IVF. Snažíme se o miminko

Ahojky všem snažilkám...najde se tu nějaká,která teď začala nebo bude začínat???
Já právě začala své druhé IVF...a ráda bych poklábosila taky se snažilkama....
marhulinkaautor
18. čer 2009
DADO-tak ale máš delší jehličku,kousek může koukat 😉 🙂

LEN-já při prvním IVF měla 22folíků...to jsem měla panděro!! Bohužel se mi zdá,že jsem se toho úplně nezbavila 😞 ]-( Ale teď mi to neva,protože za chvíli budu mít těhubříško... 😉 🙂 Shazovat to můžu po porodu 🙂
dadous
18. čer 2009
holky mě připada že těhubříško mam od ty doby co chodím na koníka 😃
marhulinkaautor
18. čer 2009
😃 😃 😃
len
18. čer 2009
Hm, já teda nikdy nebyla štíhlá jak proutek, ale už mám nahoře přes břicho 13 cm, na kila naštěstí nic. Ale Mar má pravdu - chtěla bych pořádný panděro, ale aby v něm bylo něco víc než jenom hromada folikulů 😃
marhulinkaautor
18. čer 2009
Jojo musíme věřit...já tentokrát věřím,že se to povede a bude z toho krásné zdravé miminko...
Nevím,jak bychom unesli další nezdar či ztrátu 😞
marhulinkaautor
18. čer 2009
No a když se to teď povede,tak se bobísek narodí na jaře 😉 🙂
marhulinkaautor
18. čer 2009
Takže holky-budeme mít jarňátka!!! 😃
dadous
18. čer 2009
no jako ja s tím počítam že to dopadne :-N a ošklivy myšlanky jsem si uuplně zakazala 😃
marhulinkaautor
18. čer 2009
Přesně tak!!!!!!
Pozitivní myšlenky = pozitivní výsledky 😉 🙂
marhulinkaautor
18. čer 2009
Tak já si jdu uvařit ještě čajík a jdu se věnovat manžílkovi a pejsanovi 😉 🙂
Krásný večer....
marhulinkaautor
18. čer 2009
Jo a zítra píchání zdar 😉 🙂
len
18. čer 2009
Dobrou 😉 Koukneme na detektivku a pak si budu hezky číst v posteli 🙂
Chlap přišel s provinilým výrazem a k večeři si dal půl kila třešní, načež neopomněl pochvílit, jak dobré jsem koupila... Copak na něj můžu mít vztek? 8-(
dadous
18. čer 2009
😃 😃 tak hezky zbytek večera a papa zítra 😉
marhulinkaautor
19. čer 2009
Krásné páteční ránko....

pracujícím,ať to hezky utiká a hurá je tu víkend!!! 😉 🙂

DADOUSKOVI-přeji ať přijde mrška a zítra může začít s včeličkama 😉

LEN-to je právě ono...člověk má na ně vztek a oni pak na nás takhle 😃

JANI-tobě přeji krásné zavrtávání bobísků!!! 😉 🙂
jana85
19. čer 2009
Ahoj, tak koukam jak se to tu včera rozjelo.
len
19. čer 2009
Dobré "ráno" 🙂 Já tu neschopenku asi prospím...
Jinak dneska mi chlap ráno rovnou řekl, že přijde asi hodně pozdě, ale tentokrát mu budiž odpuštěno, varoval mě včas, už se umím bodnout sama a navíc bude v práci dlouho, aby připravil kolegům věci na pondělek, kdy měl jet na služebku. No a protože mám v pondělí OPU, tak si vydupal, že on nikam nepojede, takže to musej vzít lidi za něj a on jim to musí nachystat, tak 😃 Stejný zločin jak včera, ale zcela jiný trest, dneska dostane večeři i s moučníkem 😃
jana85
19. čer 2009
Já spím, čtu nebo jdu na procházku, prostě si neschopenku užívám.
dadous
19. čer 2009
ahojda holčičky, tak mršule dorazila :-N zítra mužu začít a ve čtvrtek jedu na ultrazvuk a pro další varku :-N
len
19. čer 2009
Tak gratuluji k MS 😃 Já měla pokaždý dlouhej protokol, takže čekání se nekonalo 😉
dadous
19. čer 2009
no hlavně že už začnu 😉
len
19. čer 2009
Tak tak 🙂 Potom poreferuj, jaký to bylo poprvý do sebe zabodnout jehlu, mě překvapilo, že jsem potom vážně neumřela 😃
dadous
19. čer 2009
jsem si taky říkala že po tom umřu 😃 😃 nebo minimalně omdlím 😃 a ty už budeš v pondělí těhotnět 🙂
len
19. čer 2009
Jo, to budu těhotnět ve zkumavce, v děloze o něco později... Pořád trnu, abych na něco nezapomněla 8-(
dadous
19. čer 2009
ajo :-N se mi to pořad ještě plete 😃 ale až tím vším projdu, tak budu mít jasno 😃 jako na co bys měla zapomenout?
jana85
19. čer 2009
Tak ti taky gratuluji k MS. Já jsem si vždy na tu injekci došla.
dadous
19. čer 2009
diky jani 😉 no ja nemam kam, ale ja to zvladnu 😉
len
19. čer 2009
No třeba dneska bodnout, zítra zajít na pohotovost pro Pregnyl, předoperační už mám, no a v pondělí taky ještě můžu zaspat nebo se omylem nasnídat nebo tak něco 😃
dadous
19. čer 2009
😃 😃 leni hlavně žadny stresy 😃
len
19. čer 2009
Pro mě by to taky byla pořádná výprava, nejsem z Prahy... Tak jsem holt investovala do těch per, ale teď jsem tak statečná, že kdyby to náááhodou neklaplo, napotřetí bych snad šla i do opravdových injekcí 😃
jana85
19. čer 2009
dadouš: to určitě zvládneš, já už bych se ted asi taky dobnout nebála a zkusila bych to sama

len: a kam chodíš že tam potřebuješ předoperační v.?