejšího tvora jsem snad ještě nezažila, ale taky je pěkně zběsilá, vyžaduje jídlo v pět ráno, o půlnoci nám dupe po hlavách a občas zvrací na chlupatej kobereček, takže taková lehká příprava na mimino :wink:
21. čer 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LEN-nojo mě předtím nebylo,proto teď mi to bylo divný,že mě je tak zle a zvracím...Ale bude líp...no a pak kdyžtak až to těhuzvracení-to vydržíííííííííím!!!!!!!!!!!!!!!
S bobískama čtyřnohýma je to krásná příprava,když to má člověk od míma,viď?? My měli pejsana od 7mého týdne...takže celonoční vstávání utěšování,když rostly zuby...chování,muchlání...strachování,když mu není dobře a bolí třeba bříško....taky jsme si prošli operací-v životě nezapomenu na ten strach...když byl na sále-prostě je to člen rodiny-naše prvorozené mímo-chichichi
21. čer 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sweat_smile: tak ja zatím necítím vubec nic :confused:
21. čer 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dadousku a co bys chtěla cítit?? :grinning:
21. čer 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
dala jsem si skleničku šampíčka tak doufam že to moc nevadí :slight_smile:
21. čer 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nevadí!!! Já chlastám pořád :grinning: :grinning: Růžové šampíčko...chichichi
21. čer 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: no neříkej :grinning: :grinning:
21. čer 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, já mám pár dní po ET narozky, tak budou zcela nealko a ještě to budu muset nějak zamaskovat (tchánovci o IVF nevědí a víno jsem odmítla jedinkrát - v těhu) :grinning:
21. čer 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee len tak to jsi taky račice? :grinning:
21. čer 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nojo říkám...ale dneska si nedám....mám blinkací den :frowning2: :angry:
21. čer 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No asi jo, ale my na ty horoskopy nějak moc nedáme :wink:
no my máme zítra dva roky výročí svatby :grinning: si dáme asi jen hubana a juisík :grinning: a manža je jeník a má ve středu svátek :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě mu nic nemám tak doufám že budou // :grinning:
autor
Tak řekni,že zrovna bereš nějaká antibiotika - třeba na močák.... :wink: :slight_smile: Na to se pít nesmí!
21. čer 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mar. já měla blinkací náladu ráno, no a odpoledne vidíš - poslední večeře (přednarkózová) a zblajzla jsem kamzíka :grinning:
no tak to by měl ten nejhezčí darek :wink:
autor
LEN- :grinning: našemu pejsanovi říkáme "kamzíku" :grinning: Tak si ho chuděrku představuju na talíři....

Teď mi je taky už trochu lépe...tak snad to tak zůstane...
21. čer 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mar, tak na antibiotika na močák jsem to právě sváděla minule :grinning: A pak se dozvěděli, že to bylo kvůli těhu...

Musil, já mám taky Honzu :slight_smile: Tak to bude u nás velký slavení. I brácha je Honza, no a ten má navíc tu promoci...
21. čer 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jůůů výročí!!! My ho máme v srpnu-ale teda ne rozhodně dva roky!!! :angry: :angry: :angry: :frowning2: :frowning2: :frowning2: Už sedm!!!!!!!!!!!!!!! To jsou prý ty kritický,tak že bych ho vyměnila :sweat_smile: :grinning: pssssstttttttt
21. čer 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam v pulce července narozky, tak jestli to dopadne tak bych měla taky krasnej dareček :slight_smile:
autor
:grinning: :grinning: Len tak to je smůla,to nevím..tak hold na něco jiného no...
No tak neboj, pejskové mě na talíři nelákaj :grinning: Jsem taky pejskař, i když teď žádnýho nemáme, do 2+1 s manželem antipejskařem je lepší ta kočka :wink:
autor
Já chtěla taky kočičku-ale manža je alergický vrrrrrrrr....ale za bafana jsem ještě šťastnější!!! Je to můj ňuchla....vynahradil mi tu bolístku po miminečku :wink: :slight_smile:

Já mám v půlce července svátek a taky chci dárek!!!!!!!!!!! :wink:
21. čer 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mar, budem slavit :wink: ja to vim :wink:
21. čer 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme taky v srpnu :slight_smile: Čtyři roky... Nějak tu svatbu neberu jako takovej mezník, ale co se týče délky vztahu, tak jsme tu magickou sedmičku taky už docela přetáhly, ale výměna zatím netřeba :grinning:
Ten můj na nějaký "přesluhování" nehraje, v únoru přivezl "nové" auto, tomu je 23 let, za chvíli ho necháme zapsat jako veterána :grinning: A jezdí líp než desetiletá škodovka :wink:
21. čer 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek