• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

8. června 2014 
@sasanka033 No já chtěla po OPU jet na koníky, ale manžel mi to zatrhl :grinning: mě bylo celkem dobře. Jen to břicho mě bolí. Ale pak jsem musela jít ležet a spat. Manžel mě chodil furt kontrolovat. No co se dá dělat. Hold na koníky půjdeme jindy. A doktor mi řekl, že je to pravděpodobné datum. Ale, že ještě jak si budu volat tak mi to řeknou s jistotou a v kolik hodin.
27. dub 2013 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav budeš volat teda až v pondělí?
27. dub 2013 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi no ja jsem snad uz preklenula plac a hlavne prisla i pres utros ms, takze jsem volala do caru a 10.-12 DC se mam objednat na UTZ, protoze chci jeste tento cyklus stihnout KET. mame jedinyho nanucka, tak se budeme modlit, at zvladne rozmrazovani. ale netusim, kterej den cyklu se KET vlastne dela a ani jestli me budou nejak stimulovat, byla bych rada, kdyby to slo i bez toho.
jinak s tim prepisovanim to chapu, taky se mi obcas neco zadari, chvili na to koukam a pak to radsi smazu:slight_smile:)
27. dub 2013 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi Prostě mi je v CARu nenapsali,ani minule.Když jsem se jich teď znovu ptala,jestli to opravdu není možné a proč,řekli mi,že je dříve psali normálně,ale,že na ně pak vlítla sociálka a tak je teď píšou až po potvrzeném těhu.Přitom to teda nechápu,když prvních 14 dní platí zaměstnavatel.Ale co,mám se snima dohadovat?To je o ničem a já to nějak vydržím. :confounded: :sweat_smile:
27. dub 2013 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav neboj přestane, myslím, že by to mělo zeslabovat do 3 dnů, mnou se neřiď já už mám prý mírný náběh na hyperstimulák...
27. dub 2013 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megie4 Buď ráda, že to neznáš. Já měla 20 folikulů a to pěkně bolelo už. A kord dnes ráno. To jsem myslela, že polezu po zdi. No a ve výsledku jsem teda lezla jen bolestí po zemi. Ale teď už je lépe jak mi to odsáli. Ale bolí to ještě teď. Necháme si zavést jen jedno. A co zbude, což doufám, že ano, tak necháme zamrazit.
27. dub 2013 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nikolav jsi prdla, koukej lezet, konici pockaj:slight_smile: este ze mas rozumnyho muze!:slight_smile:))
jasne, takze bude PK, protoze to vypada dobre:slight_smile: a kdy mas volat poprve?
27. dub 2013 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi Jo jo budu volat až v pondělí. Zítra bych se stejně dozvěděla kolik se jich oplodnilo. A tak zavolám až v pondělí.
27. dub 2013 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav Tak ať jich je co nejvíc těch bojovnejch!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mardusenka30 Je možné, že taky budu mít mírný, ale to prý nevadí. Ale co teď mě bolí všechno. Tak snad to bude jen slábnout.
27. dub 2013 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 Říkal doktor, že můžu zavolat i zítra, ale volat nebudu zavolám až v pondělí. A mohu volat každý den. No taky si říkám, že k něčemu to je. A doufám, že to bude dobrý a vyjde ta PK a bude to dobré. Teď už je to na bojovníčcích.
27. dub 2013 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 mě vycházel KET vždycky na 19. den cyklu, 12. den mi vždy jen zkontrolovali sliznici a šlo se na věc. Ani jsem nebrala žádné léky, jen jsem zobala listovku a po KETU mi nasadili utroš a prednison (preventivně) Doufám, že ten pláč byl na dlouhou dobu poslední. U mě je to něco jiného, já už jednoho drobka mám, takže to neberu tak tragicky, když se člověk snaží o první tak je to hodně těžké, na ta muka fakt nikdy nezapomenu.

@megie4 tak to čumim, to je teda debilní:frowning2: Jasný, taky bych se nedohadovala, byla bych ráda, že mi vůbec nějakou neschopenku dali :sunglasses:
27. dub 2013 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megie4 V to doufám. Obdivuji ty, které třeba IVF podstupují několikrát!
27. dub 2013 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mardusenka30 tak to bylo i u nas manža taky nevěřil
27. dub 2013 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nikolav bezva:slight_smile: tak si hezky odpocin, to bricho snad brzy prejde...jak tu nekdo rikal, trva to tak ty tri dny.
27. dub 2013 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav to je dobrý nácvik na porod :grinning: V pondělí očekávám jedině samé dobré zprávy, tzn. spoustu kvalitních embryjek :wink:
27. dub 2013 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megie4 jo cejtila přesne,sem si řikala že to neni možny že takhle přesne začinaji být potom cítit pohyby
27. dub 2013 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dada074 jj ja už ted začinam otýkat z toho tepla
27. dub 2013 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi aha, dekuju a proc zrovna 19.den? co se tam od ovulace sleduje?
jojo, je to psychicky hodne narocny, ale cas pomuze, dulezity je se zabavit a nasbirat sily na dalsi pokusy.
27. dub 2013 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ratatooy no hezký a do Vánoc daleko co? :grinning: Ne vážně, je to hnus.
27. dub 2013 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi no práve cely leto před nama
27. dub 2013 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megie4 vidis!!! simrani je dobry znameni!!! jak pise ratatooy!:slight_smile:
27. dub 2013 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ratatooy ale jinak je plný elánu na druhý pokus:slight_smile: jen nevím kdo z nás to podstoupí:slight_smile:
27. dub 2013 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ratatooy díky :grinning: musím říct,že jsi mi hooooooodně zvedla náladu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2013 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sasanka033 já myslím, že sledují sliznici, aby byla dost vysoko a embryjko se mělo kam zahnízdit, ten den KETu je podle mě dost individuální. U mě je to např. takto..Já ovuluju nějak kolem 12 dc, kdybych otěhotněla přirozeně, tak by vajíčko bylo v děloze právě nějak kolem toho 19 dc , tak tam v tu dobu dávají i to embryjko, aby se to co nejvíc přiblížilo přirozenému početí :slight_smile: Jo a před transferem píchají ještě Pregnyl nebo Ovitrrelle :slight_smile: Napsala jsem to jako dement, takže nevím jestli z toho budeš chytrá :grinning:
27. dub 2013 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megie4 jj souhlasím, říká se tomu "motýlci" nebo tak nějak :grinning:
27. dub 2013 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lussi napsala jsi to naprosto pochopitelne a navic este prubeh jak pres kopirak - ja mivam ovu taky tak, teda spis 13 DC, takze bych to mohla mit podobne. diky moc, jsme zas chytrejsi a lip se nam ted bude planovat:slight_smile: napr. jsme si vzali dovolenou, abychom oslavili vyroci a prodlouzili si vikend do svatku 8.5. a odjeli nekam treba na sumavu, proste do prirody a hle. hovno hovno, pac mi vychazi ten UTZ presne doprostred:slight_smile:)
27. dub 2013 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi To já taky.
27. dub 2013 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Budu ráda, když mě to přejde!!! Jsem hrozně vyčerpaná.
27. dub 2013 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 no tak to pojedete leda tak do prdele :grinning:
A já jdu teda taky, složit se na gauč a pustíme si nějaký dobrý film :slight_smile:
Hezký zbytek večera holky
27. dub 2013 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek