• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

8. června 2014 
@raaaadka tak ty s kartarkou vedes :grinning:
19. dub 2013 v 17:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@go
Gonal je v peru, pohodlnější a dražší. Já za něj dala cca 5000 kč. Moc jsem nereagovala.
19. dub 2013 v 17:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@go
Měla jsem se válet týden u moře! :slight_smile:
19. dub 2013 v 17:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@raaaadka ano, je to pero, ja mela 2 a stalo me to 20 000Kc a to me to jeste tak blbe napsal, ze me jedno skoro cele zbylo. Reaguji na nej asi dobre, to jo.
19. dub 2013 v 17:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@raaaadka zadne valeni, vetsinou to vyjde vsem , kteri uz jedno ditko maji. Tak se tes:slight_smile:
19. dub 2013 v 17:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@kolino mám puregon 150j, menopur 1ampule=75j,a prednison 1/2-0-1, teď jsem dostala i orgalutran proti prasknutí folikulu
@pistalinda35 AHM jen 0.52
19. dub 2013 v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@go no to nemusí, ale na hrůzné scénáře je vždycky času dost, nemá smysl si nic připouštět, dokud se nic nepřihodí a já tedy doufám, že nikomu z nás tady se nic ošklivého nepřihodí, nesmí :sunglasses:

@raaaadka Radu mě nic zásadního nebylo, všechno bylo úplně stejný, jako ty kety před tím, až po testingu se mi spustil hysterický pláč a to nejsem žádná cíťa :grinning:
19. dub 2013 v 17:15  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pistalinda35 v pondělí jdu zase na UTZ ale nemám moc doufat, že by se tam objevil další folikul... :frowning2: Prý když už mám léky a jsem rozstimulovaná, tak mě dostimulují , že to jinak nejde a mám se rozhodnout zda IVF nebo IUI.
19. dub 2013 v 17:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielapro možná pomůže tahle diskuse http://www.emimino.cz/diskuse/ivf-pocet-folikul-vajicek-embryjek-135814/
Ten folík může být i prázdný a půjdeš do narkozy zbytečně nebo tam vajucha budou, ale můžou být nekvalitní:frowning2: Šance tam sice je, že by z toho něco vytřískali a pak by byl i transfér, ale já osobně bych to neriskovala :frowning2:
19. dub 2013 v 17:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@lussi děkuji za odkaz...
19. dub 2013 v 17:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielapro není zač :wink:
19. dub 2013 v 17:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@go já jsem si prvně píchala gonal, po druhé puregon a po třetí zase gonal... jestli si na puregon reagovala dobře není proč to měnit... mě to změnila z gonalu na puregon, "pro lepší pocit", ale moc to nedopadlo, tak jsme se vrátili ke gonalu
19. dub 2013 v 17:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já zase mizím, všem přeji pokud možno klidné spaní a samé pozitivní sny :slight_smile: pa
19. dub 2013 v 17:34  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Holky po ET, máte taky vodnatý výtok?
19. dub 2013 v 18:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@raaaadka ja joooo
19. dub 2013 v 18:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
19. dub 2013 v 18:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@go ja taky gonal neznam mela sem puregon a menopur a z toho mi narostlo krásných 21vajec
19. dub 2013 v 18:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@raaaadka Taky ze mně sem tam něco vyteče, no vlastně čím dál častěji- bez slip vložky už ani ránu :grinning: Ale to je asi tím Utroušem, ne? z předchozích pokusů už si nepamatuju, jestli to bylo podobné...
Jednou jsem dneska dokonce běžela na záchod se podívat, jestli to není mrcha...!
19. dub 2013 v 18:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@raaaadka já taky bez slipky ani ránu...a taky si myslím kolikrát i v noci, že došla mrcha...
19. dub 2013 v 18:17  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@go
Já měla při dvou IVF Puregon, ale teď jsme se domluvili na Gonalu. Dle Dr. mají mít úplně stejný účinek, jen jde o jiné značky. Dřív měli i téměř stejnou pořizovací cenu, ale letos Puregon hodně zdražil (moje CAR účtovalo cca 1500 za pero s 300 jednotkama, oproti Gonalu, jehož poslední dávku (pero) mi prodali za cca 850 Kč. Což už je rozdíl.
19. dub 2013 v 18:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@lussi kéž by jsi měla pravdu...a je jasný, že do toho jdeme hned znova...
19. dub 2013 v 18:20  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@darkwitch tak uvidíme.. v pondělí rozhodne krev...na testy už seru...už tu sněhobílou nemůžu ani vidět....
19. dub 2013 v 18:22  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielapro to tezko radit, to by ti mel poradit asi lekar - pokud v tom jednom folikulu bude vajicko, muze to stacit k // :slight_smile: AMH mas nizke - tady je hezka tabulka http://www.neplodnost.org/forum/topic945-optimalni-hodnoty-amh.html takze tezko rict jak dopadne další stimulace a pokud je ted ve folikulu vajicko tak pravdepodobnost tehotenstvi při IVF je vyssi nez při IUI..... a pokud ti pojistovna proplatila všechny doplatky na leky, jako pripravu na IVF, tak se trochu obavam, jestli ti to i při IUI nevycerpa jeden ze ctyr cyklu, coz by byla skoda . "Jeden léčebný cyklus IVF hrazený zdravotní pojišťovnou zahrnuje zvlášť úhradu za stimulační léky a zvlášť úhradu za provedené výkony ukončené embryotransferem
Jednotlivé pojišťovny hradí maximálně 4x stimulační léky a maximálně 4x výkony ukončené transferem embryí"
19. dub 2013 v 18:32  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@1miska dr. mi říkala, že léky už mám na IVF vybrané, ale samotný zákrok se počítá zvlášť.takže při IUI bych o ten zákrok nepřišla. Pomalu uvažujeme i o dárcovství při dalším cyklu...
19. dub 2013 v 18:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@1miska jinak děkuji za tabulku... Sestra mi povídala o jedné pacientce co měla AHM jen 0.2 a podařilo se jim IVF. Tak nevím...
19. dub 2013 v 18:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielapro podařit se určitě dá :slight_smile: víš jak, právě proto bych sla do IVF, zjistit jestli to vajíčko je kvalitní, zralé, dělí se jak má, tak při IUI nezjistíš..... a být tebou zkusím urcite ještě jeden pokus kdyby to neklaplo a pak az půjdu do dárkyně, máš 4 pokusy, na dárkyni by ti zbyli ještě dva, coz urcite uplne stačí :slight_smile: :slight_smile: a do kterého chodíte centra? :slight_smile:
19. dub 2013 v 18:41  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@danielapro me doktorka upozornila,ze dle aktualnich zakonu (myslim,ze rok) se jako pokus pocita vyzvednuti stimulacnich leku
19. dub 2013 v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@vendysch
Jo máš pravdu, to bude utroš. :unamused:
19. dub 2013 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@1miska ja ješte dodám že hradí pojištovna 4x pokus při zavedení jen jednoho embrya
19. dub 2013 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
zkuste to radeji overit.... ty vykony jsou uvedeny jako ivf bez punkce,atd. ze se hradi jen 4 pokusy.... napr tady : http://www.zdravky.cz/kongresovy-list/archiv/lecba-sterility-metodou-mimotelniho-oplodneni......
19. dub 2013 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek