• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

8. června 2014 
@ratatooy Aha,a to prece neznamená,že folíky nemusí být o.k.?Myslela jsem,že to znamená,že se dělají více cysty :fearful:
18. dub 2013 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megie4 ja tomu moc nerozumim tohle sme nikdy nezkoumala ale myslim že práve přes ty cysty budto nerotou foliky vubec nebo jen minimálne nebo se nemaji jak dostat ven????pak by to u ivf bylo jedno že jo alee asi tam bude vetší zadrhel
18. dub 2013 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je hezké... kéž bychom se tu všechny dostaly až do devátého měsíce :
http://www.bonella.cz/prubeh-tehotenstvi/prvni-trimestr-0-84-den-tehotenstvi.html
18. dub 2013 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se přidala do tabulky.
18. dub 2013 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, dnešní telefonát: drží se všech 9 :slight_smile: 4 jsou čtyřbuněčná a 5 je trojbuněčných :slight_smile:
jediná věc mi kalí tu radost. Stalo se někomu, že maličko, ale opravdu maličko špinil?
18. dub 2013 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky máte nějáká crinone? Beru ho cca 14 dní a posledni dve v noci me vzbudil uplne vodnaty vytok, mela jsem od toho mokre kalhoty i matraci, jak kdybych se pocurala :grinning: Nevite muze to s tim nejak souviset?
18. dub 2013 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucik1986 To jsou skvělé výsledky. Myslím,že slabé špinění přejde a možná souvisí s OPU... ale jsem nováček...
18. dub 2013 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megie4 co mi bylo vysvětleno tak folikuly sídlí v tzv krustě nebo bláně a v době ovulace jí neumí opustit, více se tvoří cysty a celkově je to takové rozházené menst. cyklus apod. navíc rychle reagují na hormony, takže se musí dát pozor na hyperstimulační syndrom, sponntaně otěhotnět se moc nedaří, máš tzv anovulační cykly, tzn, že bud není ovulace, nebo je kdy chce, máš binec v krvi v hormonech, sklon k obezitě a více sklon k civilizačním nemocem jako cukrovka atd.
18. dub 2013 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dvoranna
Tak ten mám taky myslela jsem, že je to utrogestanem, jiný lék neberu.
18. dub 2013 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raaaadka já pravě beru ten crinone a predison jinak nic tak nevim
18. dub 2013 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dvoranna mohu se zeptat na co je crinone?
18. dub 2013 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go beru ho od odběru vajícek, je to vaginalní gel progesteronum a prej se bere do 12 tydne tehotentsvi
18. dub 2013 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už mě ani ty bradavky nějak nebolí. Břicho vůbec necítim. Jsem vzteklá jak pes. :frowning2:
18. dub 2013 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raaaadka ja nemam vubec zadne priznaky, niceho. Jedine co me neopousti, to je silena zravost, takovou se fakt neznam. Uz jsem jak koule :wink:
18. dub 2013 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raaaadka nepozoruj se pořád tak, s tím kolik hormonů do sebe dostáváme nemůžem poznat vůbec nic :grinning:

a jak se jinak máte :grinning:
18. dub 2013 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@megie4 ona ta uspesnost asi nebude uplne taky prukazna..zalezi na veku a na vsem moznem .. Ted vysla statistika Podoli a resili sme to zrovna s holkama .. V podoli bylo 2011 35% uspesnost ivf a 25% ket, a ted 2012 je to 29 a 18 a ja zrovna byla na 3 ketech.. :grinning: :confounded:
@mardusenka30 tak to je super!! Ted maji v lidlu pry akci na tehu kalhoty.
@go buhzel presne tak..
18. dub 2013 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akashka super!
@maraida dekuju!!
@ratatooy ted sme byli s manzelem uz 2x behat ze budem pravidelne ale jestli tam cysta mebude tak hned se stimulaci zase prestanem tak to moc dlouho behat nebudem :grinning:
18. dub 2013 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa tak to ses super nosnice!!
18. dub 2013 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mardusenka30 lepsi mensi pocet kvalitnich, me se z 6 foliku udelalo 6 vajicek a vsechny prosli PK jen jedno slabsi se na konci nemrazilo!
18. dub 2013 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucik1986 ja sem spinila, jestli beres anopyrin nebo neco na redeni krve muze to byt tim, me rekli vysadit, ale neznam tvou diagnozu, pokud mas nejakou mutaci tak zas nepodcenovat, jen se zeptej v caru ale je to normalni.
18. dub 2013 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 no uvidím a poreferuji, raději nebudu spekulovat dopředu, do sebe nevidím, na sebe jo, a to je pohled pro bohy:slight_smile:
18. dub 2013 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megie4 držím na zítra na OPU vše co mám :slight_smile:

@go já myslím,že ten Crinone je na podporu těhotenství,že ho Dvorana má místo Utrogestanu nebo Agolutinu.
18. dub 2013 ve 22:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@go
To mi povídej. :slight_smile:
18. dub 2013 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem o tom mluvila s manželem a on si myslel to co já původně, že IVF znamena automaticky těhotenství. :wink: byl dost překvapenej, když jsem mu řekla, že to nemusí vyjít.
18. dub 2013 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raaaadka mě už břicho taky nebolí, bradavky citlivé jen na dotek, pořád se na manžela culím jak sluníčko a chci se s ním pořád objímat. Nechutná mi sladké, na kterém jsem před tím ujížděla. Ale dneska jsem si uvědomila, že mě začínají pobolívat vaječníky jako před MS. No, jsem zvědavá :slight_smile:
18. dub 2013 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Mě večer úplně odezněla ta citlivost bradavek, jakoby vyprchala ta injekce ovitrelle. No a necítím nic, jen jsem smutna. :frowning2:
19. dub 2013 v 05:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno! :slight_smile:
19. dub 2013 v 06:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ewik84 a kolik dní jsi po ET? Nemůžu to najít v tabulce.
19. dub 2013 v 06:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megie4 Drží dnes palečky !

Krásné deštivé ale usměvavé ránko přeji všem :slight_smile:
19. dub 2013 v 06:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobre rano :slight_smile: jeste ze je zitra sobota to me z postele nikdo nedostane... nejak me to vstavani cim dal vic ničí
19. dub 2013 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek