• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

8. června 2014 
@dvoranna mela jsi PK? Pokud ne, tak je to urcite brzo, ale muze to byt brzo i kdyz by jsi mela PK. Kazdy to ma jinak, tak zkus jeste vydrzet. :slight_smile: Ja dnes 7 den a take cisty test :frowning2:
20. dub 2013 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go PK jsem nemela, takze je jeste nadeje rikas?
20. dub 2013 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem vyplnila formular ke konzultaci v Reprofitu, naplanovala datum dovci a potvrdila vikend na oslavu narozenin :slight_smile:
@dvoranna tak to je jeste brzo. Nadeje urcite je. Moc drzim pesti a preji hodne stesti :slight_smile:
@go děkuju moc a kdy myslis ze bych to mela znova vydrzet. MS ma přijit v utery nebo ve stredu, tak uvidim
20. dub 2013 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dvoranna ja byt tebou, testla bych znovu v pondeli :slight_smile:
20. dub 2013 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go Taky jsem si rikala pondeli, tak zkusim vydrzet a uvidime
20. dub 2013 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Holky ještě se nevzdávejte naděje je vždycky, jak psala ewik, někdy test nic neukáže ani po 14 dnech a pak je z toho mimčo :wink:
20. dub 2013 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@darkwitch krásné zprávy, moc gratuluji a ať se miminko drží :dizzy_face:
20. dub 2013 v 11:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dvoranna naděje určitě ještě je, vydrž!
20. dub 2013 v 11:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi děkuju :slight_smile:
20. dub 2013 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dvoranna
@go
@raaaadka
Ahoj holky, ještě vydrzte :slight_smile: ... Pro některé je ještě tuze brzo a naděje umírá poslední,nemenstruujete tak počkejte na krev

@darkwitch juuuuuuu gratulujuuuuuu :dizzy_face: .... Šetři se

Jinak ja jsem stále v nemocnici,když to vypadá nadějně tak jsou krevní testy špatný.Ale věřím,že na další punkci už.nebudu muset a nějak to s tím pupkem udycham :wink:

Ja testovala včera a jsou tam dálnice jak blázen :dizzy_face: , tak uvidíme,zda se chytli oba....zatim uplne nejasam,bojím se aby se udrželi a měli srdíčko....testovala jsem tu na tajnacku,krev na hcg mi tu chtějí brát stejně jako v Caru nejdříve po uterku
20. dub 2013 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
20. dub 2013 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irisi já se rozhodla, že budu jásat :grinning: na starosti je vždycky času dost, taky čekám na utz jestli bude jedno nebo dvě :slight_smile:
20. dub 2013 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@irisi tak ja potichoucku, moc gratuluji a drzim pesti, jen tak dal :slight_smile: Hlavne at je lepe :slight_smile:
20. dub 2013 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vy se mate,moc gratuluju,zacina to tu byt vesely. :slight_smile:
20. dub 2013 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irisi moc blahopreji. kez by ti to vyslo....a at te brzy pusti domu
20. dub 2013 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuju moc :slight_smile:....... Mám radost také a lépe se ten OHSS snáší, když ty // vidím....ale také vím jaké komplikace byli a mohou být a že u nás nic není běžné a jednoduché.....
20. dub 2013 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@raaaadka Rado ty se vždy ptáš na příznaky :wink:.....po et jsem různé dny cítila chvilinku malé ms bolesti,jako bych to měladostat,prsa mi splakla a nejsou ani citlivý, včera mě fest v poledne zabolel podbrisek,taková křeč až jsem se vyděsila zda to není konec //..... Už se mi to totiž stalo po druhem IVF
20. dub 2013 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@irisi no já taky vím jaké komplikace mohou být a že dvě čárky jsou teprv začátek dlouhé cesty, ale právě proto jsem se rozhodla že se budu radovat dokud to jde :grinning:
at je ti brzo lépe a to ti věřím, že se to lépe snáší :slight_smile:
20. dub 2013 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@irisi ano moc dekuji to me moc zajima. Me prave bricho ani zada neboli,jen mi dobre hrabe. Jsem v tescu na nakupu a porad sleduju diskusi. :slight_smile:
20. dub 2013 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky je normální aby mě při stimulaci bolel podbříšek? Dnes jsem nad ránem nemohla ani spát,
20. dub 2013 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, můj má dnes horečku 39. Já se z toho picnu... Vůbec nevím co teď... :frowning2:
20. dub 2013 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielapro Ahoj :slight_smile: Jsme na tom dost podobně-já mám tedy ještě nižší AMH než ty-0,25.Po stimulaci krátkým protokolem(Gonal,Luveris,Dipherelin,Fostimon),se mi vytvořil také jen 1 folikul.Měl 18 mm při punkci a bylo v něm zralé vajíčko.Byly tam ještě asi 3 folíčky,ale byly malé(10 mm),tak je dr.ani neodebíral.Dnes mi volali z Caru ohledně toho,jestli se ho podařilo oplodnit.Dali jsme si Icsi+Picsi,protože manžel má horší spermiogram a ONO SE TO POVEDLO :grinning: Mám ohromnou radost,sice je to jen krůček po krůčku,ale zatím díkybohu úspěch.Tak pokud se během zítřka nic nepokazí(což by podle embryoložky nemělo),jedeme v pondělí ráno na ET.Tak nevěš hlavu,vždycky je naděje-i s 1 folíkem :wink: Moc Ti držím palečky,aby se i vám zadařilo!! :wink: :slight_smile:
20. dub 2013 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@megie4 Tak to je skvělé...Mám za tebe velikou radost. Držím pěstičky ať se embrijko krásně uhnízdí... a jsou //
20. dub 2013 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielapro Děkuju :slight_smile: snad jsem zvedla trošku náladu i Tobě-chtěla jsem Ti hlavně říct,že ještě není ani u Tebe nic ztracené,když jsme na tom v podstatě stejně. :wink:
20. dub 2013 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav kolikatý den stimuluješ? já píchám gonal a bolí mě od druhého dne stále už dnes 7 den...ale je to bolest co se dá vydržet
20. dub 2013 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megie4 vidíš jaký je jeden bojovníček šikulka:slight_smile:, držím pěstičky
20. dub 2013 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@megie4 Horší je, že přítel má odedneška horečky... Nevím zda může v této situaci dát sperma... :frowning2:
20. dub 2013 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielapro asi budeš mít nejjistější zavolat do CARU a zeptat se tam, pokud to jde o víkendu, a oni ti to řeknou...
20. dub 2013 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek