• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

8. června 2014 
autor
@ewik84 malinka má pravdu,příjemnější doktorku jsem nezažila a nejsou tam takové čekačky.
@malinka_02 další kontrolu máme zase v pátek,říkám si,že když to poroste jako do teď měli by mít kolem 16,to už by bylo slušný,no uvidíme.
30. dub 2013 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav to je super vysledek!
@ewik84 me se takhle blbe ptaji v CARu furt :-\
30. dub 2013 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dada074 oni rostou postupne no. Ja jdu taky v patek tak doufam ze budem obe uspesne..
30. dub 2013 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 že ta druhá právě úspěšně porodila, je to sice krásná zpráva, ale ne pro někoho, kdo potratil právě teď.
30. dub 2013 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ewik84
Já šla dnes do gennetu a hned mi nabídli další ivf, když si ho zaplatím. :slight_smile: tak jsem se smála, že fakt ne. :slight_smile:
Holky já nevím s tou laparkou, jestli na to jít, někdo tu psal, že po laparce měl poškozený i ten původně funkční vejcovod a to prý není žádná vyjímka. Co myslíte????
30. dub 2013 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raaaadka jo, to je preci jasny...
30. dub 2013 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@malinka_02 já včera říkala doktorovi, že kdybych měla náhodou jen 2 embryja, tak chci zavést obě, ať neplatím zbytečně kryo kvůli jednomu embryu, on na mě jestli jako chci dvojčata a já na to, že klidně,on se na mě podíval jak na dementa a že prej se budu divit, až předčasně porodím (mimochodem to je ten sám doktor co mi dával naposledy dvě embrya bez keců) Co mě kurde straší? :grinning:
30. dub 2013 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi co je to za idiota?
30. dub 2013 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 řekla bych, že velký idiot :grinning: Já si z těhle keců nic nedělám, ale být tam slabší povaha, tak si to snad i na místě rozmyslí :sunglasses: Oni maj padla v 3 a to měli ještě plnou čekárnu, tak byl zřejmě zpruzelý, že tam opět trčí dlouho :slight_smile:
30. dub 2013 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi mne tyhle kecy desne vytacej, ale v tu chvili jsem v takovym tom slusnackym soku, ze na to nejsem schopna zareagovat. pak vypadnu z ordinace a v tu chvili me napadne asi milion veci, kterych jsem na to mela odpovedet a nenechat si to libit. takze se vlastne naseru este vo to vic, ze jsem neschopna tyhle blby nejak asertivne poslat nekam:slight_smile:
30. dub 2013 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 tak to já bych si kolikrát nějraději nafackovala, že jsem nedržela papulu a nebyla radjěi zticha :grinning:
30. dub 2013 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dada074 tak to jsme na tom vlastně stejně.Já mám další UTZ ve čtvrtek.
30. dub 2013 v 15:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak jsem konecne doma. Jak me dneska prostourla, tak nez jsem dojela dom, tak se mi spustila klasicka MS.
30. dub 2013 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. dub 2013 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ewik84 tak já doufala a teď toto :unamused:
30. dub 2013 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033
@lussi no, tak hold za tri mesice zas :slight_smile:
30. dub 2013 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ewik84 asakra... :frowning2: je mi to lito
30. dub 2013 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ewik84 jo no, co naděláme :unamused: A statistiky jsu neúprosné, takže je jisté, že v tom nebudeš sama. Jeden za všechny, všichni za jednoho :grinning:
30. dub 2013 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, ja jsem se rozhodla, ze truchlit nebudu. Poplakala jsem si uz vcera. Ted si jdu najit nejakou zabavu, nez na to vlitnem zas. A rozhodla jsem se, ze jdu planovat letni dovolenou. Kterou si udelame jeste pred dalsim pokusem :slight_smile: A koupim k nasim na zahradu bazen. A priste, az zacnu stimulovat (coz bude cca v cervenci), tak si nahlasim nemocenskou k nasim a budu si uzivat. A pokud mi v pondeli v praci reknou, ze uz se mnou nepocitaji, tak taky brecet nebudu. Necham je, aby mne propustili s odstupnym a zacnu se konecne venovat tomu, co me bavi :slight_smile: A pristi tyden si vezmu dovolenou :grinning: Pojedem se podivat za nasi prvni neterinkou, ktera se narodila o 3 mesice driv.
30. dub 2013 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@ewik84 drzim ti palce, abys mela na tohle vsechno silu:slight_smile: je to rozhodne dobrej plan:slight_smile:
30. dub 2013 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lussi to jediny me uklidnuje. statistiky, ktery si porad snazim vymejslet:slight_smile:) a ze nebyla PK...a blabla. se z toho poseru.
30. dub 2013 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ewik84 Evi tak to má být, tenhle přístup , jedině tak se ten maraton za dítětem dá zvládnout :dizzy_face: A s tím bazénem jsi to vymyslela dobře :grinning: A a dovču byste chtěli kam? Já bych jela někam kde to žije, jedna pařba za druhou :grinning: :wink:
30. dub 2013 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a devcatka, mamatest po zaschnuti hazi duchy. Teda, alespon me. Na vcerejsim uz je krasne zreteny a dneska jsem si udelala jeste jeden pred tim, nez jsem sla do ordinace a opet tam byl duch.
30. dub 2013 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi Rekli jsme si, uz na zacatku roku, ze bychom chteli projet cast CR. Na kolech, vlakem, pesky... :slight_smile: Tak to zrealizujeme :slight_smile:
30. dub 2013 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lussi PS. Bazen koupim misto nasich mrazacku :grinning:
30. dub 2013 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 ty sasanko jedna :grinning: porodíš a pak se teprve posereš :grinning:
30. dub 2013 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ewik84 no jestě,aby ses v tom bazénu neplácala s bubnem :grinning: Je to zajímavé s těma testama, to ti povím, hoď je sem, musím se podívat :sunglasses: :slight_smile:
30. dub 2013 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ewik84 muj mamatest nikdy zadnyho ducha neukazal, ani po trech dnech suseni na parapetu!:slight_smile:))
zlato, zejtra je vysledek z krve, takze to teprve bude prukazny, no ne?
30. dub 2013 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi no ale aby mi nebylo sto, az se to povede!:slight_smile:))
30. dub 2013 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe, to je dobrý, já zhubla 2 kila od té doby, co do sebe leju ty litry vody, tak alespoň něco pozitivního na té stimulaci je :grinning:
30. dub 2013 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek