• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

8. června 2014 
@darkwitch kolikaty jsi dnes den od ET? :wink:
20. dub 2013 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raaaadka ubrečeně :grinning: ale podle příznaků bych to nepoznala... teda jen podle toho příznaku, že v tuhle dobu by mi po transferu už normálně začínala ms, která se zatím nehlásím... jinak žádné příznaky nemám, občas mě zabolí břicho, ale to dělá i před ms...
20. dub 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go 12.den
20. dub 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go a děkuju :slight_smile: jsem z toho pořád v šoku i když jsem si myslela, že to vyšlo, ale to jsem si říkala už tolikrát předtím :grinning:
20. dub 2013 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@darkwitch je , Ty jsi vydrzela dlouho :slight_smile:
20. dub 2013 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch
Tos nám zase dala naději!!!! Povídej mi ještě o tom, jak nemáš žádné příznaky, prosím!!!! :slight_smile:
20. dub 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dny kdy jsem zběsile testovala, jsou pryč :grinning: jak sem psala, nikdy jsem tam dvě neměla a přesto jsem těhu už byla, ta mi přišlo zbytečné testovat moc brzo :slight_smile:
20. dub 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch
A jak to, že jsis myslela, že to vyšlo??? Když nemáš příznaky?
20. dub 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch ale jsi dobra, ze jsi vydrzela. Ja si vzdy rikam, ze vydrzim alespon do 10dne a nevydrzim :wink:
20. dub 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go
Vidíš 12. Den a slabá čárka na testu, to fakt nemá smysl teď testovat, pokud nechceš mít ještě větší nervy.
20. dub 2013 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@raaaadka protože jinak už bych dneska špinila na ms :grinning: no spíš už bych ji měla :grinning: po transferu vždycky dojde dřív
20. dub 2013 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch
A cítila jsi nějak to zahnizďování?
20. dub 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. dub 2013 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raaaadka no trochu mas pravdu, mozna, ale podivej na to me minule album, 7 den uz tam byl :unamused: . Kdy to das Ty? :wink:
20. dub 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raaaadka asi ani ne...
20. dub 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@darkwitch moc blahopřeji. můžu se zeptat,jakou jsi měla hodnotu nk buněk ?
20. dub 2013 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go
No ale minule bylo minule, teď to může být jinak, podívej, kdyby darkwitch testovala 7. Den, ještě by tam nic neměla. :wink: vydrž ještě.
20. dub 2013 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pistalinda35 zeptat se můžeš, ale já fakt nevím, protože je to tři roky co jsem byla na imunologii, kde mi říkali tu zvýšenou hodnotu NK buněk... ted jsem byla v Plzni a tam to dělají trochu jinak...
20. dub 2013 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1miska aha, tak to my také nedělali, já chodím na obilňák, také jsem zaměstnanec fn Brno tak jsme šli na první pokus tam a zatím jsem v rámci možností spokojená
20. dub 2013 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Měla bych se zvednout a jít něco dělat... uvařit uklidit, ale nic se mi nechce, tak to asi ještě chvíli počká :grinning: jsem si pozvala návštěvu abych nebyla sama doma až budu nervní před testem nebo po testu :grinning:
20. dub 2013 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch teď už jen odpočívej :slight_smile: a užívej si //
20. dub 2013 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pistalinda35 no budou to muset vydržet... naštěstí je znám takže vím, že to přežijou :grinning:
20. dub 2013 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raaaadka ja vim, jeste to zkusim zitra a pozitri, ale..... :unamused:
20. dub 2013 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go stejne tak nemusim nic znamenat i to, ze je test negativni :slight_smile: Moje mamka ma znamou, ktera mela negativni test a na krev si sla nechat prakticky jen potvrdit, ze se to nepovedlo a ejhle...bylo to tam :slight_smile: Takze hlavne neprestavat doufat, nadeje umira vzdy posledni! :slight_smile:
20. dub 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@go nemusíš to mít stejné, ono se to embryjko může uchytit pokaždé jindy, tělo může reagovat jiným množstvím vyplavených hormonů...
20. dub 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ewik84 :slight_smile:mas pravdu. Manzelka od meho bratranka take mela negativni testy a jela jen na kontrolni krev, ze nic a dnes ma z IVF 12leta dvojcata :slight_smile: Bohuzel ja u sebe na takove nahody neverim :frowning2: Jak se citis Ty?
20. dub 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch to zni rozumne, asi mas pravdu :slight_smile: Dekuji za povzbuzeni :slight_smile:
20. dub 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go je mi dobre. Kazdym dnem lepe. Tak nevim, jestli je to dobre nebo spatne, kdyz doktorka rikala, ze se mi asi pritizi. Ale snazim se nenervovat. Bud to proste dopadlo a nebo ne :slight_smile: JInak moznost proste neni :grinning: Ted si uzivam toho, ze jsem doma a ze o me manzel hezky pecuje :slight_smile: Testovat chci az za tech 14 dni. Pokud driv neprijde MS. I kdyz...premyslela jsem i nad tim, ze kdyz se jim to u me nepovedlo odsat vsechno, tak jestli neni mozne, ze by se stalo, ze bych to z tech zbylych dostala a i pres to byla v tom. Uvidime :slight_smile:
20. dub 2013 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ewik84 v kazdem pripade moc drzim pesti a preji hodne stesti :slight_smile: Ja uz mam silenou migrenu, kterou mam vzdy 3 pred menzes, tak to uz je asi jasne :frowning2:
20. dub 2013 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alba1 dneska 11 den a test bílej :frowning2:
může se to jeste zmenit?
20. dub 2013 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek