• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Snažíme se o miminko

25. července 2009 
Tak se zatim loučim jedu na zahradu :slight_smile:
14. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky mohla by jsem se přidat? Já včera píchla svou první včeličku no a dostávám mega dávky ale doufám, že mi je časem sníží. Mám 300 jednotek. Jo a gratuluji k srdíčkům a bublinkám :grinning:
14. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj hani , jasně že se mužeš přidar :dizzy_face: koukam že maš holčičku, ta se povedla přirozeně?
14. črc 2009 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky...tak dneska jsme byli ráno u dr...testík //,takže příští pátek jedeme na utz :wink:
Napsali mi už vycházky...takže super :wink: :slight_smile:
Pak jsme jeli do Prahyyyyyyyy....do Ikei na nákupky a pak ke švagrové podívat se na neteřinku,co se narodila před měsícem :wink: Tak jsme ji tam hezky poňuchňali a zase jeli domů :wink: :slight_smile:

Můžou vám napsat vycházky i jinak, třeba v celku!!
Já teda mám 8-20h :wink: :slight_smile:

Ahojky Hanul-vítám tě tu :wink: :slight_smile:
14. črc 2009 v 18:32  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj mar, s těma vychazkama zaleží asi jak kde :confounded: doufam že mi taky napíšou co nejdelší, bo mi tady z toho jebne :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže ty už příští tyden uvidíš prcka, nebo prcky?
14. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dadousku to asi jo...ale myslím,že když se zeptáš,tak ti je napíšou...tak jak potřebuješ :wink:
No já věřím,že tam jeden bobísek je,když mi jednoho zaváděli...snad se nerozdělil
14. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ja jsem vždycky říkla že bych dvojčata nechtěla, ale ted s nima tak nějak počítame :grinning:
14. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Mě by dvojčata nevadili...mám praxi s trojčaty od kamarádky :wink: :slight_smile:
Ale teď budu vděčná,když to tahle Bublinka vydrží v pořádku do zdárného konce :wink: :slight_smile:
14. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
no to je jasny, ja taky , :wink:
14. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Všem krásné ránko...

dneska teda z domu nevylezu...jen teď jdu venčit a satvit se v pekárně....pak jen rychlovenčení u baráku....tohle počasí,kdy je nedýchatelno nenávidím...ke všemu funím i tak bez toho!!!

Copak máte dneska v plánu?? Doufám,že všichni odpočinek,relax :wink: :slight_smile:
15. črc 2009 v 07:22  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky díky za přijetí...jo Sisinka se povedla přirozeně před ní jsem měla MA v 19tt a po ní 2 x anembryomolu a jednou MA v 11tt tak doufáme, že se toto všechno už povede teť. Mám MTHFR což je choroba krevního genu a špatný hormon. profil a alergii na spermie. Skoušeli jsme 1x IUI ale to se ani nechytlo tak nám rovnou doporučili IVF. Včera večer jsem si po prvé bez pomoci píchla inj. a byla jsem na sebe hrrrrdaááá :grinning: tak to je tak stručně o mě. :dizzy_face:
j
15. črc 2009 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky díky za přijetí...jo Sisinka se povedla přirozeně před ní jsem měla MA v 19tt a po ní 2 x anembryomolu a jednou MA v 11tt tak doufáme, že se toto všechno už povede teť. Mám MTHFR což je choroba krevního genu a špatný hormon. profil a alergii na spermie. Skoušeli jsme 1x IUI ale to se ani nechytlo tak nám rovnou doporučili IVF. Včera večer jsem si po prvé bez pomoci píchla inj. a byla jsem na sebe hrrrrdaááá :grinning: tak to je tak stručně o mě. :dizzy_face:
ještě jsem se chtěla zeptat píchali jste si Gonal do jedné strany bříška? nebo jste to střídali?
15. črc 2009 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky Hanulko-strany v bříšku střídej,je to lepší :wink: :slight_smile: Ať neďobeš pořád do stejného.... :wink: :slight_smile:
15. črc 2009 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre ranko, my tu mame taky pradelnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak ja musím do patku sedět doma na zadku, teda krom venčení trhače na zahradě :grinning:
15. črc 2009 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dadousku jen hezky buď zalezlá,dneska je to strašnýýý...
já už jdu zabednit okna...pustím v některé místnosti větrák ať to trochu zchladí...to je strašný!!!
Mě se strašně špatně dýchá...funím teď jak sentinel! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ani sis nedělala další testík?? Jak čárka sílí?? Já dneska ještě jeden udělala-15týden čárka je silnější než kontrolní...tak jsem se uklidnila a příští pátek hurá na utz...to budou ale zase nervíky předtím
15. črc 2009 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: dělam poctivě každej den :grinning: tlustice je už pořadna :grinning: ale taky desetkrat denně chodím jukat, jestli čarky nahodou nezmizely :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2009 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jojo my taky chodíme jukat,jestli tam ty čárky pořád jsou :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2009 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
mar kolik maš vlastně HCG, teda jestli ti braly krev :confused:
autor
Ale dneska jsem testíky už uschovala,jen ten dnešní ještě ukážu manžílkovi :wink: :slight_smile: ať ty dálnice vidí :slight_smile:
tak jsem dokoupila ještě dva testy at to da do patka :grinning:
15. črc 2009 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj ahoj, tak mám za sebou konzultaci, je to na dlouhý povídání, ale stručně - dr. podal novou žádost na pojišťovnu a jdeme do toho znovu v září. Pravděpodobná příčina neplodnosti - sklon k triploidním embryům, jestli to tak můžu říct. Přirozené početí není zcela vyloučené, ale riziko potratu je pak značně zvýšené.
15. črc 2009 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj len , takže v zaří IVF+ICSI?
15. črc 2009 v 15:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak tak, zatím se to rýsuje... Ještě teda musím najít práci.
15. črc 2009 v 15:48  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: takže se blyska na lepší časy :wink: :wink: ted už to daš :wink: uvidíš :dizzy_face:
15. črc 2009 v 15:50  • Odpověz  • To se mi líbí
No, blýská, blýská... :grinning: Chci bejt zaměstnaná a chci bejt těhotná, nerýsuje se zatím nic z toho :grinning:
15. črc 2009 v 15:52  • Odpověz  • To se mi líbí
hele pěkně postupně, nejdřív prace ,pak zabava :grinning:
15. črc 2009 v 15:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Si myslím, že už mám odpracováno dost :wink:
15. črc 2009 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
LEN- tak jak píše Dadousek nejprve práce,pak zábava :grinning: Tak ať brzičko něco najdeš a pak už jen to těhulkování!!!
Vy jste tedy při IVF nikdy ICSI neměli??? Teď to bude poprvé??
15. črc 2009 v 16:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Marhulinko, tak, nám se vždycky vajíčka oplodňovala nádherně i bez něj... Problém byl v tom kroku číslo dva, kdy si tam má vajíčko ty chromozomy pořádně srovnat :rolling_eyes: Má tam mít dvě sady, zatímco my měli z osmi 2x2, 1x1 a 5x3, takže těch pět posledních bylo na odpis. Možná ICSI pomůže, možná ne, příčin je možných několik (na některý zabere a na některý ne), ale zkusit se to musí...
15. črc 2009 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Len-mě je jen divné,že když jsme měli dvě IVF,tak neudělali už teď icsi!! My nemáme žádný větší problémy a ICSI jsme si protě nechali udělat...
Tak jak se říká-do třetice všeho dobrého!! Teď vám to už klapne!!
15. črc 2009 v 18:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek