IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

sasanka033
26. dub 2013

@malinka_02 btw ty kecy o tom, ze mas dost casu, to bych vrazdila!!! radim to na stejnou uroven jako pindy, ze se mas uklidnit, nestresovat se, nemyslet na to a ze to prijde samo. 🙂

raaaadka
26. dub 2013

@sasanka033 A nejvíc bodů dávám tomu "nemyslet na to" a jak se to teda dělá. Jak si přeprogramovat mozek? Má někdo návod?? 😒

sasanka033
26. dub 2013

@raaaadka ja mam - lobotomie. jenze to uz by se mnou pritel asi nechtel nic mit🙂

raaaadka
26. dub 2013

Co je to lobotomie?

sasanka033
26. dub 2013

@raaaadka ty jsi psala o tom spineni? pac ja dneska zacla spinit a prej mam utros dobrat, coz myslim vychazi do zejtra do rana. no ale to spineni je fakt divny spineni. takovy...no..skoro sedohnedy:/

sasanka033
26. dub 2013

@raaaadka cituji: operativní neurochirurgický zákrok, při kterém jsou přerušena nervová vlákna spojující mozkový lalok s ostatními částmi mozku. 🙂)))
videla jsi prelet nad kukaccim hnizdem? tam to bylo🙂

sasanka033
26. dub 2013

@ewik84 ahoj, ted koukam na tvoje snehobilo. tak to rozhodne jeste nevzdavat!!! ja to rikam furt, ze nas zensky ta zvedavost jednou zabije🙂 tady na konikovi jednoznacne vyslo, ze rozhoduje nejdriv den 12. takze drzim palce! 🙂

janinafox
26. dub 2013

Ahoj holky, tak dneska jsem byla na první kontrole. Další jdu v úterý a v pátek či sobotu možná OPU. Reakce na stimulku je prý normální, sliznice dobrá (asi 9,5 mm), folíků nějakých schopných prý bude kolem deseti určitě. Říkal že je to dobrý, jednotky gonalu mi nechal na 225, v úterý se dozvím víc co a jak dál. 🙂

raaaadka
26. dub 2013

@sasanka033 Jo ahá, tak to máš pravdu, to jediný by mohlo zabrat. Jinak fakt nevím. 🙂 Já to naštěstí s nikým nějak neřeším, s jednou kámoškou, která taky chce otěhotnět, a to je vše. Jsme jak dva blázni, ta zas řeší, že s ní přítel málo spí. 🙂 Objednala mu nějaký prášky- vitamíny,aby měl chuť na sex. Jo holky, jsou to starosti.

sasanka033
26. dub 2013

@janinafox ahoj, no parada!🙂 a jak ti je? neboli bricho?

sasanka033
26. dub 2013

@raaaadka vitaminy na chut na sex?🙂 tak to jsem zvedava, esli to zabere, dej pak vedet, kamaradka ma stejnej problem, ale myslim, ze by mu to musela tajne sypat do piti🙂))

irisi
26. dub 2013

@akashka také nevím když nemáš transfer.... možná proto, že ti chce hlídat i luteální fázi, aby jsi nezačala vlivem všech těch předchozích hormonů hned menstrouvat a rozhodit si cyklus, takhle by byl , přeci jenom přibližně stejný jako běžný ... třeba je to předpříprava na další

sasanka033
26. dub 2013

@raaaadka hele radus a ty uz zadnej dalsi pokus nechces?

janinafox
26. dub 2013

@sasanka033 taky mám po dnešní kontrole dobrou náladu, já vím že tohle ještě nic neznamená, ale aspoň nějak reaguju a udělalo mi to radost, dr. byl taky dneska jak sluníčko, je hrozně v pohodě 🙂
díky za optání, břicho trošku cítím - lehce jako když má přijít mrcha, trošku takový tlak, ale nic výraznýho, čekala jsem že to bude horší - no to asi přijde 😀 akorát mně se nezdálo že bych byla nějaká "balonkovitá" tak jsem se ptala manži, říkal že možná trošku víc než obvyklý "špek", tak se aspoň můžu pořádně najíst a svádět to na stimulku kdyžtak 😅

sasanka033
26. dub 2013

@janinafox ja bych teda rekla, ze to znamena hodne, pokud jsi mela horm.profil ok, tak neni duvod, aby v tech folikach nebyly krasny zdravy vajicka🙂 a deset je podle me tak akorat. nebudes mit OHSS a zaroven budes mit mrazacky🙂
a jinak to nafouknuti ma kazda jinak...dle poctu a velikosti foliku a taky proste podle reakce na hormony no...
a dej si na co mas chut, na omezovani je casu dost🙂

sasanka033
26. dub 2013

holky, prosimvas, pujde nekdo s dubnovym neuspechem do KETu? nechci v tom byt sama...nebo si mam najit jine tema? je asi fakt, ze tehulky se odsud presunou jinam a my, co nemame // pujdeme kam?🙂

mardusenka30
26. dub 2013

@janinafox
@janinafox také mi kontroly většinou zvedly náladu, šla jsem tam stažená jako před zkouškou a odcházela klidná a uvolněná s dobrýma zprávama, jsi šikovná, tak pokračuj takhle dál🙂

irisi
26. dub 2013

@samanta001 jsi těhu 😵 😵 😵 😵 😵 potichu gratuluju.... je jedno jak bylo předchozí pokaždy je to jinačí

dada074
autor
26. dub 2013

@janinafox tak gratuluji,to je pěkný výkon.

ewik84
26. dub 2013

@sasanka033 nevzdavam, spis si vycitam tu moji zvedavost, ze jsem do toho sla driv 🙂 Budu znova testovat v utery, to budu 14 den po ET.

dada074
autor
26. dub 2013

@samanta001 viděla bych to na těhotenství 😀 pokaždé je to jinak.

sasanka033
26. dub 2013

@ewik84 jsme tady vsechny stejny!🙂)

dada074
autor
26. dub 2013

@sasanka033 nic si nehledej a zůstaň tu,prostě nikam nechoď,vždyť jsou tu i takové co ještě nezačali stimulovat a předpokládám,že první kdo nás opustí budou těhule 😢

mardusenka30
26. dub 2013

@sasanka033 přesně tak, zůstaň tam kde ti je fajn

janinafox
26. dub 2013

@dada074
@mardusenka30
@sasanka033

holky moc děkuju 🙂 Když mi brali (zač. roku) krev v caru tak dr. říkal že jsou všechny hodnoty ok, jen kdysi u mýho gyn. když jsem vůbec začínala řešit to že se nedaří, tak že prý se mi netvoří hormon žlutého tělíska (ale to bylo před 2 rokama) ale zas na to jsou pak ty další injekce, tak si říkám že "to bude dobrý"...
jo a s tím baštěním - včera jsem se zas rozvalila na lehátko, manža mi ještě přinesl malej pytlík brambůrků - no co si myslíte - sežrala jsem ho 😀 a vůbec mě to nemrzí 😅 a pokecali jsme se sousedem a zval nás na sobotu na grilování... takže se fakt v jídle teď nehlídam...
no fakt mam dobrou náladu dneska 🙂

mardusenka30
26. dub 2013

@ewik84 držím ti palečky až v úterý tak nepředbíhej🙂na starosti času dosti

mardusenka30
26. dub 2013

@janinafox co si tělo žádá to má dostat🙂

samanta001
26. dub 2013

@dada074
@irisi děkuji za optimistické odpovědi 🙂 v pondělí jdu na krev tak to bude ještě dlouhý víkend čekánní 🙂

dada074
autor
26. dub 2013

@janinafox to víš nejlepší je se pořádně nacpat,já jsem sice váhu řešila hned po prvním pokusu,přibrala jsem 4 kg,shodila to a při dalším pokusu bylo na hoře 6.To už jsem se na to vykašlala.A u toho 6 pokusu jsem měla neuvěřitelných 74 a to z 61,ale půl roku po porodu jsem byla na své váze.Takže to neřeš a pořádně se nacpi.

sasanka033
26. dub 2013

@dada074
@mardusenka30
asi mate pravdu🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru