• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

8. června 2014 
autor
@go Renčo,kolikrát ani ženský nevědí,že jsou v jiném stavu,prostě nic necítí a přijdou na to třeba až ve třetím měsíci.
@raaaadka ˇHolky klid nic přece ještě není jasné,co ty úvahy,že to nevyšlo?MS ještě nedorazila a netestili jste,tak nic nevíte,běžte sakra na procházku a doufám,že až já budu takhle plašit za 14 dní tak,že vy těhulky mě od toho počítače také vykopete. :wink:
19. dub 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@go ne pregnyl to nebyl,ten jsem zkoušela už čtvrtý den a bylo sněhobílo,tady nejde o mě,ale jen příklad,že u každé to jde jinak.Já jen,že i kdyby zítra,nebo pozítří na testu nic nebylo tak se nic neděje,třeba je jen brzy.
19. dub 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@dada074 to mas pravdu, mam priklad v rodine, segra na to prisla az v 11 tydnu :slight_smile: Bohuzel v tomhle je to IVF silene, navic vim , ze pozitivni test stejne nic neznamena :frowning2: No tedy hruza, ja jsem dnes nejaka negativni :unamused: :wink:
19. dub 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@go proč nic neznamená pozitivní test? :wink:
19. dub 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dada074 ty jsi zlata :slight_smile: moc diky za povzbuzeni. Ja si rikam, ze jsem na cisty test pripravena, ale to proto, ze nekde uvnitr je mala nadeje. Az to nastane budu psycho :frowning2:
19. dub 2013 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dada074 v me galerii fotek jsou testy, pozitivni , pak UTZ, srdicko a v 10tt konec.
19. dub 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak jsem doma,zprávy sou super,dekuji všem za držení palců,takže bublinka už je videt odpovídáme podle PM uplne přesně 6tt
19. dub 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
autor
@go pszcho by byla každá(nebo je),když po IVF nenajde ty vytoužené //,protože představa,že to musí podstoupit vše znovu je šílená,ale mi jsme přece bojovnice.No ne?A HLAVNĚ ty // tam budou.
19. dub 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@ratatooy Gratulace největší ak ať krásně roste a dělá jen a jen samou radost.
19. dub 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy krasny, uzasny, mam velkou radost z tak pozitivnich zprav. :slight_smile: Preji jen tak dal, hooodne stesti :slight_smile: Gratulace ,velka :slight_smile:
19. dub 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny a děkuji za dnešní palečky na OPU :grinning: Tak přece máme jen 1 vajíčko(pěkné-18mm-zralé),byly tam i další folíky,ale byly malé(jen 10 mm),tak je dr.ani neodebíral.Zítra nám budou volat,jestli se oplodnění zdařilo a pokud ano,v pondělí mi ho vrátí zpátky. :slight_smile: Dali jsme si pro jistotu ICSI a PICSI,tak snad se zadaří.Také dnes přeji všem hodně štěstí a úspěchu při kontrolách!!!! :wink:
19. dub 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@dada074 presne , uz si po tech 4 IVF a utracenych cca 250t. zacinam zvykat :wink: Nastesti jsem tjinak ak stastna, ze si rikam, ze asi nemuzeme mit s manzou vse :cry:
19. dub 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@go to jsem zažila také a vím jaké to je,nejhorší na tom je to,že člověk pak vidí ty mimča a kočárky snad na každém kroku a říká si proč zrovna já.(teda,alespoň u mě to tak bylo). :cry:
19. dub 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@megie4 gratuluji,to bude určitě bojovník!!!
19. dub 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megie4 uzasny, bude to ten nejvetsi bojovnicek :slight_smile: Ja myslela, ze oboje nelze, ze lze ICSI ne PICSI a tak me to je vzdy i vysvetleno.ICSI je na lidskem faktoru vyberu spermie, PICSI je v vyber v roztoku.V kazdem pripade drzim palce a preji stesticko :slight_smile:
19. dub 2013 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ratatooy blahopřeji k mimísku :slight_smile:
@megie4 držím palce bojovníčkovi. jistě to zvládne !
19. dub 2013 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dada074 nastesti u nas je to tak, ze nejak cizi deti nevnimam. Pravda je, ale ze si rikam proc se nam nedari, kdyz mame vsechny testy v poradku. Pak to vidim v tom, ze jsme dlouho cekali a honili se za jinyma vecma :frowning2:
19. dub 2013 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@go neboj budete mít,teď tě nechci strašit,tak to vůbec neber,ale já si také říkala,že ten 6 pokus je poslední,malej sice lítá po baráku,ale mi jdeme s nadšením do 8 IVF.A kolikrát,když zlobí tak mu člověk (ve srandě,samo sebou) řekne "ty lumpe víš co jsi nás stál peněz a ještě vůbec neposloucháš" :wink:
19. dub 2013 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@dada074 dekuji, to neni straseni , ale povzbuzeni. :slight_smile: Moc dik :slight_smile:
19. dub 2013 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy paráda...tak jen tak dál :slight_smile:
@dada074 na krev jdu v pondělí, ale vím, že tam nic není :frowning2: to by na testu 11.den byl, alespon dušík... 8.IVF to je neskutečný, ale už jednoho prcka doma máte...tak to je asi taky jiné...
@megie4 sice jen jedno, ale největší bojovníček...držím pěsti ať bojuje... :slight_smile:
@go holka hlavu vzhůru...neházej to za hlavu...
19. dub 2013 v 10:39  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@go od toho,jsem zakládala tuto diskuzi a od toho jsem tu,sice ne tak často jak bych si přála,ale je dobré když se podporujeme a chlácholíme.A hlavně potřebujeme to od těch které vědí co IVF obnáší a čím vším musíme projít.Hlavu vzhůru a neboj já si to za čas vyberu,jo? :wink:
19. dub 2013 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Velká gratulace Ratatooy!!!

@megie4 Držím všechny palečky!!!
19. dub 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@alba1 no holka u toho 7 jsem si říkala,že to žádné nervy nebudou,buď to vyjde nebo ne,svět se nezboří,když už jedno doma máme a přišlo mi to,že plaším ještě víc než u něj.Jen jsem na sebe zvědavá jak to ustojím teď.
19. dub 2013 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dada074 jasne, budu tady. :slight_smile: Uz ted vim, ze pokud nic, v cervnu to toho jdu znovu a v jinem Caru :slight_smile:
19. dub 2013 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alba1 Ok , hlavu vzhuru a ty se mnou :slight_smile:
19. dub 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ratatooy Nádherné,veliká gratulace-hlavně ať jste stále zdraví,silní a krásně rostete!!!!Blahopřeju! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink:
19. dub 2013 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@go Jde to.Pomocí PICSI vyberou tu nejzralejší a pomocí ICSI jí vpraví do vajíčka.Jinak děkuji,snad bude bojovat :slight_smile:
19. dub 2013 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. dub 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alba1 Děkuju :slight_smile:
@megie4 je tak to jsem rada, ze mam dalsi nove info, alespon vim pro priste:slight_smile:. Jeste , ze mame takovou super diskuzi. Hlavne moc drzim pesti :slight_smile:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek