• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Snažíme se o miminko

25. července 2009 
Tak to mně to právě chybělo, tak jsem to nahrazovala tím carem. Ani kapku alkoholu, kuřákům jsem se vyhýbala obloukem, ani to kafe jsem nepila... a k čemu mi to bylo, že? :wink: Tak jsem si říkala, že teď už to nebudu tak dramatizovat - teda, alkohol i zakouřené prostředí pochopitelně vynechám, ale to kafe si občas dám...
21. čer 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, to je +- těch 50 %, co udávají, co?
No, OHSS teda nezávidím nikomu, to radši ať je vajíček míň a já OK, ale ty sis to taky nevybrala dobrovolně, co? :wink: Mělas velké dávky FSH nebo to tak prostě přišlo samo?
21. čer 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím že to kafe o kterým se tu bavíte ničemu nevadí neřikám tuplovanýho turka ale nějaký normoš kafe s mlíčkem nevidim jako problém když vyloženě netrpíte hypertenzí :wink:
21. čer 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, hypertenze, co to je? Při tlaku kolem 90/60 si říkám, že jedno kafčo je leda prospěšné :wink: Aspoň teď jsem to pocítila, konečně se mi přestala motat hlava :slight_smile:
21. čer 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LEN-jojo občas kafíčko nevadí!!!!! A kór když je nízký tlak :wink:
21. čer 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak já jsem měla dva KETíky...1.rozmaž.dva bobíci 2.jednoho a všichni přežili....z prvího ketu jsem byla těhotná...z druhého nic.... :frowning2:
21. čer 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
len no mám jedno ovario a ještě na něm PCO nevěděli jak zareaguje měla jsem dávky puregonu poměrně vysoký ale u PCO se takový dávají. No a pak jsem přišla 8 DC na UZ a měla jsem na tom jednou chudákovi přes pětadvacet folíků a já kráva se v kabince při čekání modlila ať je jich aspoň deset ať je jich aspoň deset :sweat_smile:
No a pak mi odsáli 19 oocytů oplodnilo se 11 (ICSI).
21. čer 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem zvědavá na zítřejší UTZ-kolik jich tam bude...hlavně ať jsou kvalitní,málo ale kvalitní!!!!
Ale břicho mám teda nafouklý dost a pěkně bolí....brrrrrrr
21. čer 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
hypertenze je vysoký tlak hypotenze je nízký tlak. :wink: občas machruju jsem zdravotník tak se nezlobte :sweat_smile:
21. čer 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to vím, jsem to myslela tak, že hypertenzi neznám, nezažila jsem (moje životní maximum je 120/80 při stresu před revizí), tudíž se ptám, co to jako je? :wink:
21. čer 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já mám tlak celkem v pohodě...teda zatím vždycky o.k. Jen po těch narkózkách mi jde vždycky hooodně dolů mrzák jeden!!
21. čer 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
len jo tááák no na druhou stranu buď ráda pořád lepší nízký tlak který se dá vyhnat štamprlátkem než vysoký který nesrazíš :sweat_smile:
autor
Abych pravdu řekla,nejvíc ze všeho se bojím narkózy....brrrrrrrrrr
autor
LEN teď teda štamprlátkem nic vyhánět nebude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Doufám,že žádná z nás si ho hooodně dlouho nedááááá :wink: :slight_smile:
21. čer 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, 25 na jednom, to je teda OHSS jak prase :zipper_mouth: Ale při PCO je holt častější... Já měla denně 200 IU a narostlo mi vzorných 12 folikulů (na obou vaječnících), to považuju tak za ideál, ale jak píšu - ono o ten ideál jde asi všem doktorům, jenomže každá reaguje jinak, OHSS určitě nikdo neplánuje záměrně :unamused:
21. čer 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Musil, to máš pravdu, radši nízký než vysoký :slight_smile: Štamprlátko dám možná zítra odpo po OPU, brácha má promoci, tak se to musí oslavit a využít okamžiku, kdy už v sobě nemám vajíčka a ještě v sobě nemám embrya :grinning:

Narkóza mě neděsí, tahle kraťoučká ne, ale už jsem párkrát v životě zažila několikahodinovou a to je o něčem jiným :unamused:
21. čer 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já si zase dala včera růžové šampíčko :wink: :slight_smile:
21. čer 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm a já měla teď na procházce sangriu, ale jenom 7% a ještě ředěnou 2:3 vodou, takže takovej stříček, spíš doplňování tekutin než alkohol :wink: Ale po ET už nedám ani to.
21. čer 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
...jojo a někdy doporučujou dát si před etíkem červené víno...ne samozřejmě láhev...ale klíďo tu decku....
21. čer 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vida, před ET je ta promoce, tak že bych pila tam? :grinning: Teď to vypadá, jako že jsem bůhvíjakej alkoholik, co? :grinning:
21. čer 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem si dneska k obědu dala malou skleničku červnýho piva jsem strašná matka :grinning:
21. čer 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: nene to bych taky teda musela být notor :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý červený kvalitní vínko ještě nikomu neublížilo :slight_smile:
21. čer 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
MUSILKO-přesně taaaaak :grinning:
21. čer 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A jsi doma na PN ??
21. čer 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jak to vůbec máte,jste doma nebo chodíte pracovat?
21. čer 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
marhul po minulém KETu jsem chodila do práce a teď po druhém KETu jsem se hodila marod a jsem na PN. Neřekla bych že to má nějaký vliv ale vzhledem k tomu že ve špitále dělám na tři směny tak to je složitý např. s tim utrošem. Když ho zavedu tak pak potřebuju chvíli ležet a ne kmitat kolem pacoušů. Musim říct že ze začátku jsem se bála že doma nudou umřu jsem vcelku workoholik ale už po rtom týdnu jsem docela spokojená :sweat_smile:
21. čer 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já právě vymýšlím,co budu dělat až budu doma :slight_smile: Mám spoustu zálib-koníčků na vyrábění...tak musím nashromáždit materiálek :grinning: :grinning: :grinning:
Taky jsem si napůjčila knížky,abych měla co čítat... :wink: :slight_smile: Ono to pak doma ales stejně utiká...
21. čer 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
marhul utiká to docela rychle taky čtu a tajky jsem skoukla filmy na který jindy nebyl čas :wink:
21. čer 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nojo to je pravda....musím si napůjčit nějaké dvd... :grinning: díííííky za tip...na to bych zapomněla :sweat_smile:
21. čer 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek