IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

dada074
autor
30. dub 2013

@ewik84 malinka má pravdu,příjemnější doktorku jsem nezažila a nejsou tam takové čekačky.
@malinka_02 další kontrolu máme zase v pátek,říkám si,že když to poroste jako do teď měli by mít kolem 16,to už by bylo slušný,no uvidíme.

malinka_02
30. dub 2013

@nikolav to je super vysledek!
@ewik84 me se takhle blbe ptaji v CARu furt :-\

malinka_02
30. dub 2013

@dada074 oni rostou postupne no. Ja jdu taky v patek tak doufam ze budem obe uspesne..

raaaadka
30. dub 2013

@sasanka033 že ta druhá právě úspěšně porodila, je to sice krásná zpráva, ale ne pro někoho, kdo potratil právě teď.

raaaadka
30. dub 2013

@ewik84
Já šla dnes do gennetu a hned mi nabídli další ivf, když si ho zaplatím. 🙂 tak jsem se smála, že fakt ne. 🙂
Holky já nevím s tou laparkou, jestli na to jít, někdo tu psal, že po laparce měl poškozený i ten původně funkční vejcovod a to prý není žádná vyjímka. Co myslíte????

sasanka033
30. dub 2013

@raaaadka jo, to je preci jasny...

lussi
30. dub 2013

@malinka_02 já včera říkala doktorovi, že kdybych měla náhodou jen 2 embryja, tak chci zavést obě, ať neplatím zbytečně kryo kvůli jednomu embryu, on na mě jestli jako chci dvojčata a já na to, že klidně,on se na mě podíval jak na dementa a že prej se budu divit, až předčasně porodím (mimochodem to je ten sám doktor co mi dával naposledy dvě embrya bez keců) Co mě kurde straší? 😀

sasanka033
30. dub 2013

@lussi co je to za idiota?

lussi
30. dub 2013

@sasanka033 řekla bych, že velký idiot 😀 Já si z těhle keců nic nedělám, ale být tam slabší povaha, tak si to snad i na místě rozmyslí 😎 Oni maj padla v 3 a to měli ještě plnou čekárnu, tak byl zřejmě zpruzelý, že tam opět trčí dlouho 🙂

sasanka033
30. dub 2013

@lussi mne tyhle kecy desne vytacej, ale v tu chvili jsem v takovym tom slusnackym soku, ze na to nejsem schopna zareagovat. pak vypadnu z ordinace a v tu chvili me napadne asi milion veci, kterych jsem na to mela odpovedet a nenechat si to libit. takze se vlastne naseru este vo to vic, ze jsem neschopna tyhle blby nejak asertivne poslat nekam🙂

lussi
30. dub 2013

@sasanka033 tak to já bych si kolikrát nějraději nafackovala, že jsem nedržela papulu a nebyla radjěi zticha 😀

maraida
30. dub 2013

@dada074 tak to jsme na tom vlastně stejně.Já mám další UTZ ve čtvrtek.

ewik84
30. dub 2013

No tak jsem konecne doma. Jak me dneska prostourla, tak nez jsem dojela dom, tak se mi spustila klasicka MS.

sasanka033
30. dub 2013

@ewik84

lussi
30. dub 2013

@ewik84 tak já doufala a teď toto 😒

ewik84
30. dub 2013

@sasanka033
@lussi no, tak hold za tri mesice zas 🙂

pistalinda35
30. dub 2013

@ewik84 asakra... ☹ je mi to lito

lussi
30. dub 2013

@ewik84 jo no, co naděláme 😒 A statistiky jsu neúprosné, takže je jisté, že v tom nebudeš sama. Jeden za všechny, všichni za jednoho 😀

ewik84
30. dub 2013

Holky, ja jsem se rozhodla, ze truchlit nebudu. Poplakala jsem si uz vcera. Ted si jdu najit nejakou zabavu, nez na to vlitnem zas. A rozhodla jsem se, ze jdu planovat letni dovolenou. Kterou si udelame jeste pred dalsim pokusem 🙂 A koupim k nasim na zahradu bazen. A priste, az zacnu stimulovat (coz bude cca v cervenci), tak si nahlasim nemocenskou k nasim a budu si uzivat. A pokud mi v pondeli v praci reknou, ze uz se mnou nepocitaji, tak taky brecet nebudu. Necham je, aby mne propustili s odstupnym a zacnu se konecne venovat tomu, co me bavi 🙂 A pristi tyden si vezmu dovolenou 😀 Pojedem se podivat za nasi prvni neterinkou, ktera se narodila o 3 mesice driv.

sasanka033
30. dub 2013

@ewik84 drzim ti palce, abys mela na tohle vsechno silu🙂 je to rozhodne dobrej plan🙂

sasanka033
30. dub 2013

@lussi to jediny me uklidnuje. statistiky, ktery si porad snazim vymejslet🙂) a ze nebyla PK...a blabla. se z toho poseru.

lussi
30. dub 2013

@ewik84 Evi tak to má být, tenhle přístup , jedině tak se ten maraton za dítětem dá zvládnout 😵 A s tím bazénem jsi to vymyslela dobře 😀 A a dovču byste chtěli kam? Já bych jela někam kde to žije, jedna pařba za druhou 😀 😉

ewik84
30. dub 2013

Jo a devcatka, mamatest po zaschnuti hazi duchy. Teda, alespon me. Na vcerejsim uz je krasne zreteny a dneska jsem si udelala jeste jeden pred tim, nez jsem sla do ordinace a opet tam byl duch.

ewik84
30. dub 2013

@lussi Rekli jsme si, uz na zacatku roku, ze bychom chteli projet cast CR. Na kolech, vlakem, pesky... 🙂 Tak to zrealizujeme 🙂

ewik84
30. dub 2013

@lussi PS. Bazen koupim misto nasich mrazacku 😀

lussi
30. dub 2013

@sasanka033 ty sasanko jedna 😀 porodíš a pak se teprve posereš 😀

lussi
30. dub 2013

@ewik84 no jestě,aby ses v tom bazénu neplácala s bubnem 😀 Je to zajímavé s těma testama, to ti povím, hoď je sem, musím se podívat 😎 🙂

sasanka033
30. dub 2013

@ewik84 muj mamatest nikdy zadnyho ducha neukazal, ani po trech dnech suseni na parapetu!🙂))
zlato, zejtra je vysledek z krve, takze to teprve bude prukazny, no ne?

sasanka033
30. dub 2013

@lussi no ale aby mi nebylo sto, az se to povede!🙂))

lussi
30. dub 2013

hehe, to je dobrý, já zhubla 2 kila od té doby, co do sebe leju ty litry vody, tak alespoň něco pozitivního na té stimulaci je 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru