IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

lussi
22. dub 2013

@go Reni a kontrolu štítky ti dělali kdy?Nevím jestli jsem se Tě na to už neptala.....

@kolino my si řekli, že budeme mít raději dvě, tři, čtyři najednou, než žádné, takže rozhodování bylo jednoduché (Podotýkám,že hlídání u nás moc neexistuje, celá rodina, moje i manželova bydlí 400 km od nás, takže už jsme dopředu věděli, že budeme na všechno sami🙂 ) Teď si nechám zavést jenom jedno a jestli se nazadaří, tak další pokusy už zase 2 😉

kolino
22. dub 2013

@lucik1986
@1miska
no jelikož my se snažíme o mimi 5let tak nějak ty dvojčátka bych brala 🙂 ale uvidím jak v pátek v den transferu co mi k tomu řeknou. můj doktor řekl ,že u prvního pokusu ivf se přiklání k 1 zavedení ,ale my finančně by jsme do toho nešli dřív jak za rok, protože už tak jsme si brali půjčku od našich na tento pokus.

1miska
22. dub 2013

@kolino a taky jsem se rozhodovala podle toho, ze když si v prvních dvou cyklech nechas dat jen jedno, pojistovna hradi 4 cykly (když vic tak hradi jen 3 cykly) a rikala jsem si, co když to nevyjde a budeme se snazit dlouho - at mam zadni vratka otevrena 🙂

go
22. dub 2013

@1miska uprimne moc o tom nevim, ale vzhledem k veku nechceme nic riskovat. Planuji ted v cervnu dalsi IVF, doufam, ze uz budu moci a nechat udelat PGD u petidennich embryjek, tzn.zavadet o mesic pozdeji. Reaguji dobre , mam vzdy 10-12 vajicek, z toho cca 6 embryjek, ale asi nebudou v poradku, kdyz se neuchyti. Pokud nebudou vysledky PGD v poradku zacnu asi , i kdyz nerada uvazovat o darovanych vajickach. Uvidime co na to Mudr. Koudelka 🙂

1miska
22. dub 2013

@go jsem zvedava, jak se ti Koudelka bude libit, je to hroznej sympoš 🙂 takovej mazel 🙂 a na kdy te objednali?

go
22. dub 2013

@lussi v lednu a ted v breznu, mam ji v poradku. Je to proste asi starim. Pry reaguji krasne na stimulku a embrya jsou taky pekna, sliznice vice jak 12mm, takze asi ty vajicka uz budou nic moc ☹ Jojo, nemela jsem tak dlouho cekat a honit se za praci ☹

1miska
22. dub 2013

https://www.modrykonik.cz/fotoblog/bellka/?post... tady je krasne napsano jaky zázraky se deji..... když jsem to cetla poprvé, oko mi nezustalo suche, když podruhe taky ne - krasne popsana cesta za vytouzenym stestim a pomohla jim k tomu minimalka v Reprofitu 🙂

go
22. dub 2013

@1miska zjistila jsem , ze nase vydavatelstvi je partnerem toho seminare co bude v cervnu, tak jsem mu to napsala a on hned odpovedel, ze nas vezme kdykoliv po 16.00 v utery nebo ve stredu, at si napisu kdy chci. Mam radost, nova energie, moc se na nej tesim 🙂

1miska
22. dub 2013

@go 😀

irisi
22. dub 2013

@alba1 ano byl na M/T,bohužel nic nenašli ☹
@go No možná,moc bych si dvojcatka přála 😵 .....určitě po třech menses můžeš.....prosim netahej nic těžkého ☹,ještě šetři
@kolino my dali dvě a jiná variantanebyla,poslední pokus,chtěli bychom klidně i trojcata 😀.....v centru nas dr. Spis tlačila pouze do jednoho

go
22. dub 2013

@irisi ja bych take brala dvojcatka a moc , moc rada. Hm, nemela jsem nic tahat, hrozne se me nafouklo a mam bolesti 😒 Budou to tedy dva menzes a treti uz bych chtela stimulovat 🙂 . Uz jsi ve sve postylce? 🙂

ewik84
22. dub 2013

@kolino já mám teď první pokus IVF, takže jsem si nechala dát jedno. Pokud to nevyjde, tak při druhém dám taky jedno. a Pokud by ani to nevyšlo, další dva pokusy už bych dala dvě 🙂 Ale taky jsem dlouho přemýšlela. Při OPU jsem měla 13 vajíček a v noci po OPU se mi zdálo, že mi zavedli 13 embrií a všechna se chytla a já měla 13 dětí najednou 😀

ratatooy
22. dub 2013

@nikolav to poznaš uplne jednoduše i při mirnym ohss je to taková bolest jak kdybys mela zlomeny všechny žebra a nemužeš se ani hnout

ewik84
22. dub 2013

@mardusenka30 Vajíčka určitě budou 🙂 Mě jich odsáli 13 a vajíčka byla ve všech a jen dvě byla nezralá. Takže se neboj. Hoď se do klidu. To je strašně důležité 😉

mardusenka30
22. dub 2013

@ewik84 snažím, se dnes jsem píchla poslední gonal a piju vodu jako duha, ted relaxuju na balkoně a břicho také povolilo🙂 tak je to fajn, rozhodla jsem se žít ze dne na den🙂a tobě držím palečky i bojovníčkovi🙂

ewik84
22. dub 2013

@mardusenka30 kdyby by bylo fakt spatne, jako bylo pred OPU me, tak si kup ten Nutridink, jak holky radily. Strasne se mi po nem ulevilo. A to jsem ho nevypila ani cely. 🙂 Me pred odberem dve noci po sobe bylo zle i od zaludku a predstava, ze bych mela neco jist me desila. Ale nutridrink mi i chutnal 🙂 A posleni gonal? To uz budes mit OPU kazdym dnem, vid? Budu na tebe myslet. A hlavne se fakt niceho neboj. Narkoza je v pohode. Me to pichali do zily. Odpovedela jsem jim na dve otazky a byla jsem tuha 😀 Zdalo se mi, ze pecu modry dort na krtiny 😀 A pak jsem se najednou vzbudila na pokoji a premyslela jsem, jestli jsem vubec nekde byla. To ze jo mi dokazovala jen zalepena ruka po vpichu 😀 Tak jsem se otocila a spala dal. KOnecne po tech dvou probdelych nocich poradny spanek.

vendysch
22. dub 2013

@kolino
Já bych se rozhodovala taky podle toho, zda má Tvoje centrum dobré výsledky z KETu - náš CAR nic moc - úspěšnost těhu snad jen 10% - říkala doktorka a 50% z embryí prý přežije rozmražení. No myslím, že u těch 50% si hodně přidali - bavila jsem se s dalšíma 2 maminama a všem se nám embrya (krásné morulky) po rozmražení rozpadly - úplně všechny. Byli jsme tehdy strašně zklamaní. Podezřívám CAR, že jsou hodně pozadu, co se týká technologie zamražení.... 😠 ve srovnání se statistikama úspěšnosti jiných center.Takže tím chci říct, že i tohle je důležité při rozhodování. Věřit, že ti zamražením CAR zbylá embrya nezničí.

irisi
22. dub 2013

@go ano už.ležím,dostala jsem od manžela večeři do postele a právě jsem zavedla utros 🙂....Hele a není to znamení?ze.by tak bylo tohle tahání by se mu nelibilo?

ratatooy
22. dub 2013

@vendysch no ja se nekde četla že morulky se při rozmraženi rady rozpadaji,ja čekala že nam taky nepřežije aspon jedno bala sem se dvojčat a přežily obe tak sme šuply teda dve

ratatooy
22. dub 2013

@vendysch ale je fakt že naš car je po 3 letech s mražením zas uplne nekde jinde maji uplne jinou technologii a lze mrazit už i po jednom embryu před 3 rokama se muselo nejmin po dvou

mardusenka30
22. dub 2013

@ewik84 jj asi ho preventivně koupím taky, určitě mi neublíží, ani tak se nebojím narkózy jako toho, aby se spojilo co má, manžel je od operace varikokely teprve dva měsíce, tak aby se našel i u něho bojovník...ale co už co mám v osudu to bude a hotovo šmytec🙂 to je pěkný šmoulový sen🙂 mě se nedávno zdálo, že nám v akváriu plave varan a leze mi do postele🙂))tak uvidím co se mi bude zdát ve středu🙂 také dáme jen jedno i když mě ty dvojčátka hlavou chodí tam i zpět. Ale já bych je nedonosila a zbytečně sebe i je vystavovala rizikům☹

vendysch
22. dub 2013

Holky, jsem 7. den po ET a zatím mrcha nedorazila, asi kvůli Utrouše, protože těhotenství moc nevěřím. Ale chtěla jsem se zeptat - napadá mě, že stejně je testování nejpřesnější z krve, tak jestli koncem týdne nezajít přímo ke gyndaři na krev 😉 - pokud by neřekl že je to nesmyslně brzo 😢 Do CAR jsem na krev objednaná až příští týden a mám to hodinu cesty autem, takže bych jednak ušetřila a jednak nemusela tak dlouho čekat 😀
Zkoušeli jste to některá jít na krev dříve než řekl CAR?

go
22. dub 2013

@irisi je a je ti lepe? Odpocivej a opatruj dvojcatka🙂. Krasne by to bylo, byt to nejake znameni, ale ja uz na zazraky neverim ☹

ewik84
22. dub 2013

@mardusenka30 na oplodneni staci jedno vajicko a jedna spermie 🙂 Takze verim tomu, ze i u vas to bude dobre 🙂

ratatooy
22. dub 2013

@vendysch ja sem šla protože sem krvácela lehce,takže 14den po et hcg 303 18den už 1600

gabaki
22. dub 2013

@vendysch ahoj, u nás v CAR si ma zavolali na 9.ty deň a teraz idem na 14.ty ( bežne to je 10 a 14, ale mne to vychádzalo na víkend, tak ma volali skôr) Záleží asi aj na tom, koľko dňové embryá Ti zavádzali. Ja som mala 5 dňové (blastocysty).

mardusenka30
22. dub 2013

@ewik84 díky, budu informovat🙂

vendysch
22. dub 2013

@gabaki Aha - tak to vychází - já mám nemám prodlouženou kultivaci, takže mě objednali až na 13. den (nakonec to vyšlo na 14. pondělní) a ne na 10. den. V pátek u gyndaře bych to měla 11 den po ET, bez PK, tak to se mnou asi gyndař vyrazí dveře, že je to brzo 😢 A vůbec, asi by mě poslal na kontrolu stejně do CAR, že? Když mě už se tam tak nechce....jezdili jsme tam teď neustále v podstatě s malou přestávkou 6 měsíců, než jsme se přes různé problémy a dokonce i chyby CARu dopracovali k ET, bylo to už o nervy a o výpověď v mém zaměstnání...nakonec jsme to s manžou prostě už jen chtěli mít za sebou a o IVF už radši nikdy neslyšet.....

darkwitch
22. dub 2013

@irisi utroš jím, krvacím víc než při normální ms... a moje hodnota Hcg je jen 195IU 14 den od KET, takže tvoje je fakt krásná 😉

raaaadka
22. dub 2013

@go
Tak my dvě budeme asi stejný. Já teď opet navozila 20 koleček hlíny. 🙂 manžel zase, jdi si udělat test a já na co, škoda testu.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru