• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Snažíme se o miminko

25. července 2009 
K Apolináři. Teda ono jde jenom o jednu zkumavku krve a vyjádření mojí obvoďačky, že nemám vysokej tlak a snad jim tam nezkolabuju :grinning: Žádný EKG nebo takový nesmysly, ale radši se jistěj i na tu patnáctiminutovou narkózu. Vždycky takovejch lejster podepsat, všecky možný rizika, jako že jsem si vědomá, že už se z narkózy nemusím probrat, při revizi jsem podepisovala, že se můžu probudit bez dělohy, a koho mají kontaktovat, kdybych jim tam umřela a tak :grinning:
19. čer 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak to ja chodim do Sanusu a když jsem se na to předoperační ptala tak na mě jen koukali a říkali že není potřeba.
19. čer 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, asi není moc holek, co by nezvládly takový kraťoučký uspání, ale to víš, fakultní nemocnice, asi se jistí a potřebují mít všecko desetkrát potvrzený :wink: Asi to není nijak daný zákonem, ale na zodpovědnosti toho kterýho zařízení, ale třeba Apolinář jak je fakultka, tak mají některýma věcma podmíněný granty a tak. Každopádně aspoň mám pocit, že to berou poctivě a nezanedbávají mě, moje obvoďačka minule tou rodinnou anamnézou strávila snad hodinu (a stejně to pak stopro nikdo nečetl :wink: ) :grinning: A tentokrát bazírovala na tom, jestli je mýmu bráchovi 25 nebo 26 let, důležitost sama, to ten odběr určitě hodně ovlivní, že :grinning:
19. čer 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No oni to v Sanusu berou jak na běžícím páse.
19. čer 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, já si nedělám iluze, že u Apoli ty předoperační pročítaj řádek po řádku s lupou, ale dole je vyjádření - schopna narkózy - tak kdyby něco, ONI jsou krytý :wink:
19. čer 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ty to máš ted první IVF?
19. čer 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Druhé.

Ještě s tím předoperačním - kdybys trpěla nějakou poruchou, která brání narkóze, a pak se jim tam něco stalo, tak by z toho měli oni průšvih, že si to neověřili. To je dle mého jediný účel toho předoperačního.
19. čer 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
To určitě, jen se mě zeptali jestli už jsem byla na nějaké operaci. A v čem je u vás problém?
19. čer 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
V ničem :grinning: Idiopatická neplodnost, všecko naprosto v pořádku... Akorát jediný těhotenství za posledních 50 cyklů bylo po IVF a ještě to nedopadlo :confounded:
19. čer 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je blbý,určitě je lepší vědet že tam je aspon nejaka chyba než když ti nic nenajdou. Ale ted už se to určitě povede.
19. čer 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ti nevím... Zase jsou chyby, které moc nejdou napravit, takhle je aspoň naděje... Ale to si člověk nevybere :wink:
A co vy?
19. čer 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám nepruchodné oba vejcovody a jinak jsme oba uplně v pořádku. Taky to byl pro mě po laparce docela šok, doufala jsem že se nam to po ní konečně povede a ono tohle.Tak aspon že to jde řešit přes IVF.
19. čer 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, dneska už medicína umí zázraky :slight_smile: Tak zase když je všecko ostatní OK, mělo by to jít dobře :slight_smile:
19. čer 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani si taky sanusačka :sweat_smile: u nas je špatny spermio, ale pry bude stačit na vlastní mimi :confused:
19. čer 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadous: chodím do Hradce K., a ty jdeš na první IVF?
19. čer 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo a doufam že poslední :grinning:
19. čer 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jůůůů koukám,že se tu povídalo...tak jdu dočítat :wink:
19. čer 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LEN-však pícháníčko už zvládneš sama!!! Takže v pondělí bude krásná úrodička :wink: :slight_smile: Neboj nezapomeneš na nic,já to teda dělám tak,že mám na všechno upomínky :grinning: :grinning: :grinning:

JANI-ty si to hezky užívej a hlavně hlaď bříško a mluv na bobísky!!!

DADOUSKU-jupíííí takže zítra píchání zdar :wink: :slight_smile:
19. čer 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já byla na předoperačním v úterý...tak teď čekám na výsledky... :wink: v úterý si tam budu volat,jestli je už obvodní má :wink: :slight_smile:

LEN-jojo to podepisování a jak se všemožně kryjí to znám...to je na tom to nejhorší,když si to člověk všechno pročte,co jako vlastně podepisuje!!!
19. čer 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar :grinning: :grinning: ja se dneska k pc moc nedostanu :confounded: vratil se mi dadouš na víkend a přes tyden nema přístup na net :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže obsadil židly a ja mam smulu :sweat_smile:
19. čer 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já v Sanusu předoperační taky měla-dokonče včetně EKG!!! A to se jinak posílá až od 40ti let!!! Byli nějaký pečlivý v tomto,za to v ostatním teda moc ne :angry:
19. čer 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holčinky nebojte bude to pro někoho první,pro někoho druhý ivf-ale zaručeně pro všechny poslední s tím nejkrásnějším výsledkem/výsledky!!!
19. čer 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadous, proto máme doma minimálně dva počítače :grinning: Ale my jsme ujetá rodina, chlap je programátor a moji rodiče taky počítačoví cvoci, takže když jsem tuhle naříkala, že mi kleknul počítač a nemůžu na net, tak táta v klidu povídá - no, jestli ti stačí nějaká stará šunka na to tvoje kecání na netu, tak jich mám na půdě asi sedm... :grinning: Ale fakt starý šunky, buď do sběru nebo na Koníka :wink:

EKG po mně radši nechtěli, to bych si pak asi vyřizovala měsíc s jejich pečlivostí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo a teď volal chlap, že zdrhá z práce, aby mě bodnul osobně :wink:
19. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LEN-no my máme doma jedno PC a někdy je to boj :grinning: :grinning: :grinning:

Teď taky EKG nemám...na všech papírech i když jsem byla tady ve FN na laparce chtějí EKG až od 40ti let...
Takže mi nabrali jen pět zkumaveček krvičky a moč a šla jsem :wink: :slight_smile:

Jůůůůů to je hodnýýýýýý......ale ty bys to taky zvládla :wink: :wink: :wink:
19. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla jen dvě zkumavky a ani moč nechtěli...
Tak jo, stihnul to a vytvořil mi mou první modřinu, krve jak z vola :rolling_eyes: Ale dodal, že to bude tím, že ten špek je tam takovej tenounkej :grinning: Chybělo osm jednotek, tak už jsme to nedopíchávali, minule to bylo úplně stejný. Jestli jich do sebe mám dostat 10 000 nebo 9 992, tak to je asi celkem jedno :wink: Tak jo, mějte se, jdu se mu věnovat :slight_smile:
19. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda já tak kecám :grinning: Měla jsem napíchat 10x200, čili 2000 a napíchala jsem 9x200 a 1x192, čili 1992 :grinning:
19. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Všem přeji krásný víkendík...u nás teda počasí nic moc...však taky hezky ani nehlásí....takže máme naordinovaný relax....k večeru posezení s přáteli v restauračce :slight_smile:
20. čer 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak nakukuji....

DADOUSKU-jak proběhla včelička??
20. čer 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mar :wink: no nedala jsem to jsem se hodinu přemlouvala abych to do sebe píchla :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsme nakonec jeli k našim a mamka to do mě narvala ale večer už budu sama, vubec to nebolelo :grinning:
20. čer 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Neboj to jde jen o to poprvé-jako u všeho :grinning: :grinning: :grinning:

Tak já jdu chystat obídek,pak relax s mýma klukama...
20. čer 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek