• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

8. června 2014 
@alba1 no jim uz pomalu jen salaty, cvicim a nic..uz ani neverim ze zhubnu..
@vendysch no ja si davno kupovala nove a uz nedopnu ani ty.. Je to strasny sem jak vorvan a dite nikde..
18. dub 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go Můžu taky s Vámi? :grinning:
18. dub 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@raaaadka Jenže je to rozdíl když otehotnis přirozeně a po ivf....stejne teď do sebe rveme další hormony a na každou působí jinak někoho bolí břicho, někoho ne..... :sunglasses:
18. dub 2013 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@vendysch jj asi je to brzo, ale čekala jsem alespoň jemnej proužeček. Čistě bílá mi moc na náladě nepřidala, ale stále doufám :D
18. dub 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendysch změní i ty prsa....až budeš těhotná :sunglasses: ...tak se tes
18. dub 2013 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raaaadka necítím zhola nic, žádné příznaky. Myslíš, že tak brzo už se to dá nějak rozpoznat?
18. dub 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendysch ahoj jj to ty hormony taky bych sežrala všechno,hold hubnout se bude zas až po tehu,možna si ted dam ještě 28denní detox
18. dub 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raloj
A břicho cítíš jako na MS? :slight_smile: Už jsem s tím fakt trapná, holky omlouvám se. :slight_smile:
18. dub 2013 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 holkaaaa saláty a cvičení nejsou na hubnutí dobré tím učíš tělo akorát hladovět a při sebemenším přijmu si potom všechno uloží do zásob tuku
18. dub 2013 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@raaaadka ahoj ja cejtím břicho na ms do ted a chvileme hrozny bolesti ms a občas cejtím i jakoby přirovnala bych to tvrdnutí břicha cejtm to v podbřišku hlavne když si lehnu na zada
18. dub 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alba1 jj v utery,ale uvidím kde budu... Jestli doma,tak do caru na krev nepojedu,nechám si ji odebrat u obvodní....i to mi v centru říkali,ze pak mám jen zavolat výsledek a obednat se na konzultaci či utz
18. dub 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alba1 Nejbližší je pro nás Sanus v Hradci Králové,pak Praha a nakonec Brno.Jenže musím ještě zjistit,kde jsou "úspěšnější",na vzdálenosti v tomhle případě asi tolik nezáleží.Zatím,co tak čtu,je na tom nejlépe Brno. :confounded: :slight_smile:
18. dub 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megie4 mi jezdime do brna na unicu a uspešnost u ivf se jim zvedla už pomale na 63%
18. dub 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy A od kdy máš bolesti břicha? A boleli i vaječníky, nebo spíš děloha?
18. dub 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raaaadka No pár dní to tak bylo, kolem toho 7dne, ale poslední dva dni zas vůbec nic.
18. dub 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám otázečky!!!!jsem po druhém IVF dnes je to 7 den....po zavedení mi pobolívalo v podbříšku...ted už nic necítím...po prvním IVF se uchytily obě embrya ale v 9 týdnu přestaly být srdéčka......nemáte taky někdo takové zkušenosti....děkuji a přeji krásný den..
18. dub 2013 v 10:34  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky našla jsem zajímavý článek o hcg hormonech, mrkněte na tabulku dole s hodnotami hcg - až Vám budou brát krev, tak bacha - výrazně větší hodnoty než v této tabulce můžou znamenat dvojčátka a vícerčátka :grinning:
To se mě netýká, ale těm, kdo si právě více dětí najednou přejí, držím pěstičky!!!
18. dub 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@raaaadka ja sem mela od začatku po ketu bolesti na ms a nekdy šileny i vaječniky me bolely,ja sem ale 4 den začala špinit a mela sem to 11 dní pak sem začala s utrogestanem a přestalo to
18. dub 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vendysch akorát se vicerčata nepoznaji u každeho z jednoho odberu protože to hcg muže mit stejnou hodnou jak u jednočetneho u nekoho je to víc a u nekoho stejne jak s jednim
18. dub 2013 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megie4 ahojky my chodíme do Reprofitu v Brně a spokojenost 100%, pristup, cena, do niceho nenuti, jdou od jednoduššího ke slozitejsimu..... chodila jsem tam 15 mesicu nez jsem se odhodlala k IVF - udelali mi profily, HSK, imunologii, genetiku, trombofilni stavy, zkouseli jsme casovany styk.... fakt jsem tam moc spokojena :slight_smile:
18. dub 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
každý to má asi jinak - já jsem zatím nepřibrala ani kilo a to se nehlídám :slight_smile: ale přijde mi že je to tím že v práci na směny to bylo rozhozený - clovek ji přes den, ji přes noc na nocní, přes den má tolik práce že nestihne obed a vecer zjisti, ze snedl celou bonboniéru od pacientu co dostal jinak nic :slight_smile: takze asi si ted ten relax na PN telo vychvaluje a i když jim vic, tak mu to zatím neva.... neboli me podbřišek, prsa nic..... mozna by me to mělo znervoznovat, ale zatím v pohode :slight_smile:
18. dub 2013 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak dnes první uz po 5 apl. gonalu a mám 6 folikulu na levé straně jsou velké od 9 do 11mm, jeden 12 mm napravo a napravo vícečetné maličké potvůrky, odpoledne mám volat na krev a dle toho píchat dál. středa nebo čtvrtek odběr. Byla jsem v C@A a jen tak jsem vyzkoušela těhu kalhoty tak je mi poslední konf. velikost co tam měli, a zároveň jsem se viděla v zrcadle a málem upadla do mdlob, jak jsem se všude zakulatila:frowning2: potřebuju redukci už v těhotenství, nebo neprojdu dveřmi...jinak všem opět přeji hodně síly a jen dobré zprávy...
18. dub 2013 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@1miska tak to musi mit taky človek na to nervy takovou dobu,ja když sem tam šla tak s tím že chci hned a bylo
18. dub 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mardusenka30 co je to posledni konf velikost?v CA maji určite až do vel 58
18. dub 2013 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy těhotenská je 48,a to mám pocit, že měli vždy větší velikosti než je běžná 48:frowning2:
18. dub 2013 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já se dnes nějak třesu, jako od nervů, jsem v klidu, ale je to takový stav jako když mám dostat MS, takové to vnitřní napětí až třes. Teď jsem se najedla, jestli to bylo z hladu, tak to za chvíli přejde. Anebo přijde mrcha. Nebo je to taky z toho utrogestanu, asi jo, když některé po něj brečí. :unamused:
18. dub 2013 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy A měla jsi morulu nebo blastocystu? :slight_smile:
18. dub 2013 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 ja to mela vzdy stejne, proste zbyva jen cekat, nepozna se nic :unamused:
18. dub 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy my jsme prave nechteli hned.... chteli jsme napred mit jistotu, ze se nam spontalne nepodari a chteli jsme vedet, kde je problém.... a taky vse dosetrit, abychom do pripadneho IVF sli s tim, ze vime výsledky hematologie, imuna, genetiky....
18. dub 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek