• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

8. června 2014 
ahoj holky,tak vyrážím na kontrolu to sem velice zvedava jestly tam bude neco videt
19. dub 2013 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@ratatooy No jo, ty vlasně možná dnes zjistíš počet miminek. :slight_smile: Tak jsem celá napnutá. :slight_smile:
19. dub 2013 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy Držím palečky :slight_smile:
19. dub 2013 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy držím pěsti :slight_smile:
19. dub 2013 v 08:17  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno a držím pěsti všem co jdou dnes na kontroly:slight_smile:)
19. dub 2013 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnes opět test negativní....v pondělí máme krev...to by se musel stát zázrak, ale na ty moc nevěřím...tak všem kdo testují přeju krásné // :slight_smile:
19. dub 2013 v 08:50  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy Hodně dobrých zpráv z kontroly! Ani jsi nenapsala, jak by jsi se stavěla k dvojčátkům. Chěla bys je? Nebo radši jen jedno?
19. dub 2013 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alba1
Ahoj, vidím to u sebe podobně. :frowning2: Pořád přemýšlím, co teď, musím naplánovat hodně věcí a myslet zase chvíli na něco jiného, zhruba tak do další ovulace. :slight_smile:
19. dub 2013 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alba1 To je mi moc líto, zkus ještě věřit, naděje umírá poslední, třeba jsi měla jen těhotenské testy s příliš malou citlivostí..... :frowning2:
19. dub 2013 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maraida aha, dekuji, ja prave znam jen utrogestan.
19. dub 2013 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy drzim palce a tesim se na super zpravy :slight_smile:
19. dub 2013 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendysch měla jsem testy s citivosto menší než 10 um ...takže testama to asi nebude :frowning2: máme ještě 3 sněhuláky a pak je konec...žádná další šance na manželovo prcka není... :frowning2: věřila jsem, že to vyjde...no nic...
19. dub 2013 v 09:03  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raaaadka ale ty máš ještě přece na test čas, ne? kolikátý den jsi po ET?
19. dub 2013 v 09:04  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raaaadka ja jsem si vsimla, ze tu mluvite o nejake tabulce, ale jak sem chodim jen parkrat za den, tak to nestiham procitat vsechno, takze nevim, kde mam tu tabulku najit :slight_smile:
Jsem 3. den po ET
19. dub 2013 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mrkla jem taky na tabulku, vidím ji poprvé :slight_smile:
Holky dneska už pracuji z kanceláře, ne z domu, šla jsem už prostě do práce, je 4. den po ET. Jestli se to má ujmout, tak se to ujme i tak. Jestli ne, tak to sedavá práce neovlivní. Ale po cestě autem mi lepilo - v našem starém Peugeotu začalo tak divně klapat. Už jsem viděla, že mi kiksne a já budu muset tu těžkou plechovou obludu tlačit ke krajnici.... :cry: Naštěstí dorazila kam měla a snad to ještě zvládne domů, pak už je to na manžílkovi.... :grinning:
19. dub 2013 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pistalinda35
@raaaadka
tak, doplněno :slight_smile:
19. dub 2013 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alba1 od soboty ráno, pro mě je to 7. den po ET, ikdyž někdo říká 6.
já věřím svým pocitům, do včera jsem měla citlivý bradavky a to úplně zmizelo. Kdybych měla nějaké bolesti břicha aspoň jako na zahnizdˇování, ale taky nic. :frowning2:
19. dub 2013 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nevíte kdy se může po neúspěšném IVF jít na Ket?
19. dub 2013 v 09:27  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@raaaadka na pocity se vykašli...počkej na test nebo ještě líp na krev... :slight_smile: to bude oki...
19. dub 2013 v 09:27  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@raaaadka ziitra jsme 7 den po ET. Prvni den se pocita jako den 0 , at jdes treba i v 6 rano :slight_smile: Me se dnes mota hlava a mam bolesti v podbrisku, ale to je jak pred menzes a taky utrousem. Ja budu testit asi zitra nebo nejpozdeji v nedeli, ale jak rikas, zenska vyciti, tak druhou carku fakt necekam :frowning2:
19. dub 2013 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alba1 u nas v Caru vubec na krev nezvou. Dulezity je pro ne test z 15 dne a pak az za dalsich 14 dni Utz.
19. dub 2013 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alba1 ja myslim , ze staci 1 mrcha a pak hura do toho:slight_smile:
19. dub 2013 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@go 7 den je ještě brzo na //, v nasem CAR odber krve nabidnou ale nenutí, máme si 12 den od transferu udělat test z moči, který jsme od nich dostali a pokud chceme dojít na krev, jinak se stačí ozvat mailem s výsledkem a oni hned ten den poslou info ohledne dalšího postupu
19. dub 2013 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1miska mam tady nekde album testu a tak vim, ze 7 den uz u me bylo dost. :slight_smile: Tedy po PK. Holky z minule diskuze delaly test uz 6 den, ale to je uplne brzo. Lekari z Iscare na poradne jako realne doporucuji 10 -12den. Ja bych urcite pro kontrolu delala ten 12 a pak jeste 15, pak uz je to na 100 procent. :unamused:
19. dub 2013 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go No tak to ti držím palce, aspoň něco se ti děje, mě se hlava nemotá a tomu utroši bych takový význam nepřikládala, protože jsem si myslela, že mi dělá ty prsa, ale zřejmě to bylo ještě z Ovitrelle a to včera vyprchalo. :wink: Vypadáš nadějně!!! :slight_smile:
19. dub 2013 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@ratatooy držím palečky ať je vše tam kde má být.
19. dub 2013 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raaaadka holka, zadne nadejne. Sama vis, ze to normalni zenska citi a ja to vidim blede :frowning2: Jeste, ze vcera bylo tak krasne a konecne u nas probehla prvni grilovacka, alespon neco pozitivniho :slight_smile: Pristi sobotu mam narozky , tak alespon budu vedet zda si dat poradne do nosu :grinning:
19. dub 2013 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@go
@raaaadka u každého se to Hcg vyplavuje do krve jinak,na tabulky nedejte.Holky nám nikdy prodlouženou nedělali,Lukýna vkládali 3 den od OPU a 6 den už tam byly //.Tak,že u každé jinak.A při posledním pokusu dávali morulku v pondělí a v sobotu už byl také pozitivní,ale jsou tu holky které na testu neměli nic ani 12 den a přesto byli těhotné,je to opravdu jak u koho.
19. dub 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dada074 to , ale muselo byt ovlivnene ovittrelle nebo jinou podobnou obdobnou vyvolavaci injekci. V kazdem pripade jsi mela stesti, ze to pokracovalo i dal po jejim vyprchani. Moc , moc gratuluji. :slight_smile:HCG z injekce vyprcha z tela a neovlivnuje HCG na testu az 10 dni po pichnuti. :unamused:
19. dub 2013 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek