• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

8. června 2014 
@dada074 jé, díky moc.... no co jsem zatím v rychlosti nakoukla, maj tam úžasnej výběr... no tygřík z medvídka Pú zaručeně vede, ten je úžasnej :grinning:
15. bře 2013 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? V polovině dubna začínám se stimulací na IVF.
Zatím si vás dočtu... :o)
15. bře 2013 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dada074 dovedu si to živě představit :grinning:
jak máš vůbec velkou neteřinku, to jsem se ani nezeptala? :slight_smile:
15. bře 2013 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paru Ahoj, vítej mezi námi... jdeš na první, nebo už jsi ze zkušenějších řad? :slight_smile:
15. bře 2013 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janinafox jsou tam skvělé věci,já jsem právě malovala,Púa s melounem a oslíka (ten je skvěle přihlouplý) a teď bych chtěla něco většího.A není to neteř,ale praneteř (jestli se to tak říká),brácha už je totiž dědeček a to mu je 42 let a já ve svých pomalu 39 chci ještě dítě(to je děs),malá má šest měsíců.
@paru ahoj a určitě se přidej.Co máte za problém,jestli se mohu zeptat?
15. bře 2013 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dada074 no výběr mají dobrej... já pořád nevím jestli to vymalovat na světlounce žlutou, nebo do toho mixnout někam i světlounkou zelenou, tak nejdřív vymaluju nějak takhle a pak šablony budeme asi řešit až bude mimčo aspoň na cestě... :slight_smile:
joo ták, pardón :wink: no, to je mladej děda teda :slight_smile:
15. bře 2013 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janinafox no on se činil,první v 18 letech,ale vnučku má od mladší dcery(kluk prý na to není,má rozum,zato mladá ne),bylo jí 16 let když s tím přišla,bráchu málem odvezli,přišel mi to zdělit,že to chudák nemá komu říct,tak jsem tu do něj nalila půl flašky ferneta a pak to i rozdýchal,dnes je to jejich vlastně třetí dítě,je s ní doma švagrová,holka chodí do školi,no mají veselo.
15. bře 2013 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janinafox a stím malováním,já to myslela až v těhotenství,u toho můžeš sedět a není to náročné,aspoň budete mít co dělat. :grinning:
15. bře 2013 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dada074 aj, no to je pěkný no... teda víš že se bráchovi nedivím, ale poskytla jsi mu dobrou záchranu :wink:
myslíš jako že bych pak namalovala obrázky jednou - a ne, to se mi nelíbí, tak znova :grinning: jo tak devět měsíců na to bude čas :D
15. bře 2013 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, díky za přijetí. Jsem už "zkušenější", bude to moje páté IVF. Zatím se nám nezadařilo ani po šesti transferech, snažíme se už 9 let. Přirozeně již nemohu otěhotnit, nemám vejcovody
15. bře 2013 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janinafox přesně devět měsíců,je devět měsíců :wink:
@paru ahoj,tak to jsme na tom podobně,také nemám vejcovody a neboj povede se,nám se zdařil také až 6 pokus a teď nám tu lítá 2,5 l torpédo (ne oprava teď díky bohu spí).
15. bře 2013 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dada074 tak já už beru, že tento pokus bude kvůli financím asi poslední :( a i ty stimulace už tělu moc nevyhovují...
15. bře 2013 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@paru když jsem si řekla poslední pokus a dost,tak se mladej chytil ( a vím jak je to nákladné,je to děs) :grinning:
15. bře 2013 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dada074 Tak uvidíme :o) pro mě byl už poslední ten poslední....nepovedlo se, takže ještě jeden! ale ten už asi vážně poslední...
15. bře 2013 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@paru pořádně jin pohroz a uvidíš jak to půjde,už ze začátku se na ně musí zhurta,také jsem je nejdřív hýčkala,ale rozmazlování bylo dost :wink:
15. bře 2013 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dada074 tak fajn! dám na tvojí radu! a jak jste kdo na tom? už někdo stimuluje? já bych měla začít kolem 14. dubna...
15. bře 2013 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paru Ahoj, mohla bych se zeptat, jestli se zjistila příčina, proč se zatím žádné IVF nevydařilo?
15. bře 2013 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@paru tak já jsem to naplánovala na konec dubna MS by měla dorazit kolem 26.4. na Car se teprve budu objednávat,ty budou koukat,že už jsem tam zase :sweat_smile: ,jinak já čekám na léky,jedna holčina mi posílá Fostimon a druhá Cetrotide,tak až léky dorazí volám.Jinak zatím nikdo nestimuluje,je čekáme a kec.....
15. bře 2013 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen Příčina se nezjistila, bohužel. Není jasné, proč se mi nechtějí embrya uchytit. 4 transfery jsem absolvovala ještě s vejcovody a po odstranění tvrdili, že to již bude lepší, protože se mi v nich vytvářela tekutina....po odstranění vejcovodů jsem měla 2 transfery a nic :(
15. bře 2013 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dada074 takže budeš stimulovat svými léky? Jsi už samoplátce?
15. bře 2013 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paru Díky moc za odpověď, dělali embryím před transferem genetické vyšetření?
15. bře 2013 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen PGD mi nedělali, ale nám genetické vyšetření ano.
15. bře 2013 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paru Ptám se z toho důvodu, že lékařka se o tom zmiňovala, pokud nám nevyjde 2.IVF, tak že v dalším pokusu uděláme PGD. Genetická vyšetření jsem absolvovali taky už před prvním pokusem
15. bře 2013 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@paru Ano už po páté si to platíme sami a sehnala jsem léky levněji.mě brali vejcovody po 4 pokusu a pátý nevyšel (chytla jsem nějaký bacil a měla přes 38,tak se tomu ani nedivím),ale šestý klapnul a na podzim jsme podstoupili sedmý a vyšel také(mimčo to vzdalo,ale to je jiná),také si říkám,že kdyby mi je vzali hned před prvním pokusem mohli jsme mít miminko o hodně dřív,ale to je jen kdyby,neboj vyjdeto.
15. bře 2013 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dada074 končím a přeji krásný zbytek dne ten sičák je vzhůru,tak jdeme mazlit.Pa holky
15. bře 2013 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jééééé já to poslala sama sobě,to jsem ale trubka,no nic pa
15. bře 2013 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dada074 příští týden asi budu mluvit s doktorem, měl toho teď moc a nechtěla jsem prudit :slight_smile: Ale stejně čekám na menses, takže není kam spěchat...
15. bře 2013 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já se jen hlásím před víkendem - budu do pondělí na horách a bez netu :slight_smile: @paru Tebe vítám mezi námi :slight_smile: A doufám, že tenhle pokus klapne!
15. bře 2013 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem vás po delší době dočetla. U nás je posun v tom, že jsem se objednala na 28.3. na poslední konzultaci k dr do CARU a tam by nám už měli dát i léky. Na jednu stranu se moc těším, na druhou se šíleně bojím
17. bře 2013 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno všem,po ošklivém víkendu.To bylo počasí,že by psa nevyhnal.
18. bře 2013 v 06:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek