• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

8. června 2014 
@irisi dneska samé dobré zprávičky, také moc gratuluji! :dizzy_face: :grinning:

@megie4 super! Držím palce! :slight_smile:
20. dub 2013 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi tak to by nam to mohlo vyjit podobne :grinning:
@megie4 to je super!
20. dub 2013 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@irisi
@darkwitch holky gratuluju!!! Super!!
20. dub 2013 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mardusenka30 jdu tam v pondělí ráno na UTZ a jsem z toho nervózní... :frowning2: Mám strach, že je po pokusu o miminko...
20. dub 2013 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
To pujde, neboj.dej mu panadol a bude ok.
20. dub 2013 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielapro a je i jinak nachlazený, nemocný??
20. dub 2013 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raaaadka on raději chce zůstat u rodičů, kde bych i včera ať nenakazí i mě... psala jsem mu ať si lehne, dá paralen a hodně pije..
20. dub 2013 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mardusenka30 je nachlazený, ale už 3dny si stěžuje, že jej vše bolí...
20. dub 2013 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielapro je rozumné, že nejste spolu, a uvidíš, třeba paralen pomůže...a v pondělí se když tak zeptáš, bude - li to potřeba...
20. dub 2013 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mardusenka30 Já stimuluju Menopurem a dneska jsem 8 DC píchám si 7 den. Je to bolest co se dá vydržel, ale je to takové nepříjemné spíš. Přirovnala bych to k tomu jako bych to měla dostat.
20. dub 2013 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielapro Tak to tedy netuším :unamused: asi bude vážně lepší zavolat si do CARu.
20. dub 2013 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irisi Blahopřeju!!Jen tak "tiše",ale je to super zprávička!!!Bude to dobrý,uvidíš!!! :wink: :slight_smile:
20. dub 2013 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukam, same krasne zpravy, jen ja to kazim :unamused: Doufam, ze priste se po Vas budu opicit :slight_smile: Preji at vse pozitivni vydrzi :slight_smile: Davate Vasim vysledkem // , alespon me , chut do dalsiho boje :wink:
20. dub 2013 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nikolav mám to podobně já navíc ještě takový tlak jako mě někdo nafukoval břicho, v CARU řekli, že to je normální, pracují vaječníky, navíc otečou a mě tlačí na močák jsem jako průtokový ohřívač, ale pokud si nejsi jistá klidně jím zavolej...
20. dub 2013 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJKY HOLKY jestli můžu taky přidám polínko dlouho jsem tu nebyla ale už mám zase chuť s někým mluvit mám za sebou ted minimálku jelikož je mi 40 a už na nic jiného nemám nárok po hormonální přípravě clostyl a merional jsem měla cca 6 vajíček ale z toho jen dvě k odsátí ostatní byla menší povedli se odsát obě bohužel jedno bylo prázdné ale druhé se nám oplodnilo a krásně začlo rýhovat takže včera jsem po transféru tak teď mám v sobě vlasně miminko a mám hrozný strach aby se uchytilo tyhle pokusy ivf jsou hrozně stresující
20. dub 2013 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mufyxa drzim palecky :slight_smile:
20. dub 2013 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufyxa krasne, moc drzim pesti a preji hodne stesti :slight_smile: Mohu se zeptat, mas uz nejake ditko? :slight_smile:
20. dub 2013 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufyxa Ahoj :slight_smile: No,to máš pravdu,že je to stresující.Pak je fajn,když jsou stránky jako tyto.Člověk si alespoň pokecá a vypíše se z těch starostí.Držím ti moc moc palečky,také máme jen 1 bojovníka,ale dají mi ho zpět až v pondělí.Musíme věřit,nic jiného nezbývá.A hlavně-nesledovat se pořád :grinning: Ale ono to dost dobře nejde,vid? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Také už to mám jednou za sebou,ale tentokrát jsem si řekla,že testovat budu vážně až po 10.dnu,ne jako posledně už 9.den :sweat_smile: Test byl sice krásně pozitivní,ale hodnota z krve malá-okolo 96-a pak biochemické.Jenže jsem ještě dostala angínu a to tomu možná taky moc nepřidalo,no,nevím.Každopádně pevně doufám,že teď už snad bude líp!!Tak zkus taky věřit-musíme se podporovat,jinak zcvoknem :grinning: :sweat_smile:
20. dub 2013 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@megie4 jeee gratuluju :slight_smile: ty jo to je úžasné :grinning:
20. dub 2013 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@go DĚKUJI ,děti mám 3 syny 21,18,9 ale jsem podruhé vdaná a manžel je o dost mladší a chtěl by své miminko
20. dub 2013 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mufyxa tak o to vice preji hodne stesti :slight_smile:
20. dub 2013 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufyxa Tak to moc držím palečky :wink: :slight_smile:
20. dub 2013 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
moc vám všem děkuji za podporu je fajn vědět že je nás tolik co bojujeme všem držím pěsti at se podaří :wink: :slight_smile: a nevzdávejte se i když vím že někdy je to čistokrevné zoufalství
20. dub 2013 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ach jo to se nemůžu v klidu radovat ani den? hned mi to musí kazit... začla jsem špinit :frowning2: ale co to ještě nic neznamená odmítám se dneska stresovat :grinning:
20. dub 2013 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@darkwitch To vážně ještě nemusí nic znamenat,vydrž!!!! :wink:
20. dub 2013 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megie4 já vím, že to nemusí nic znamenat :grinning: ale kdyby se to nedělalo bylo by to lepší :grinning:
20. dub 2013 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch Já vím :slight_smile: bereš Utrogestan?
20. dub 2013 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch V Caru mi řekli,že v případě špinění zvedají dávku na 2-2-2.Ted mám jen 2-0-2.Je ale fakt,že až po potvrzení těhu z krve nebo testu :confounded:
20. dub 2013 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufyxa
Mě je taky 40, stihla jsem ještě ivf. O minimálce nic nevím? Jak to prosímtě probíhá a na kolik to vyjde? Děkuju. :slight_smile:
20. dub 2013 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go
Ahoj, tak jak ti dnes je? U mě žádná změna. :wink:
20. dub 2013 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek