IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

janinafox
18. bře 2013

@lucik1986 Ahoj, tyhle pocity znám moc dobře a to jsem se ještě ani neobjednávala, ještě čekám na ms a pak teprv....

@dada074 Dobré ráno. Bylo ošklivě, včera jsem pucovala auto na tu sobotní svatbu (zatím jen zevnitř, myčka bude v pátek) a byla jsem ráda že jsem to měla hotový, brrr 😖

paru
18. bře 2013

@dada074 Ahoj, u nás bylo krásně, svítilo sluníčko, jen foukal studený vítr.
Všem děkuji za přijetí.

irisi
18. bře 2013

ahoj holky.....

jen pro ukázku jak jsem spadla též do depky.... ale už jsem to neřešila a hodila za hlavu a uvidíme...

irisi Ahoj holky, z dnešní ultrazvukové návštěvy jsem taková rozhozená a potřebuju od Vás poradit..... jde zavolat k mé ošetřující dr. na telefonickou konzultaci? nebo jí napsat mail?

dnes jsem byla na ultrazvuku, zda tam stále nemám cystu kvůli které jsme odložili IVF o měsíc.... cysta tam nebyla, ale dr. se něco nezdálo a dlouho mě vyšetřovala, koukala do záznamů ale nakonec řekla že s mentsruací jdeme do stimulace, přijedu si pro léky už bez kontroly... já se ale bojím že zase mám sactosalphinx, který se překvapivě vyprazdňuje v průběhu cyklu a díky němu asi nevyšlo předchozí IVF. Bohužel jsem se doktorky nezeptala co se jí nezdá je to poslední IVF (třetí), k dalšímu už manžela nepřemluvím a bude konec. Proto bych klidně pro jistotu, či větší šanci podstoupila laparku aby to zkontrolovali .... nebo to mám hodit za hlavu a nechat to být?

díky.13. bře ve 22:42 • Odpověz • 1 • •

irisi
18. bře 2013

jnak tento týden čekám mrchu a začnu stimulovat...... dnes jsem začala brát další prášek od imunoložky Agapurin na prokrvenost, tak uvidím jak mi sedne 🙂

@paru vítej spolubojovnice 🙂 ...koukám že to mám podobné s tou tekutinou ve vejcovodu ....

pistalinda35
18. bře 2013

@irisi také čekám, doufám, že do středy dorazí 🙂

irisi
18. bře 2013

@pistalinda35 chodíš též do gennetu vid? ty jo tak třeba nám to vyjde úplně nastejno 😉

pistalinda35
18. bře 2013

to by bylo fajn, potkat tam známou "tvář", aspoň by v tom člověk nebyl až tak sám - když nepočítám partnera 🙂)

paru
18. bře 2013

@irisi Vejcovody už mám odstraněné, lékaři sváděli neúspěchy v transferech právě na tu tekutinu, ale zatím to moc nepomohlo
já začnu stimulovat v půlce dubna, tak ti budu držet pěsti 🙂 čím stimuluješ?

paru
18. bře 2013

@irisi přehlédla jsem tvůj předchozí příspěvek - já měla zřejmě to samé, ale před 1. a 2.IVF mi to nikdo napřímo neřekl.
Před 3.IVF na UTZ zjistili právě tu tekutinu, šla jsem na operaci, kde chtěli zjistit průchodnost vejcovodů, oba mi odstranili, protože zjistili neprůchodnost.
Nyní mi dělali vyšetření, které se jmenuje HyCoSy - naplnění dělohy kontrastní látkou, zjistí se i průchodnost vejcovodů.

irisi
18. bře 2013

@pistalinda35 😵 jj

@paru napotřetí opět jinými hormony než při předchozích.... Gonalem, jelikož mi hrozí OHSS (reaguju dobře a nadměrně,takže bych tolik hormonů nemusela potřebovat, ale uvidíme) ....no mě předchozí doktor říkal, že to vychází i s tou tekutinou, zastával konzervativní přístup. Je fakt, že se mi asi embryjko zahnídilo, ale po pár dnech velká bolest na té straně plného vejcovodu a pak už šli // pomalu pryč...ale podle něj to nebylo příčinou, tekutina vadí než se zahnízdí... tak nevím

irisi
18. bře 2013

@paru HyCoSy jsem absolvovala hned při nástupu do Caru ještě před IUI... a všechno v pořádku a dokonalost sama.... jenže mě asi poškodili vejcovod, když mi dělali v okresní nemocnici nezkušeně punkci břicha při OHSS po prvním IVF

pistalinda35
18. bře 2013

@irisi také mi hrozí OHSS ... to jsi si teda pěkně s tím užila, když ti dělali i punkci ☹

dada074
autor
18. bře 2013

@irisi nejhorší na tom je,že člověku nezbývá nic jiného než jim věřit,že dělají co umí.Ale já jsem takový šťoura,že bych se asi přeptala jestli se jí na tom něco nezdálo,přece jen jsi psala,že je to 3 pokus a je škoda ho vyplácat.
@janinafox ahojky tak jaké bylo loučeníčko,je doufám,že jsi dopadla lépe než já 😉
@paru u nás také v sobotu svítilo,ale ten ledový vítr včera to byl hnus,odpoledne jsme ani nešli ven.

ratatooy
18. bře 2013

@paru ahoj a viš že už sem slyšela i připad kdy ena otehotnela přirozene i bez vejcovodů

janinafox
18. bře 2013

@dada074 kupodivu jsem byla schopná po devátý ráno normálně fungovat 😀 ale akce to byla dobrá, užily jsme si to... 😉

irisi
18. bře 2013

@pistalinda35 jj, ale mě nijak nehlídali a pořád to brali, že to bude v normě, bohužel nebylo... neboj u tebe si to ošéfují a je fajn, že s tím dopředu počítají a mohou přizpůsobit stimulaci a hlavně já to měla z jiného centra 😉... takže věřím, že teď to bude v klidu

dada074
autor
18. bře 2013

@janinafox tak hlavně,že jste přežili to je důležité 😅
@ratatooy ahoj ,tomu ani za mák nerozumím,jak se jí to povedlo.

ratatooy
18. bře 2013

@dada074 to j tky ne ale me dr taky řikal tkovou zahadnost akože ikdyž nemam vejcovod tak tak mužu othotnet

paru
18. bře 2013

@ratatooy Otěhotnět přirozeně bez vejcovodů? Tak to jsem také ještě neslyšela 😉 zázraky se asi opravdu ději 😉

irisi
18. bře 2013

@dada074 jj bohužel, a ještě horší je, že niky nepřiznají vinu, že uděläli chybu a co způsobili.... vymlouvají se na vše okolo nebo že je to normální věc... a při nejhorším se kryjou... horší než sekta 🤐

taky by mě zajímalo jak mohla otěhotnět.... možná stejně jako vyhrát ve sportce.... pravděpodobnost mizivá, ale je 🙂

dada074
autor
18. bře 2013

@ratatooy fakt mi to nejde do hlavy,jak se to vajíčko dostane z dutiny břišní do dělohy 😉
@irisi právě a pokud se v tom 100% nevyznáš nemáš šanci,ale to aby člověk chodil s laptopem i na kontroly a popřípadě se mohl hned podívat o co jde.

baby1984
18. bře 2013

Ahoj maminky,snažilky 🙂 chtěla bych se k vám přidat pokud je to možný.Od prosince jsem se chystala na iui,ale nebyla ovulace,nasadili mi v Gennetu clostyl ,folíky byly pěkný ale na špatný straně kde nemám vejcovod,tak zase za měsíc to byl leden a zase clostyl a na sonu nebylo nic vidět tak znova clostyl a únor opět špatná strana kde nemám vejcovod,tak zase clostyl a už sem si říkala že to klapne a půjdem na iui,ale opak byl pravdou mám tam obrovskou cystu,že se to stává po tom clostylu ,tak nám nabídla p.doktorka IVF neváhala sem ani minutu,ale vůbec nevim která bije z těch hafo informací,jen si pamatuju že mám přijít 20 den cyklu na sono a začnem stimulovat a to je celý ☹ co si vybavuji povídala i o cenách a lékách a injekcích pak o různejch metodách jak to lze udělat a že to si máme rozmyslet my,ale já vůbec nevim co bude lepší 😒 jsem zoufalá a proto jsem zavítala k vám na rady a porady. 😅

ratatooy
18. bře 2013

@baby1984 ahoj mi poradime už to zname,co by te zajimalo

ratatooy
18. bře 2013

@dada074 jo to me taky ne asi zazrak

dada074
autor
18. bře 2013

@baby1984 ahoj vítej a jak píše ratatooy,když víme poradíme.

meyryen
18. bře 2013

@irisi
@pistalinda35 Taky chodím do Gennetu🙂

paru
18. bře 2013

@baby1984 Ahoj, také tě vítám. Tady seženeš spouuusty informací :o) tak se ptej....
Veškeré informace by ti měla dát lékařka/lékař, dělej to jako já, když něčemu nerozumím, tak se zeptám třeba třikrát, raději budu za blbku, než se pak doma trápit a zjišťovat, cože mi to vlastně chtěli říct ? 🙂

meyryen
18. bře 2013

@paru Ahoj mám na Tebe otázky HyCoSy se dělá z jakého důvodu, když průchodnost vejcovodů není při IVF podstatná....zjišťuje se tím i stav dělohy? Asi mě bude čekat laparoskopie, pokud se nepovede 2. IVf a pokud by to stejné šlo zjistit tímto způsobem, tak bych se laparo ráda vyhnula. Díky

paru
18. bře 2013

@meyryen Ano, dělali mi HyCoSy kvůli stavu dělohy - měla jsem normální nález, tak nevím,co se dá všechno zjistit...

baby1984
18. bře 2013

Lékařka nám právě řekla že máme ze všeho na výběr,ale je to o penězích tak počítáme s tím,že to nebude zadarmo to jako ano,ale řekla mi at mi si vyberem metody a taky jestli budem mrazit a tak 🙂 ste moc hodný holky Tak ted by mě zajímalo že až mi udělá to sono ten 20DC tak pak mi napíše injekce a ty si budu píchat jak dlouho nebo dokdy??MS bude 8.dubna

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru