• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

8. června 2014 
@go A za co 70?
Já už jsem skončila, doufám. Teď se budu věnovat zahradě a čekat, že to přijde nějak samo, když na to nebudu myslet.:slight_smile:
22. dub 2013 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megie4 já si připadám jako cvok a ještě nemám ani po odběru vajíček, to bude u nás normální:slight_smile:
22. dub 2013 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go No ještě jeden testík bych zkusila ten 12. den. :slight_smile:
Já taky nebyla u astrologa, nikdy. Jen mě to napadlo. Někomu by to možná pomohlo.
22. dub 2013 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raaaadka Rado radši si kup ještě jinej,nějakej desitkovej....dr z Genetu mi říkala ze není uplne přesnýa ze důležitá je krev,ze na tom testu to být nemusí a tehu budeš
@danielapro to je mi líto...Hele ta sliznice ještě dost povyroste nez bude zahnizdeni ja také.měla přimo pri iui výšku 7mma dle dr. to stačilo...držím pěsti třeba to klapne
@go ale prd čeká.....ted už.budes utrácet jen.za tehu test na potvrzení // :slight_smile:
22. dub 2013 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky, našla som výpočet týždňov tehotenstva podľa termínu odberu vajíčok...je to ale v angličtine...Do okienok je potrebné vyplniť termín OPU http://www.ivf.ca/duedate.php
táto stránka je zas...ako vyzerá miminko po týždňoch :slight_smile: http://3dpregnancy.parentsconnect.com/calendar/1-week-pregnant.html
22. dub 2013 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@raaaadka a vís ze se máš šetřit,netahat nic tezkyho a ne ze budeš pracovat na zahradě a testovat máš 14.den....takže kdyztak nehazej flintu do žita 12.den a testni i 14 den a na tu krev si Určo dojdi a @go pro tebe to platí taky :sunglasses: ....sama víš ze e vždy se podobná situace vyvíjí stejně takže dej //čas
22. dub 2013 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@irisi
No děkuji, já ještě netestovala. Nechám to na středu, jestli to vydržím. Myslela jsem, že ten test z gennetu je něco lepšího, vzhledem k tomu balení v krabičce, ale je pravda, že jsem ho ještě ani neprohlížela. :slight_smile: Kolik mají ty citlivé testy? Zkusím se podívat, jak je na tom.
22. dub 2013 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alba1 Ahojky,tak jak ti dopadla včerejší krvi? Držím pěsti a myslím na tebe
22. dub 2013 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
je normální, že si dnes připadám jako když začíná nějaká viróza, unavená, zimomřivá, bolavá a mám trochu rýmu, ale bez teploty, může to být od té stimulace???
22. dub 2013 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mardusenka30
Spíš na tebe něco leze.
22. dub 2013 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raaaadka tak to je před odběrem dost nemilé:frowning2:
22. dub 2013 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslílm, že to ničemu nevadí. Bude to třeba rýma nebo taky nic.
22. dub 2013 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mardusenka30 neberes prednison? Mě takto oslabil imunitu ze jsem po 35 od nej chytla virozu :frowning2: a @pistalinda to měla před OPU a ustala to.....tak neboj bude to dobrý,jen se opatruj a nasad opatření....cajicky,zázvor apod.
22. dub 2013 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, jak jste se cítily po gonalu. Já jsem včera bodla gonal prvně a dneska cítím podbřišek - slabě, jako na mrchu. Že by to už bylo z toho gonalu? :slight_smile:
22. dub 2013 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav prej jist hodne bílkovin ja sem jela dvakrát i na kapačku
22. dub 2013 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irisi neberu, myslím, že to mám spíš od nervů a možná trochu alergii jak vše kvete, včera jsme byli v přírodě a navíc jsem od 3 hod vzhůru kvůli bolesti břicha, jsem holt nerváček:frowning2:
22. dub 2013 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinafox jj z gonalu mě to také tak bolelo od druhého dne...
22. dub 2013 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mardusenka30 díky za odpověď :slight_smile: nečekala jsem s tím gonalem takový fofr :grinning:
22. dub 2013 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mardusenka30 to vypadá na unavu :slight_smile:.....pěkně odpocivej,nenervuj se a vyhybej se všem bacilum...ja se takto stranila uz při stimulaci všem chrchlajicim a prskajicim.....a stejně jsem po et byla nachcipana se zvýšenou teplotou kašlem a rýmou... A // tam jsou :wink:
22. dub 2013 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irisi jj jaro moc svádí k tomu jít ven a přece jenom zem se ještě ze zimy nevzpamatovala...
22. dub 2013 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@raaaadka jo hledala jsem tebe!!! A ty nikde :wink:
22. dub 2013 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dada074 Já jsem v práci. :slight_smile:
22. dub 2013 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dada074 A jak se cítíš? Vůbec nevím, kolikatý jsi den po ET a máš //? :wink:
22. dub 2013 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raaaadka Tak se hlásím. Včera 12 den po ET jsem dělala první test a mohu říct že // tam byly jen při notné dávce optimismu, ale viděl to tak i muž tak nezbývá než doufat. Zítra jdu na krev. Chodím do gennetu, takže ve středu by mělo být jasno. Mám břicho jak pátrací balon, citlivá prsa a jinak jsem celá průtokový ohřívač. Snažím se, ale moc nedoufat abych nebyla moc zklamaná. Po prvním IVF by to bylo asi velké štěstí.
Jinak všem dvoučárkovým gratuluji a ostatním spolubojovnivím držím palce ;) :D
22. dub 2013 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@danielapro Och och, držím palce aby další pokus vyšel líp. :wink: ale nezoufej příště už budou vědět, že tě maj pořádně nadopovat a vše dobře dopadne.
22. dub 2013 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raloj No moooooc gratuluju, už jsem ani nedoufala, že napíšeš pozitivní zprávy. Je to super, mám pocit, jako bych ty dvě čárky na testu viděla u sebe. Velká radost. Drž se, ať to sílí a ve středu jsou tam dvě tlusté čáry. :slight_smile:
22. dub 2013 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raloj Od kdy máš citlivá prsa atd..????? :slight_smile:
22. dub 2013 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raaaadka Děkuji, ale myslím že zatím opravdu není k čemu. Kdyby se zadařilo čekalabych 12den dálnice a ne lehoulinký závan, ale pravda že mě těší alespoň ta naděje :slight_smile: CO ty? Už máš příznaky?
22. dub 2013 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raaaadka Nafouklá jsem od začátku, to bych přičetla těm lékům a prsa tak poslední 4dni.
22. dub 2013 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raloj
No tak to koukám jako blázen, ono nebude zase tak ojedinělé ta ještě slabá čárka na testu 12. den.
To už jsi asi 3. tady v diskusi, komu to tak trvalo. Ale velké naděje si nedělám. Mě prsa nebolí. Ale ještě pořád doufám, že třeba budu příjemně překvapená. :slight_smile: Já bych se asi radostí zbláznila. Včera už jsem to odpískala a dnes zase doufám.
22. dub 2013 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek